• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. septembra 2017 
dnes tu budeme len my dve...alebo sa niekto pridá??? :wink: :wink: :wink: :slight_smile:
31. jan 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooo :wink: ja len na skok.......
včera som tu stvrdla do polnoci......ale všetci išli poslušne spinkať, tak sa mi samej so sebou kecať nechcelo :grinning:
ja už rozmrazujem kapustičku, pečiem masko, knedla je už uparená....a polievočka slepačia ešte zo včera.....zas bude obžerstvo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
denisko už zalomil, tak mám fraj :grinning:
31. jan 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj deni :slight_smile: ...mňamky obed máte :dizzy_face:

o ktorej ráno sa ti Desnisko budí..že už tak skoro zase hajká :slight_smile:
31. jan 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože..som skomolila meno Deniskovi :confused: :zipper_mouth: ...Denisko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mamky dobrú chuť k obedu :slight_smile:
31. jan 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru chuť....... :slight_smile: :slight_smile:
31. jan 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo..kde ste????

u nás je katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......taký vetrisko fúka,že teraz neviem či sneží...alebo to len rozfukuje sneh :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...vraj má byť takto aj zajtra....no ďakujem pekne...

mamky pamätáte sa na snehovú kalamitu pred cca desiatimi rokmi????
31. jan 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulienky kde steeeeeee
31. jan 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sme....... :wink:
zas sme boli krmiť kačky...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dnes aj s tatinkom :wink:
aninka, aj nám fúka, studený, ale inak svieti slniečko....... :wink:
aká kalamita?
31. jan 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deniska to krmenie kačičiek veeeeľmi baví,že? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
u nás je hrozne....len na chvíľku vyjdem von pozametať...a už som celá zasnežená..fuj fuj..a ten ostrý vietor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

či tá kalamita bola len na východe????...bola niekedy vo februári sa mi zdá...no to bolo niečo hroznéééé....ale aspoň som nemusela týždeň do školy :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do školy? :grinning: tak až tam mi pamat nesiaha.... :grinning:
31. jan 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo...školáčka som ešte vtedy bola :grinning: :grinning: :grinning: ja si to pamätám veľmi dobre.. :slight_smile:
31. jan 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolí ma hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
si dokedy chodila do školy?otázka na telo.... :grinning:
bože musím porozmýšľať :grinning: :grinning: :grinning: ..ja ani neviem aký rok je teraz :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mna bolí......nie je to nejaký vírus? :grinning: :grinning:
31. jan 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem či je to vírus....ale ja som už aj tabletku musela vziať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Simušku som odniesla na chvíľku k babke...Sabuška chrapká...tak mám ticho :slight_smile:
31. jan 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pošli aj mne ......babku, prosíííím....dve deti mám dnes doma......hilfeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem offf...skor ako mi tu rozbombardujú celý dom.... :frowning2: :wink:
31. jan 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem mať od štvrtku doma tri deti deni :grinning: :grinning: ...no čo ti poviem :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka a ty kde si moja pekná????
31. jan 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holoooo......dnes už nikto????
31. jan 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
aninka, tu soooom
tak nas zavialo, ze bol problem sa dostat k pocitacu :dizzy_face: ...ale, muz je domka, tak preto ta absencia pri pc :grinning:
aninka, aj ja sa pamatam na kalamitu, to uz bolo daaaavno, ale pamatam....
31. jan 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj letty :slight_smile:

nooo...tá kalamita...len ja teraz neviem či to bola na celom území Slovenska alebo len na východe :unamused: ....ach to teda bolo,že???......ale vy tam hore na kopci máte aj teraz husto,že???
31. jan 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som moja.....
31. jan 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolí ma hlava...nie je somnou reči..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

:grinning: :grinning:
31. jan 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepamätám tu kalamitu...preboha však aj nepamätám čo bolo včera nieto pred 10 rokmi..aninka :wink: :wink: :grinning: :grinning: ....fakt si to nepamätám....... :frowning2:
31. jan 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli na nákup.....potom sme šli na čerínksu vodu....potom na potok sa trochu pošúchať....chytro večerať...kupať.....hysáky vo vani....a tak..................Peťulo už spinká.....a sa teším kedy odvalí aj Maťka je ako čert večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..by som ho

a kde že máme utku?......dufam že na nás nezabudla :confused: :sweat_smile:
31. jan 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no no no...kde ste?...ked pojdem uložit maťka taks a sem už asi nedostanem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa kuk či som nevyhrala na lote.....ak sa neozvem tak viete prečo :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
31. jan 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa ozývam,........zase nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..to je život...... :unamused: :confounded:
31. jan 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok