• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. mája 2017 
fuu..to som rada...lebo mi ma to veľmi mrzelo,keby hej :frowning2:

ale tak,neodpovedaj ak ee :wink:
28. jan 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ....asi nie...my sme už boli 5 rokov spolu....a teraz ked nad tým rozmýšlam ani neviem či som sa chcela vydávať :confounded:
28. jan 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no božinku.....nemá ťa čo mrzieť....ale na otázky na telo som tu ja :grinning: :grinning: :wink: :wink: .................však len vyzvedaj :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chjáj....ani ja som sa nechcela vydávať....to mojho muža osvietilo jedno ráno :grinning: ....asi mu preplo v tej chvíli alebo čo :grinning: ...ale nikdy predtým sme sa o svadbe nebavili...tak to bol určite skrat v jeho hlave :grinning: ....no ale dúfam,že to teraz neľutuje :confused: :grinning: ..a keď aj...tak mááááá smolu :grinning:
28. jan 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:..................ja umrem.....sa tu válam smiechom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka z mojho muža sa smeješ???? :grinning:
28. jan 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie s teba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............nič v zlom......ako pekne si to napísala :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
28. jan 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
som vas docitala, aninka :grinning: , tak si to dobre napisala, ze ani necitim, ze ma chrbat boli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no isto muz nelutuje, ked ma doma taku vtipnu krasku doma :wink:
jooj, mamky, nejdem sa stazovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale viete, co ma boli :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak len kuk trosku, lebo citim, ze mi dlhodobe sedenie nerobi dobre :unamused:
28. jan 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len sa smejte mamky :slight_smile: ....veď len pravdu vravím :slight_smile:

letty ahoj....chjáj..tak ešte bolesť neprešla??? :frowning2: ...nezávidim moja :frowning2:
28. jan 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky no idem ja...lebo kvoli vám neuvidím..chlapa z mojich tajných slov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....ale psssssssssst..nikomu ani muk :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tajných snooooov.....tam malo byť :zipper_mouth: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka :grinning:
idem aj ja po Vikusku
boli :unamused: ale uz mi menej trpne ruka, ale snad je to na lepsej ceste :wink:
28. jan 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne....tak sa majte.....mne už Peťulo hajušká :pensive: :pensive: ..idem tu trochu porobiť poriadky :unamused:
28. jan 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo je s našou leninkou???? :confused: :confused: :confused:
28. jan 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to moje dieťa dáva zabrať spánku....však mi ani nevyrastie ked bude tak maličko spinkať :sweat_smile: :frowning2:
28. jan 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto?????......
28. jan 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, aj ja som sa divila mojej malinkej, co tak malo spinka, ved deticky len spinkali a ona cez den minimum :unamused: ale teraz nastastie, spinka pekne :slight_smile: tak neboj, pridu aj lepsie casy
28. jan 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk kuk :slight_smile: ....
28. jan 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, dopozerane :slight_smile:
kto je teraz v tej kobre? lebo sa tam v jednotlivych seriach menia, mne sa pacil, ked tam bol ten chlap z rexa :dizzy_face:
co robia babule? Vikuska si listuje v knihach, moja zlata, nech je to dlllho vydrzi :grinning:
28. jan 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuki kuk........ :wink:
28. jan 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty...ved o ňom sa mi sníva :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: ....aaaaachchchch :dizzy_face: :dizzy_face: ...teraz ide tá séria,kde hráááá :slight_smile:
28. jan 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeej letty..že by sme mali rovnaký vkus???? :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hejjj :slight_smile: tak to musim kuk :dizzy_face: ved rexa som len kvoli nemu pozerala :grinning: asi mame :wink:
28. jan 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre že neviem o čo je reč......ale nevadííííííí :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, nad chlapom slintame :grinning: ,ved co nam ine uz ostava :grinning:
petolko nespinka?
28. jan 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj letty..rexa som nekukala iba zbežne...aaaaale v kobre je ten herec oveľa krajší...ňuňuňu
28. jan 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru...ja slintám až až..chi chi chi...

zmizli mi smajlíci
28. jan 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v rexovi bol mladsi, v kobre nam pekne dozrel :grinning: :grinning: :grinning: do krasy...mne sa jeho pusa paci :dizzy_face: ja som zatazena na pusy, velke :grinning:
28. jan 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chjáj..mne sa páči celý :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....ja som zaťažená vieš na čo???..na krky...sama neviem prečo :grinning:
28. jan 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak len slintajte.........keby vás tak vaši chlopy počuli..by vám dali :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok