• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
pridam, pridam, aninka...len sa budem hanbit, ze ma tromfne aj simuska :grinning:
potom dohodneme...len nech je uz jaaaar
1. feb 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty....a prežila si v zdraví? :wink: :slight_smile: ......vraj vlk....ved si nie červená čiapočka,či ano? :dizzy_face:
1. feb 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola....nechala som tam 20eurákov...za jednu blombu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ....no neviem kde pojdeme s Matulom....vraj je lepšie íst za ženou dr......má lepší prístup k detom ako chlap..tak neviem

teda ja nemám korčule ale možem sa pridať?
1. feb 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zvladla som to bez nehody, lebo som isla taaak opatrne, inac by sa ani nedalo, hned by som bola na zadku :grinning:
som ja poriadna ciapka :grinning: :grinning: :grinning: aj cervena :grinning:
ja mam obavu aj z tych dvojnohych "vlkov", clovek nikdy nevie, co za exota stretne v lese :unamused:
1. feb 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka no jasné, že môžeš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...len ty to budeš mať trošku ďaleko :wink:
1. feb 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čoby daleko.......sadnem na Sliači na letisko a som tam coby dup :wink:
1. feb 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty :grinning: :grinning: :grinning: ...tak takých dvojnohých sa treba báť aj ked máš po 30tke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počuj aninka.....a kde díáš Sabínku..budeš ju ťahať za sebou? :wink:
1. feb 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka tak potom rátame aj s tebou,ked vravíš,že si tu coby dub :grinning: :grinning:

nieeee...Sabinku budem tlačiť pred sebou :grinning: :grinning: ...šak normálka :slight_smile: ....aspoň budem mať oporu...pretože som prišla na to,že mám trošku menší problém s brzdením :grinning: :grinning: :grinning:

ved počkaj...až sa zapriahnem,tak ma niekto odfotí,aby si videla :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chjoj..neviem stiahnúť foto do pc...ja už nechápem.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka....Peťulko sa ešte v noci budí často???...či už vydrží hajkať aj dlhšie? :slight_smile:

idem chystať na kúpanie.....neskor prídem :wink:
1. feb 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my už spinkáme :pensive: :pensive: :pensive:
1. feb 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj moja....budí.....prvý krát je okolo 9 pol 10.....a potom každu hoku dve....okolo 2 v noci zvykne kecať.....a robí bublinky slinami......halvičku dvíha.....no nudí sa....čo ti budem písať.......je to na zbláznenie.....hlavne ked mám na druhý den fungovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a to ešte tuto noc ma zobudilo moje tretie dieťa....že ho bolí zub..tak chce tbl...no by som ho... :angry: tak ránio šmykal k dr.....a rovno mu ho vytrhol... :wink:
1. feb 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len postahuj sa teším na malinku....aj velku :wink:
1. feb 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste kto????:.........
1. feb 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj jacka..no máš to pestré...nemenila by som s tebou ani za nič :zipper_mouth: :wink: ...no a ešte k tomu to najväčšie dieťa ťa nenechá vyspať :grinning: :grinning: :grinning:

aj Sabinka už spinká :dizzy_face:

foto som nestiahla...lebo neviem prečo sa nedá :angry: :angry: :angry:..infarkty už chytám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chjáj a ešte som vám nepovedala,že môj manžel ešte nevie, že mi kúpil korčule :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

tak čakám na telefonát....musím byť naňho milá premilá :grinning: :grinning: :grinning: ...už ho počujem ako vraví,že som už dočista šiši :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nechytaj....pekne v klude...a šup sem s nimi :slight_smile:
1. feb 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedá sa fakt stiahnuť.....vobec ten blbý pc nereaguje...musím počkať až dojde manža,nech pošpekuluje :wink:
1. feb 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuž bude mať radosť......ale kedže ťa lubka....tak ti nič nepovie....ešte si kupi aj pre seba..a budete korčulovať spolu.......
1. feb 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
škoda :frowning2: .....kedy vám príde domenkov :wink:
1. feb 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dojde vo štvrtok večer :slight_smile: ....a už teraz mám naplánované celé dva a pol dňa čo bude doma :grinning:
1. feb 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len na dva dni?
1. feb 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo...v nedelu poobede už pádi preč :frowning2:

mal prisť už zajtra...ale zmena plánu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes ide panelák,že???....pozriem si :slight_smile:
1. feb 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ešte pošpekulovať s tými fotkami...ale asi márna snaha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len pošpekuluj :slight_smile: .............my ideme kuk večerníčky....a potom kuk panelák.......a hajde hajany :slight_smile:
1. feb 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čože si naplánovala?.......vykupiť obchod :wink: :wink: :wink: :slight_smile:
1. feb 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejde to..serkám na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jacka aj obchody aj návštevy...a chcela by som ísť na Jahodnú..posánkovať sa :slight_smile:
1. feb 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
škoda.....

asi sa lučim...Peťulo sa začína budiť...dufam že je len hladný.....a pc mi obsadí muž :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ked sa vyparím :confounded:
1. feb 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok