• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
aj tu je kopec snehu.......ešte že je doma muž.......ten odpratáva ako o život.....ale naštastie už prestáva snežiť.....tolko snehu...že ani nepamätám :wink:
30. jan 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simuška ešte nespí.......sedí tu pri mne a hráme domino :slight_smile: ...ale za chvílu ide šup do vane :slight_smile:

chjáj letty.....tak Viki mala dnes deň blbec :frowning2: ...aj nám sa to stáva
30. jan 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chjáj...u nás ešte vytrvalo sneží :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....aj ja odpratávam ako o život :grinning: ..dovnútra prídem spotená ako :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, aj mne sa darilo :angry: utierala som prach, rozbila som anjelika a hned nato som sa udrela do poličky :angry: som ani škaredé slovo nepovedala, aby som ešte dačo nevyparatila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: keď sa darí, tak sa darí :frowning2:
30. jan 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty...zajtra už bude dobre :wink: :slight_smile: ....ani ja neznášam také blbé dni...ale vlastne kto ich znáša dobre???
30. jan 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuž letty....den blbce.....máte obe.......neboj hlavne že je už koniec....tak chytro spinakť :wink:
30. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj ...rozbiť anjelika...by ma to velmi mrzelo :frowning2:
30. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem ja mamičky......Peťulo nejak zle spinká....a čo ideme robiť s Maťkom to ani srnky netušia :astonished:
30. jan 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku........pa zajtra :wink: :pensive:
30. jan 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú, jacka :wink:
30. jan 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku jacka :slight_smile:
30. jan 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru, jacka
no veru, sú aj také dni...ten anjelik ma mrzí :frowning2: čo už
neskutočné, celý deň sneží
30. jan 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja si to naozaj neviem ani predstaviť, tie kooooooopy snehu :frowning2:
30. jan 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamušky idem aj ja...ešte šup Simonku do vane..nejak sme sa zdržali :slight_smile:

dobrúúúú nocku :slight_smile:
30. jan 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrúúúú, idem aj ja :pensive:
30. jan 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

nevládzem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...hodinu som odhrabovala sneh...neskutočne koľko tu toho je....ja ho mám po kolená...a záveje....tie sú väčšie než ja :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a už som to vzdala...necítim si celé telo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a fúka hnusný vietor
31. jan 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko...... :slight_smile:
aninka svalovka istá...... :frowning2: ........moj muž odhrabával ešte večer............. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...že sa mu to chcelo :grinning: :grinning:

však vravím tolko snehu padlo že si to ani nepamätám.......a bude sranda ked sa začne topiť....fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám tu naštastie nefuka.......len včera ráno len.....a už bolo klud

ešte u vás sneží?
31. jan 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka......vy už spinkáte celé noci?
31. jan 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jacka :slight_smile: ..sneží ešte áno..včera večer okolo tej jedenástej som ešte vonku zametala a už nesnežilo....ale ráno...tak ako u vás...som nemohla ani okno otvoriť...na oknách kopa snehu...keby som otvorila..všetko pojde dnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

noo..ten vietor dorazil k nám :frowning2:
31. jan 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka nerozumiem tej otázke...či spinkáme celé noci....spinkáme :slight_smile:
31. jan 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že či prespíte....v kuse....už sa obec nebudí....čo ..som to napísala ako..debo? :grinning: :grinning: :wink:
31. jan 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslala som vetrík..aby si si aj okna pozametala :grinning: :grinning: :wink:
31. jan 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len som nevedela,či myslíš mňa :grinning: ,Simonku alebo Sabinku :grinning:

Sabinka prespí celú noc v kuse...ani raz sa nezamrví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..Simonka tiež..tá chrápe :dizzy_face: ..a ja sa budím ako hodinky každé dve hodky,aby som ich skontrolovala :wink:
31. jan 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka..no ďakujem pekne za taký vetrík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. jan 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo varíš??..čo si fajne vymyslela :slight_smile:
31. jan 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem zametať.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte neviem čo spravím....bud rizoto..alebo len tak na smotane....s kolienkami....... :sweat_smile:

nemáš zač...hocikedy :wink:

božinku ty máš zlaté detičky ked takto spinkaju......a Simonka spí s vami ked je tato v robote?
31. jan 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru mám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..moje lásky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Simonka spinká s nami každý druhý deň...keď nie je tato doma :slight_smile: ..jednu noc spinká vo svojej izbičke,druhú noc s nami :slight_smile: :slight_smile:

my dnes von asi ee...keby ten vietor ustal :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....možno so Simuškou skočím poobede do záhrady na pár minút,kým bude Sabinka odfukovať
31. jan 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok