• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
ani, ja nerobím do polovice marca......teda vraj....tak uvidíme.... :unamused:
a tá kosa.......ja plačem že ráno je -4, a cez den plus 2.......si pamatám, že ked som bola tehu tak som dochádzala týžden z Rajca do Ziliny na nechtový kurz a zrovna vtedy bývalo ráno -27.až by som plakala, ale to mi primrzali aj mihalnice o šál, ako som dýchala.....no vááááážne, už nikdy viac.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aj ja chcem leto aj dovču, ale tento rok zas nič......ak budem v práci, tak až v novembri a to iba ak do mexika :grinning:
27. jan 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne už Peťulo spinká..ale o chvilu bude hore :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja dufam že toto je posledná taká kosa ...a pomaličky príde jar.....sa teším..... :wink:

ani tak máš veget...ja ho budem mať až večer...už aby to bolo...dnes by som táááák spala.....a nič nerobila
27. jan 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
jooj, aj ja sa tesim na leto, konecne pojdeme na rodinnu dovolenku :dizzy_face: ale este nevieme kam
aninka, ani ja som nepozerala druhz cast knighta, som bola rada, ze som prvu do konca vydrzala pozerat :pensive: :grinning:
jeej, deni, ty si riadna kocica a maly je rozkosny a ta farba vlaskov, hmmm :dizzy_face:
jooj, stretko by bolo fajnove, len sa musi oteplit :sunglasses:
jacka, kolacik chutil?
27. jan 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
táááák dopozerané :slight_smile: ...ňuňuňu :dizzy_face:

letty,tak aj Ty si zaspala? :grinning: :grinning:

deni ty vieš robiť nechtíky???...tc tc tc.....škoda,že si daleko,bola by som tvoja stála zákaznička :grinning: ..by si spravila cenu,že??? :grinning:
27. jan 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, baby ja už pádlujem sa venovať dieťaťu a aj tatik sa o chvílku dotrepe z tej kosy domov :grinning:
ani, som si myslela, že ked budem na materskej sa budem nudiť a robiť nechty.....mylná to predstava
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
živé striebro doma mám :grinning: :wink:
27. jan 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale robiť vieš....a vieš robiť aj sama sebe???

tak pa pa deni :slight_smile:
27. jan 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa deni.... :wink:
27. jan 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja robím chlbík vo vajíčku...s Peťkom na rukách..... :angry: ....ja neviem čo mu je :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ani ešte spinkáte?......a ako zubky? :wink:
27. jan 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už nieeee.....v polovici seriálu sa zobudila

zúbky ešte nemáme.....a vy???
27. jan 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Dnes mi doniesla kamoška sestrička z hematológie výsledky. Mám icu úplne na prd :frowning2:. Vyfasovala som zase nové lieky...zase blbé kortikoidy :frowning2:. Skúsia to skombinovať s tými injekciami a ak to nezaberie, tak ma predsa čaká tá operácia :cry: .
27. jan 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka no fuuuu :frowning2: ....a možno ti tá operácia aspoň trošku pomôže :unamused:
27. jan 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
božinku utka...... :frowning2: :cry: :cry: .........niet ti čo závidieť :frowning2: :cry:
27. jan 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna zase bolí gebula....to je na šlak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak sa na dnes lučim........kuk večerníček a pojdem aj ja do hajan :pensive:

dobru nocku......pa zajtra :pensive: :pensive:
27. jan 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka Peťulko už spinká???
27. jan 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrúúú jacka :slight_smile:
27. jan 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobréééééé ránko...... :slight_smile:
28. jan 2010 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno :slight_smile:

mamky som mrkla na teleráno...v blave sneží,vetrisko :confounded:

jacka ako je u vás?......u nás je kosa,a fúka vietor :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sabinka dnes hučala už od pol siedmej :rolling_eyes:
28. jan 2010 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ani....

snežíííííííííííííí...............a je -10 :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......vertisko nemáme...tak sa neopováž :unamused: :wink: :wink: :wink:
28. jan 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chjáj...vyšla som vonku kuk.....a tiež sneží...tak hnusne...cez okno to nebolo vidieť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a zimaaaaa :frowning2:
28. jan 2010 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jacka :slight_smile:

a ja musím ísť do obchodu........mám síce auto..ale kým ho vytiahnem z garáže :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to pred ním stojí otcové....tááááááááákže sa nababušíme a pôjdeme.
28. jan 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj ani......nezávidím..... :frowning2:
28. jan 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taká blbá otázočka..čo dneska máte navarené :sweat_smile:
28. jan 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je leninka.......nebodaj ju zasypalo :confused: :wink:
28. jan 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo........kde je kto?........ :confused:

tak mizím aj ja :wink:
28. jan 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, babule...... :wink:
my máme krásne slniečko, ráno ked sme šli do školky bolo -4, ale inak sme fajn bez snehu......len nejaké zvyšky z vianoc :grinning:
ani, zubky tak skoro?
utka, tak to nie je nič moc, ale možno ti tá ope nakoniec pomože, verme tomu :wink:
letty, díky.... :slight_smile: už dávno mi nik nepolichotil :grinning:
jacka, dneska nevarím....mám zo včera, ešte poobede chce denisko piecť bábovku,tak možno..... :grinning:
28. jan 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk kuk...už sme doma :slight_smile:

jacka ja mám od včera čínu :wink: ..a poobede urobím ten margotkový koláč :wink:

deni...nemáme zúbky...ale Simuška už taký čas mala dva :slight_smile:nie dolné..ktoré väčšinou výjdu prvé,ale jej vyšli naraz dva-horné dvojky :confused: :slight_smile: ...ja som si myslela,že vylezú aj Sabinke takto skoro,pretože je zoslintaná v kuse :grinning:
28. jan 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, deniskovi vyliezol prvý zub až po 10-tich mesiacoch..... :wink: a potom takmer naraz všetky :grinning:
ako robíš ten margotkový koláčik? :grinning:
fuj, ale to čo ukazujú v telke že Bratislava-.......šak jak v Moskve :grinning: alebo na sibíri :grinning:
28. jan 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej deni...niektorým detičkám vyjde prvý zúbok až po roku...niektorým vylezie už vo štvrtom mesiaci...Simuške vyšli dva naraz v piatom :slight_smile:

našla som na mimibazáre...jednoduchý veľmi :slight_smile:

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=19510
28. jan 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a fakt....kde je naša leninka????..nespomínala,že dnes bude domka.....snád došli v poriadku do práce.....asi má veľa práce...dúfam,že to :unamused:
28. jan 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooooo.........kde ste????????????????????????
28. jan 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok