• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
jacka tu sommmm
31. jan 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom tá kalamita bola len na východe....to by ste si pamätali mamky

super..ste vypadli trošku z domu :slight_smile:

jacka lotto je moje. :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa už hlava prestala bolieť našťastie :slight_smile:

idem ja mamky off už....uložím Simonku,zmetiem sneh a ľahám :grinning:

dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú noooooooooooooooooooooooooooooooc a sladkééééééééééééééééééééééééé snyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :pensive: :pensive: :pensive: :grinning: :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
31. jan 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, my tu hore na kopci....hroza, manzel odprataval sneh pred garazom, aby zajtra vysiel von a Vikuska mu pomahala, bola zlata, lopata a ides :grinning:, som ju musela krotit, aby si menej naberala, pozerala na tata a nechcela sa zahanbit :grinning: ...ja som potom zbehla do obchodu a teeeeda, vsade kopec snehu, trvalo mi tu, kym som sa dogulala domov, uf, som bola spotena :unamused:
lotto nic...nevadi..isti to laaaaaska :dizzy_face:
31. jan 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej letty...vraj láááááááska......pekne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........len z nej nevyžijem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

kdeže..loto dievčata .......je len a len moje :wink:
31. jan 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku....všetkým :pensive: :pensive: :pensive:
31. jan 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuuu aj vammm
31. jan 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.....

ja len tak na rýchlo....idem k zubárovi....ale poobede som tu ako na koni :wink: ................idem .........prídem zatial pa :slight_smile:
1. feb 2010 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

chjáj jacka..tak veľa šťastia u toho zubára :slight_smile:

mrkla som na telráno...tak na západe sneží...a tu konečne prestalo...len neviem dokedy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...my asi dnes zase stvrdneme doma..pretože nemám šancu prebrodiť sa s kočíkom cez ten sneh :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
1. feb 2010 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!! :slight_smile: .............toto je druhý pokus o príspevok, nejako ma ten kon vyhadzuje............stále to chce, aby som sa prihlasovala :angry: :angry:.....................
aninka, čo tak skoro hore???............
jacka, držte sa!!!!.........
letty, ako chrbátik????..........
čo máte nové???..........ako ste víkendovali???...........nechce sa mi čítať :pensive:
1. feb 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: dobréé rááánko :wink:
dieťa už konečne v školke, si oddýchnem...... :grinning:
ked tak kukám na tie správy, ani sa mi nechce ísť domou.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ved za tri alebo štyri týždne sa to možno zlepší...... :angry:
jacka, si taký maniak na loto ako moj chlap? ešte že sme tu...... :wink: tu netipuje.... :grinning:
utka, stratila si sa?
jacka, veľa šťastia.....nezávidííííím,,,,,ale aj mna to čaká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj deni!!!........tak lehároš??? :wink: :wink: :wink: ..............aj ja ale v práci :grinning: ................tu si oddýchnem, doma ee.....
1. feb 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, rozumiem ti.... :dizzy_face:
ja už sa teším na apríl alebo marec, aj ja si pojdem oddýchnuť do práce..... :grinning:
dáme ešte jedno dieťa? :grinning:
1. feb 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni....to bol vtip :grinning: aspon zatial.....
1. feb 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý vtip!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..........len sa dosmejem, keď to fakt príde :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
mne sa dnes nic nechce, taka som nejaka... tazky sen ma mátal :frowning2:
jacka, drz sa :wink:
1. feb 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako chrbát letty??............moc zlý sen??? :frowning2:
1. feb 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leninka, chrbat celkom fajn :slight_smile: aj maserka vravela, ze ak zaberie liecba, tak by sa mi malo ulavit, tak som rada, uz mi menej trpne malicek, tak sa pohli lady :grinning:
este jej mam zavolat a budem chodit aj tento tyzden, ale dnes a zajtra asi nepojdem, streda to isti
hlavne by som mala cvicit a aj plavanie skusim
musim sa dat dokopy, ved chcem babo :sweat_smile:
ja mam pocit, ze ked to budem odkladat, tak sa k babu uz nedopracujem, tak tento rok by to tehotenstvo mohlo vyjst, uz slintam, ked vidim male babenko...leni, pridaj sa, nech sme dve :slight_smile:
taky tazky sen :frowning2:
1. feb 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo...... :wink: dufam, že ste všetky nezamrzli..... :wink:
denisko už zalomil do postele, tak som si spravila kávičku a že idem čítať.....a šak nemám čo :astonished:
letty, tak držíme palce :dizzy_face:
1. feb 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty, presne to isté si myslím aj ja :frowning2: .................super, že sa to s chrbtom lepší :slight_smile:
1. feb 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetci offf? :confounded: tak idem aj ja....... :wink:
1. feb 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vážne nik?????!!!!!! :frowning2:
1. feb 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk.......kuk.....kuk,....... :slight_smile:
1. feb 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem držali ste silno.....nebolelo :wink: .......dufam že ho uvidím až o rok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vyjde letty......držím silno palčeky.....aj tebe leni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. feb 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty a čože ťa mátalo vo sne...... :wink:

deni...no som maniak....a ešte teraz sa dá stávkovať cez telefon tak by som aj každy den posielala :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som zvedava ktora bude prvá...čo príde navštíviť bocian :slight_smile: .......deni bodaj by aj ku vám prišiel :dizzy_face:
1. feb 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,tak fajn,že to dobre dopadlo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

idem sa pochváliť....mááááááám kolieskové korčule :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...už nech je jar...aby som na nich mohla fičať :grinning: ....zatiaľ s nimi behám doma po chodbe :grinning:
1. feb 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré aninka..........neboj pominú tieto hnusne mrazy........a príde jar :wink:
1. feb 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk :slight_smile:
jacka, tak si to zvládla :slight_smile:
aninka, aj ja mam korcele, od oktobra,tak som bola na nich az dvakrat :grinning: aj to len u svokry, ale mne to teda velmi neslo :unamused:veru, nech je jar :sweat_smile:
a kde budes chodit sa korculovat? ja chcem ist do furcianskeho lesika, ale bude musiet chodit so mnou muz, lebo sa sama budem bat!!! co ked ma vlk bude nahanat :astonished: :astonished: uz vidim, aky je muz nadseny :rolling_eyes: :grinning:
1. feb 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty,ja budem chodiť buď na aničku alebo na na sídlisko nad jazerom...ale skôr na tú anču...tam sa aj simuška pokorčuluje :slight_smile: :wink: ...prídaš sa??? :slight_smile: :wink:

jacka a to si bola so sebou u zubára???....som myslela,že s Maťuldom :slight_smile: ...chjáj,aj ja by som mala ísť....lenže viete ako to je...kým ma nič nebolí,tak na čo tam pôjdem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. feb 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok