Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
aninka29
31. jan 2010
jacka tu sommmm
aninka29
31. jan 2010
tak potom tá kalamita bola len na východe....to by ste si pamätali mamky

super..ste vypadli trošku z domu 🙂

jacka lotto je moje. 😃 😃 😃
aninka29
31. jan 2010
mňa už hlava prestala bolieť našťastie 🙂

idem ja mamky off už....uložím Simonku,zmetiem sneh a ľahám 😃

dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú noooooooooooooooooooooooooooooooc a sladkééééééééééééééééééééééééé snyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy |-| |-| |-| 😃 🙂 😉 x-)
letty86
31. jan 2010
no, my tu hore na kopci....hroza, manzel odprataval sneh pred garazom, aby zajtra vysiel von a Vikuska mu pomahala, bola zlata, lopata a ides 😃, som ju musela krotit, aby si menej naberala, pozerala na tata a nechcela sa zahanbit 😃 ...ja som potom zbehla do obchodu a teeeeda, vsade kopec snehu, trvalo mi tu, kym som sa dogulala domov, uf, som bola spotena :-|
lotto nic...nevadi..isti to laaaaaska x-)
jacka
31. jan 2010
jej letty...vraj láááááááska......pekne x-) x-) x-) x-) ...........len z nej nevyžijem :-p 😉 😉 😃 😃 😃

kdeže..loto dievčata .......je len a len moje 😉
jacka
31. jan 2010
dobru nocku....všetkým |-| |-| |-|
letty86
31. jan 2010
dobruuuu aj vammm
jacka
1. feb 2010
dobré ránko.....

ja len tak na rýchlo....idem k zubárovi....ale poobede som tu ako na koni 😉 ................idem .........prídem zatial pa 🙂
aninka29
1. feb 2010
dobré ránko 🙂

chjáj jacka..tak veľa šťastia u toho zubára 🙂

mrkla som na telráno...tak na západe sneží...a tu konečne prestalo...len neviem dokedy :-p ...my asi dnes zase stvrdneme doma..pretože nemám šancu prebrodiť sa s kočíkom cez ten sneh :-p ...
leninka75
1. feb 2010
ránečko!!! 🙂 .............toto je druhý pokus o príspevok, nejako ma ten kon vyhadzuje............stále to chce, aby som sa prihlasovala ]-( ]-(.....................
aninka, čo tak skoro hore???............
jacka, držte sa!!!!.........
letty, ako chrbátik????..........
čo máte nové???..........ako ste víkendovali???...........nechce sa mi čítať |-|
denisenko
1. feb 2010
😉 dobréé rááánko 😉
dieťa už konečne v školke, si oddýchnem...... 😃
ked tak kukám na tie správy, ani sa mi nechce ísť domou.... :-p ale ved za tri alebo štyri týždne sa to možno zlepší...... ]-(
jacka, si taký maniak na loto ako moj chlap? ešte že sme tu...... 😉 tu netipuje.... 😃
utka, stratila si sa?
jacka, veľa šťastia.....nezávidííííím,,,,,ale aj mna to čaká :-p
leninka75
1. feb 2010
ahoj deni!!!........tak lehároš??? 😉 😉 😉 ..............aj ja ale v práci 😃 ................tu si oddýchnem, doma ee.....
denisenko
1. feb 2010
leni, rozumiem ti.... x-)
ja už sa teším na apríl alebo marec, aj ja si pojdem oddýchnuť do práce..... 😃
dáme ešte jedno dieťa? 😃
denisenko
1. feb 2010
leni....to bol vtip 😃 aspon zatial.....
leninka75
1. feb 2010
dobrý vtip!!!! 🙂 🙂 🙂 ..........len sa dosmejem, keď to fakt príde 😃 😃 😃
letty86
1. feb 2010
ahojte 🙂
mne sa dnes nic nechce, taka som nejaka... tazky sen ma mátal 😞
jacka, drz sa 😉
leninka75
1. feb 2010
ako chrbát letty??............moc zlý sen??? 😞
letty86
1. feb 2010
leninka, chrbat celkom fajn 🙂 aj maserka vravela, ze ak zaberie liecba, tak by sa mi malo ulavit, tak som rada, uz mi menej trpne malicek, tak sa pohli lady 😃
este jej mam zavolat a budem chodit aj tento tyzden, ale dnes a zajtra asi nepojdem, streda to isti
hlavne by som mala cvicit a aj plavanie skusim
musim sa dat dokopy, ved chcem babo :-N
ja mam pocit, ze ked to budem odkladat, tak sa k babu uz nedopracujem, tak tento rok by to tehotenstvo mohlo vyjst, uz slintam, ked vidim male babenko...leni, pridaj sa, nech sme dve 🙂
taky tazky sen 😞
denisenko
1. feb 2010
haloooo...... 😉 dufam, že ste všetky nezamrzli..... 😉
denisko už zalomil do postele, tak som si spravila kávičku a že idem čítať.....a šak nemám čo :-o
letty, tak držíme palce x-)
leninka75
1. feb 2010
letty, presne to isté si myslím aj ja 😞 .................super, že sa to s chrbtom lepší 🙂
denisenko
1. feb 2010
všetci offf? :-S tak idem aj ja....... 😉
denisenko
1. feb 2010
to vážne nik?????!!!!!! 😞
jacka
1. feb 2010
kuk.......kuk.....kuk,....... 🙂
jacka
1. feb 2010
dakujem držali ste silno.....nebolelo 😉 .......dufam že ho uvidím až o rok 😃 😃 😃 😃

vyjde letty......držím silno palčeky.....aj tebe leni x-) x-) x-)
jacka
1. feb 2010
letty a čože ťa mátalo vo sne...... 😉

deni...no som maniak....a ešte teraz sa dá stávkovať cez telefon tak by som aj každy den posielala 😃 😃 😃
jacka
1. feb 2010
tak som zvedava ktora bude prvá...čo príde navštíviť bocian 🙂 .......deni bodaj by aj ku vám prišiel x-)
aninka29
1. feb 2010
jacka,tak fajn,že to dobre dopadlo 🙂 🙂 🙂

idem sa pochváliť....mááááááám kolieskové korčule x-) x-) x-) x-) ...už nech je jar...aby som na nich mohla fičať 😃 ....zatiaľ s nimi behám doma po chodbe 😃
jacka
1. feb 2010
dobré aninka..........neboj pominú tieto hnusne mrazy........a príde jar 😉
letty86
1. feb 2010
kuk 🙂
jacka, tak si to zvládla 🙂
aninka, aj ja mam korcele, od oktobra,tak som bola na nich az dvakrat 😃 aj to len u svokry, ale mne to teda velmi neslo :-|veru, nech je jar :-N
a kde budes chodit sa korculovat? ja chcem ist do furcianskeho lesika, ale bude musiet chodit so mnou muz, lebo sa sama budem bat!!! co ked ma vlk bude nahanat :-o :-o uz vidim, aky je muz nadseny 8-( 😃
aninka29
1. feb 2010
letty,ja budem chodiť buď na aničku alebo na na sídlisko nad jazerom...ale skôr na tú anču...tam sa aj simuška pokorčuluje 🙂 😉 ...prídaš sa??? 🙂 😉

jacka a to si bola so sebou u zubára???....som myslela,že s Maťuldom 🙂 ...chjáj,aj ja by som mala ísť....lenže viete ako to je...kým ma nič nebolí,tak na čo tam pôjdem :-p 😃