• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
ja mám jeden nápad..nechodit k strigám :grinning: :grinning:

ani ..nie dakujem,jedna dávka stačila :wink: :wink:

fakt tu máme teplučko,asi aj Matka prezlečiem..už je spotený...je tu skoro 20st :sunglasses: :sunglasses: ..nedám nikomu :slight_smile:

bud som tie palacinky spravila tenučke ,alebo čo ale Matko už ich zjedol 6ks...alebo su výborné :wink:
7. máj 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka dobrý nápad :slight_smile:

asi si tie palacinky urobila veľmi chutné,keď Maťko už tolko popapal :slight_smile: :slight_smile: ................Simuška zbaštila tri,ja tiež tri a tatík,tak to ani nerátam :grinning: :grinning:
7. máj 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to je dobrý nápad jacka, ale čo urobím? Zostanem doma aj s krpcom? To by som si ani tak neoddýchla ako tam...a keby som poslala krpca s manželom, tak to by asi nebol dobrý nápad :frowning2:.
7. máj 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje žabiatko sa zobudilo :dizzy_face: .........idem sa s ňou mojkať :wink:
večer urobím kuk :slight_smile:
utka tak ešte raz pekný víkendík :slight_smile:
7. máj 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja by som ostala s MAtko sama...aj tak som tam len s ním a tu som doma....v pohodičke :slight_smile: :slight_smile:

vonku je na kratasy ..ja to nechápem :confounded: :confounded:

už som aj okna pootvárala aby som pustila teplučko :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses:
7. máj 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anink, ahojky a dík. Paaaa
7. máj 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim ist aj ja ..inka nám tu všetko rozobere :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak ani dik za fujavicu...aspon mi poschlo prádelko :slight_smile: ..ale už sa o take veci nepokušaj :grinning: :wink:
7. máj 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka kedy idete........
7. máj 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, ked pride nas tatinko z prace.Takze okolo 17:30. Ale bude katastrofa na cestách. Už teraz mám z toho nervy!!!
Tak pa a pekný víkendík aj tebe...
Ja sem určite nakuknem cez víkend.
7. máj 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no utka som zvedavá :wink:

uži si to tam ...a nech ti to rýchlo ubehne... :slight_smile:
7. máj 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj a štastnu cestu..... :slight_smile:
7. máj 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som tuuuu..idem chystat večeru... :slight_smile:
7. máj 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu :slight_smile:
som si upratovala terasku konečne :wink:
Simonka teplotuje :frowning2: ...........mala 38 :frowning2: .............trošku jej klesla teraz,no uvidím večer :unamused:
7. máj 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čoooooo.... :frowning2: no pekne....tak dufam že budete mat dobru noc....... :frowning2:
7. máj 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooooooooo Ti poviem :confounded:
teraz má len trošku zvýšenú,dúfam, že jej už nevyskočí :unamused: ...............idem aj ja pripraviť niečo na večeru,a hodiť sa do sprchy
manža už ubzikol :angry: .............tak sme samé opustené sirotinky :frowning2:
7. máj 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj si jej niečo dala,že tak rýchlo klesala?...my sme už po večery..teraz idem hodit očistu...a konečne bude večer klud..

a kam šiel..už normálne pracovat do zahraničia?.. :sweat_smile:
7. máj 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka manža šiel niekam von s kamarátom :wink:

dala som jej štvrtku paralenu

ja už som po sprche,Simka do seba tlačí chlebík..........ešte počkám do osmej,aby som jej dala lieky a ideme hajať
7. máj 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikde nikto? :frowning2:
Simka je už v posteli,ja si pokukam ordináciu a idem tiež.
tak dobrú nocku :slight_smile:
7. máj 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja...

ani ved tu sem už len my dve...sem tam utka,siwi a dost...kašlu na nás :angry: :angry:

dobru noc.....ani hlavne vám aby ste sa vyspinkali :wink: :pensive:
7. máj 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa som tu,mala som vela roboti a bola tu segra cely den ,tak som sa jej venovala.Ja na vas stale myslim :grinning: :grinning: :grinning: .
Konečne zajtra malujeme..............,krasny vykend babulky,nebudem mat čas sek kuknut lebo bude odpojeny pc :grinning: :grinning:
Dooooooooooooooooooooobru noc a posledna,huuuuuuuuurrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :frowning2:
7. máj 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooooooooooj :wink: aj ja som tu,ale už asi posledná...alebo žeby nie? :sweat_smile:
7. máj 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko... :sunglasses: :sunglasses: :slight_smile:

mirri no vitaj medzi julovkami...aninka ta už spomínala :wink:

siwi tak si uži super vikend :slight_smile: ...a mysli dalej :wink: :grinning:
8. máj 2009 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
jacka asi len Tebe,lebo mám pocit, že sem nikto ani nepáchne cez víkend :wink:

mirri,moja krásna :slight_smile: ..........musíme Ťa spomínať častejšie :sweat_smile: ...........si mohla niečo popísmenkovať :wink:

jacka noc bola dobrá,síce vyšla Simke teplota,ale do hodky aj klesla :wink: ..........akurát ja som sa nevyspala,lebo som ju chodila furt kontrolovať :pensive:

siwi,tak nech Vám to ide ako po masle,aby si mala čačanú izbičku :wink: ..........čakalny foto potom :slight_smile:
8. máj 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: niekto tu má nové foto :wink: ..........jacka Ty máš ale pomocníčka doma,si ani nespomínala :slight_smile: .......zlatulinky Maťko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. máj 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani super že ste mali dobru noc...hádam jej už bude lepšie....

veru sme tu zas len my ..utka slubila že sa ozbe tak som zvedava :sweat_smile:

a čo otecka máte domka??
8. máj 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :dizzy_face:

idem sa s Matko trochu pobicyklovat...ked je tak krásne...ani nefučí :slight_smile: :slight_smile: (zatial od východu :grinning: :grinning: )

zato moj pokladík v noci nespal...stále plakal...či vzlykal ...v kuse som ho hladkala a držala za ruku :frowning2: ..neviem čo sa mu snivalo :confounded:
8. máj 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej domka je :slight_smile: ............prišiel večer aj s koláčikom pre maminku :dizzy_face:

dnes to vyzerá na pekné počasie :sunglasses: plánujete niečo jacka?
my dnes nikam :unamused: .......akurát trošku do záhrady,lebo vonku je teplejšie ako vo vnútri......a tatík ide meniť zábradlie na balkóne :wink: ...........normálne nechapenzy,že čo sa dal tak do roboty :grinning:

a trošku ma pobolieva hlava :angry: dúfam, že to prejde :unamused:
a ešte stále sme so Simkou v pyžame,sa mi nechce nič..........idú v tv rozprávky,tak kukám a pijem kafčo :wink:
8. máj 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka tak len choďte,dnes je aj u nás krásne,takže nič neposielam :cry:

asi sa mu niečo snívalo škaredé :frowning2:
8. máj 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam nemal byť tento :cry: ale tento :grinning: sa mi šmykla ruka :grinning:
8. máj 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sme :slight_smile: :sunglasses:

fu ha vonku je pekny hicák..až sa mi hlava s toho kruti :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nič...budeme mat tichý vikend..také zbožnujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
8. máj 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok