Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
27. jan 2010

a inak som včera videla len jednu časť knighta...potom som už zaspala

a reprízu pozerať nemám kedy

jacka
27. jan 2010

božinku a č yb som napiekal čo by bolo hotove velmi rýchlo....žeby bábovka?.....no ale sa mi velmi nechce 😝

jacka
27. jan 2010

aninka tak mäsiko.......mne mamina včera zabalila halušky......tak nevaríííííííííím...juchúúúúú 😀 😀

aninka29
27. jan 2010

tak máš veget s varením jacka 🙂 ...tak to potom určite sprav koláčik...aby si sa nenudila 🙂 🙂 🙂 😵

idem sa ja tiež pustiť do varenia 🙂

jacka
27. jan 2010

tak príjemé varenie...... 😉

leninka75
27. jan 2010

jacka a čo takto nejaký hrnčekový koláč čo sa zamieša v jednej mise, capne na plech a upečie sa??? 😉........také sú fajne rýchle.....

jacka
27. jan 2010

len ked mne sa vobec nechce 😝

jacka
27. jan 2010

hádam len poobede ...zlá noc.....ešte som sa nezobudila ☹ 😠

leninka75
27. jan 2010

prekonaj sa!!!!!..............uvidíš ako ti bude chutiť!!!...........a maťko lúbi koláčiky??

jacka
27. jan 2010

juj leni........ešte aj ty?.....no dobre hádam idem niečo pohladať......žeby bublanina? 😀

leninka75
27. jan 2010

veď ťa treba do toho doštuchať!!!! 😀 .............no neurobíš decku radosť!!! 😉

leninka75
27. jan 2010

prosím si kúsok jacka!!!!! 😉 😉

jacka
27. jan 2010

hotovo-.....už sa pečie......keby nebolo teba tak sa hádam ani nepremožem 😉 ....zato ti pošlem kusok 🙂 .....alebo si príd vziať....... 😉 🙂

jacka
27. jan 2010

Maťko mi vraví........maminka,oco bude nadšený bude mať prekvapenie kde ho schováme?....ja mu že do bruška...a on ....ale tam ho nenajde 😀 😀

aninka29
27. jan 2010

jacka 😀 😀 😀 😀

jacka
27. jan 2010

pojdem sa pomaličky zapotiť pokiaľ deturence poobliekam...už aby bolo teplejšie 😎 😎

ani 🙂

denisenko
27. jan 2010

ahojte, ako vidím...varí sa tu vo veľkom 😀
ja som urobila kelovú polievočku a ešte šupnem do rúry francúzske zemiaky..... 😀
a naschvál tolko, aby som zajtra variť nemusela 😀
baby, ja som tak strašne zlenivela, ked nechodím do práce...... 😠
to vážne je u nás taká strašná kosa ako ukazovali v telke?

aninka29
27. jan 2010

ahoj deni 🙂

ty už nepracuješ???...či som zle pochopila???.....či si lenivá vtedy,keď máš voľno???

my dnes vonku nejdeme...fučí vietor....Simuška začala sopliť ☹ ....akurát Sabušku dám poobede vonku v kočíku..nech si pohaja na čerstvom vzduchu

leninka75
27. jan 2010

☹ vážne je to tak deni ako ukazujú v telke!!! ☹ ☹ ☹ ........strašná kosa!!!...........dnes - 18 st., brrrrrrrr.......

leninka75
27. jan 2010

kde ste všetky???............papkáte?? 🙂 .................práve som čítala, že v čechách bolo v noci - 30 st.!!!!!.........brrrrrrrrrrrr 😖 😖 😖

aninka29
27. jan 2010

ja som tuuuuu 🙂

hej...moja sestra asi zamrzla 😀 😀 😀

aninka29
27. jan 2010

tu teraz pekne svieti slniečko...len keby ten vietor nefúkal 😝

ja chcem zajtra skúsiť urobiť...to falošné kinder pingui..či ako sa to volá...alebo margot

aninka29
27. jan 2010

mamky ja už chcem aby bolo leto......a chcem ísť na dovču 😎 😎 😎

aninka29
27. jan 2010

a budeme riešiť nejaké stretko mamky?????...ja by som bola veľmi rada 😵

leninka75
27. jan 2010

bože aninka moja reč!!!!!.........ja by som bola rada, keby sa niečo podarilo zorganizovať!!!!...........

jacka
27. jan 2010

kuk....už sme domka......Maťko sa vykupal v potoku...... 😝 tak sem museli ísť domov 😠 .....inak je tu celkom fajn......len tá kosa....slniečko je príjemé 😎 😎 😎 ...len slabučko hreje ☹ 😒

ani...idete na dovču?....a kamže?

leninka75
27. jan 2010

moc sa premočil??? 😉 ..........

jacka
27. jan 2010

varhanky mal na nohách...... 😖

ty si zase všade? 😉

aninka29
27. jan 2010

jacka no v lete určite pôjdeme 🙂 ...preto chcem,aby už bolo to leto 😎

leni,tak sme dve čo sa chceme stretnúť 🙂 ...mali by sme fakt niečo poriešiť

aninka29
27. jan 2010

Sabuška zaspala....Simonka šla dole k dedkovi..trošku pootravovať 🙂 ...ja si idem pripraviť niečo pod zub...zalejem si kafčo,a idem pozerať kobru...moj oblúbený seriál 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre