Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
29. jan 2010

čakajme

jacka
29. jan 2010

stále nič

aninka29
29. jan 2010

hmmmmmmmm ☹

jacka
29. jan 2010

už.....

aninka29
29. jan 2010

ideme von...tak dúfam,že sa dovtedy leninka ozve 😖

zatiaľ pa

jacka
29. jan 2010

všetko je v poriadku ...dovolenkuje......Lilka jej nedá od samej radosti vydýchnuť 🙂 ...tak nič nestíha

uff...ale som si vydýchla 🙂

jacka
29. jan 2010

bežte bežte........aj my pojdeme ......ale neviem kedy 😉

leninka75
29. jan 2010

ránečko!! 🙂 ..........juuj ste zlaté, že na mňa myslíte!!!............božinku to moje decko!!!...........celý deň sa ma nevie nabažiť a potom večer zvedie takú scénu, že som mala chuť utiecť z domu!!!!!!....................prečo sú tie deti jak aprílové počasie???............

leninka75
29. jan 2010

jacka blahoželám k výročiu!!!!!.............veľa lásky a porozumenia prajem!!!!! 🙂 🙂 🙂
utka to mi je ľúto s tými výsledkami ☹ ☹ ☹
letty, stále tak zle???? ☹ ☹ .............stále bolká??? ☹

babule fakt ste s anechceli vydávať?? 😨

jacka
29. jan 2010

dakujem leni 🙂

jacka
29. jan 2010

jasné že chceli.....ktorá by sa nechcela 😉

jacka
29. jan 2010

leni a vy ste mali kedy svadbu.... 😉 prezraď

jacka
29. jan 2010

leni tak pevne nervíky prajem s Lilkou.....my sa ideme pomaly chystať do zasneženej krajiny 😉

jacka
29. jan 2010

letty...budíček........ 🙂

jacka
29. jan 2010

pekne som si pokecala......ideme sa poobliekať.......zatial pa 😉

leninka75
29. jan 2010

pa jacka a nezapadnite, toľko je snehu!!!!...................my sme mali svadbu 3. júla 1999..............krásne horúco bolo 🙂 🙂 ...............koláče a torty sa topili, ale inak super počasíčko!!!

letty86
29. jan 2010

čaute, mamky 😉
leninka, čau, včera si nam tu chýbala 😉
jacka,ja som dnes náhodou skoro vstávala, už o siedmej som bola hore 😵 , keby som nemusela, tak spím dlhšie 😝 Vikuška išla do škôlky a ja na masáž
chvíľku to ešte asi bude bolieť, doteraz som s tým nič nerobila a teraz rovno masáž, laser a elektoliečba...tak dávam chrbátiku zabrať a mala by som začať posilňovať chrbát a cvičiť, tak sa musím k tomu prepracovať 😨
my dnes ideme s Vikuškou vybrať karnevalovú masku do požičovne, som zvedavá, čo si vyberie...chcela by byť mačička, alebo myška a najnovšie aj srnka 😅 som sa čudovala, ako ju to napadlo, ale už viem, má tričko so srnkou, tak sa inšpirovala 😀
mamky, píšem s diakritikou....som zvedavá, ako dlho mi to vydrží 😀 😀

denisenko
29. jan 2010

ahojte, maminy.... 😉
letty,my chceme kupiť masku na budúci týžden, majú karneval druhý februárový týžden, tak ešte stíhame 😀
leni, už sú prázdniny? 😲
tu majú o dva týždne.....celý týžden, žiadna školka....si s drobným užijeme.... 😉
včera som mu chcela trošku skrátiť vlasy, mal ich už dlhé a dopadlo to tak, že všetko išlo mašinkou dole.....ale nie úplne dohola....no čo, kaderníčka zo mna nikdy nebude.....vajko moje 😀

leninka75
29. jan 2010

letty, tú srnku by som chcela vidieť!!!!.........snažím sa predstaviť si kostým, ale nedá sa....
deni, ešte nie sú prázdniny, len ja som si trošku blicla z práce 😉 .....v pondelok sú polročné a posledný februárový sú v našom kraji jarné..........som zvedáva či si budem môcť zobrať dovolenku 😨 .....

leninka75
29. jan 2010

ideme sa mi trošku posánkovať.................pa

jacka
29. jan 2010

ja prídem a vy zdrhente ☹

jacka
29. jan 2010

tak sa vysánkujte poriadne.......my to už máme za sebou............a sneh stále padá a padá....a padá 😎
pa leni

jacka
29. jan 2010

letty vraj srnka 😉 ..však ju potom odfoť 😉 🙂

a ako ide snažilkovanie..bude dačo? 😵 😵 😵

jacka
29. jan 2010

stále nikto......?

jacka
29. jan 2010

víkend?.....

nám tu stále snežííííí 😉

aninka29
29. jan 2010

kuk kuk....mamky mne tak štrajkuje pc..že ja už na to nemám nervy 😠 😠 😠 ....ho vyšmarím raz fakt 😝

leni ....no to som rada...že si nemohla kuk kvôli Lilke 🙂 🙂 🙂 ...už som si namýšľala nie čo zlé ☹ ☹ ...ale už je to heš 🙂

deni ...no daj foto..čo si so sebou spravila....to fakt si šla nakrátko????

aninka29
29. jan 2010

a Sabuška už haji haji haji 😵 😵 😵

jacka
29. jan 2010

kuk kuk........

aj moj Peťulo už 😔 ..Maťko sa ešte hojdá...kuk večerníček.....a 😔

zajtra chcu isť na krnačky .....a ja budem čučať doma 😠

aninka29
29. jan 2010

jacka čo sú to krnačky???? 😉

jacka
29. jan 2010

krňačky...to su ako sánky.......niečo podobné..... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre