Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
31. jan 2010

jacka tu sommmm

aninka29
31. jan 2010

tak potom tá kalamita bola len na východe....to by ste si pamätali mamky

super..ste vypadli trošku z domu 🙂

jacka lotto je moje. 😀 😀 😀

aninka29
31. jan 2010

mňa už hlava prestala bolieť našťastie 🙂

idem ja mamky off už....uložím Simonku,zmetiem sneh a ľahám 😀

dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú noooooooooooooooooooooooooooooooc a sladkééééééééééééééééééééééééé snyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😔 😔 😔 😀 🙂 😉 😵

letty86
31. jan 2010

no, my tu hore na kopci....hroza, manzel odprataval sneh pred garazom, aby zajtra vysiel von a Vikuska mu pomahala, bola zlata, lopata a ides 😀, som ju musela krotit, aby si menej naberala, pozerala na tata a nechcela sa zahanbit 😀 ...ja som potom zbehla do obchodu a teeeeda, vsade kopec snehu, trvalo mi tu, kym som sa dogulala domov, uf, som bola spotena 😒
lotto nic...nevadi..isti to laaaaaska 😵

jacka
31. jan 2010

jej letty...vraj láááááááska......pekne 😵 😵 😵 😵 ...........len z nej nevyžijem 😝 😉 😉 😀 😀 😀

kdeže..loto dievčata .......je len a len moje 😉

jacka
31. jan 2010

dobru nocku....všetkým 😔 😔 😔

letty86
31. jan 2010

dobruuuu aj vammm

jacka
1. feb 2010

dobré ránko.....

ja len tak na rýchlo....idem k zubárovi....ale poobede som tu ako na koni 😉 ................idem .........prídem zatial pa 🙂

aninka29
1. feb 2010

dobré ránko 🙂

chjáj jacka..tak veľa šťastia u toho zubára 🙂

mrkla som na telráno...tak na západe sneží...a tu konečne prestalo...len neviem dokedy 😝 ...my asi dnes zase stvrdneme doma..pretože nemám šancu prebrodiť sa s kočíkom cez ten sneh 😝 ...

leninka75
1. feb 2010

ránečko!!! 🙂 .............toto je druhý pokus o príspevok, nejako ma ten kon vyhadzuje............stále to chce, aby som sa prihlasovala 😠 😠.....................
aninka, čo tak skoro hore???............
jacka, držte sa!!!!.........
letty, ako chrbátik????..........
čo máte nové???..........ako ste víkendovali???...........nechce sa mi čítať 😔

denisenko
1. feb 2010

😉 dobréé rááánko 😉
dieťa už konečne v školke, si oddýchnem...... 😀
ked tak kukám na tie správy, ani sa mi nechce ísť domou.... 😝 ale ved za tri alebo štyri týždne sa to možno zlepší...... 😠
jacka, si taký maniak na loto ako moj chlap? ešte že sme tu...... 😉 tu netipuje.... 😀
utka, stratila si sa?
jacka, veľa šťastia.....nezávidííííím,,,,,ale aj mna to čaká 😝

leninka75
1. feb 2010

ahoj deni!!!........tak lehároš??? 😉 😉 😉 ..............aj ja ale v práci 😀 ................tu si oddýchnem, doma ee.....

denisenko
1. feb 2010

leni, rozumiem ti.... 😵
ja už sa teším na apríl alebo marec, aj ja si pojdem oddýchnuť do práce..... 😀
dáme ešte jedno dieťa? 😀

denisenko
1. feb 2010

leni....to bol vtip 😀 aspon zatial.....

leninka75
1. feb 2010

dobrý vtip!!!! 🙂 🙂 🙂 ..........len sa dosmejem, keď to fakt príde 😀 😀 😀

letty86
1. feb 2010

ahojte 🙂
mne sa dnes nic nechce, taka som nejaka... tazky sen ma mátal ☹
jacka, drz sa 😉

leninka75
1. feb 2010

ako chrbát letty??............moc zlý sen??? ☹

letty86
1. feb 2010

leninka, chrbat celkom fajn 🙂 aj maserka vravela, ze ak zaberie liecba, tak by sa mi malo ulavit, tak som rada, uz mi menej trpne malicek, tak sa pohli lady 😀
este jej mam zavolat a budem chodit aj tento tyzden, ale dnes a zajtra asi nepojdem, streda to isti
hlavne by som mala cvicit a aj plavanie skusim
musim sa dat dokopy, ved chcem babo 😅
ja mam pocit, ze ked to budem odkladat, tak sa k babu uz nedopracujem, tak tento rok by to tehotenstvo mohlo vyjst, uz slintam, ked vidim male babenko...leni, pridaj sa, nech sme dve 🙂
taky tazky sen ☹

denisenko
1. feb 2010

haloooo...... 😉 dufam, že ste všetky nezamrzli..... 😉
denisko už zalomil do postele, tak som si spravila kávičku a že idem čítať.....a šak nemám čo 😲
letty, tak držíme palce 😵

leninka75
1. feb 2010

letty, presne to isté si myslím aj ja ☹ .................super, že sa to s chrbtom lepší 🙂

denisenko
1. feb 2010

všetci offf? 😖 tak idem aj ja....... 😉

denisenko
1. feb 2010

to vážne nik?????!!!!!! ☹

jacka
1. feb 2010

kuk.......kuk.....kuk,....... 🙂

jacka
1. feb 2010

dakujem držali ste silno.....nebolelo 😉 .......dufam že ho uvidím až o rok 😀 😀 😀 😀

vyjde letty......držím silno palčeky.....aj tebe leni 😵 😵 😵

jacka
1. feb 2010

letty a čože ťa mátalo vo sne...... 😉

deni...no som maniak....a ešte teraz sa dá stávkovať cez telefon tak by som aj každy den posielala 😀 😀 😀

jacka
1. feb 2010

tak som zvedava ktora bude prvá...čo príde navštíviť bocian 🙂 .......deni bodaj by aj ku vám prišiel 😵

aninka29
1. feb 2010

jacka,tak fajn,že to dobre dopadlo 🙂 🙂 🙂

idem sa pochváliť....mááááááám kolieskové korčule 😵 😵 😵 😵 ...už nech je jar...aby som na nich mohla fičať 😀 ....zatiaľ s nimi behám doma po chodbe 😀

jacka
1. feb 2010

dobré aninka..........neboj pominú tieto hnusne mrazy........a príde jar 😉

letty86
1. feb 2010

kuk 🙂
jacka, tak si to zvládla 🙂
aninka, aj ja mam korcele, od oktobra,tak som bola na nich az dvakrat 😀 aj to len u svokry, ale mne to teda velmi neslo 😒veru, nech je jar 😅
a kde budes chodit sa korculovat? ja chcem ist do furcianskeho lesika, ale bude musiet chodit so mnou muz, lebo sa sama budem bat!!! co ked ma vlk bude nahanat 😲 😲 uz vidim, aky je muz nadseny 🙄 😀

aninka29
1. feb 2010

letty,ja budem chodiť buď na aničku alebo na na sídlisko nad jazerom...ale skôr na tú anču...tam sa aj simuška pokorčuluje 🙂 😉 ...prídaš sa??? 🙂 😉

jacka a to si bola so sebou u zubára???....som myslela,že s Maťuldom 🙂 ...chjáj,aj ja by som mala ísť....lenže viete ako to je...kým ma nič nebolí,tak na čo tam pôjdem 😝 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre