Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
2. feb 2010

dopozerané 😵 😵

aj ja by som chcela vedieť čo je s utkou 😒

deni,tak len vyberte pekný kostým,a potom daj vedieť čo 🙂

jacka
2. feb 2010

a Sabínka ta nechala dopozerať? 🙂

a letty tu bola?...............kde všetky zmizli? 😅 😕

jacka
2. feb 2010

kuk........

aninka29
2. feb 2010

kuk kuk 🙂

ani letty tu nebola 😒

jacka no jasné,že ma nechala dopozerať 🙂 ...zobudila sa presne vtedy,keď začala reklama..tak šup šup prebaliť..a potom som jej zapchala ústočká jablčkom a banánom 🙂 ...vychutnávala si to až do konca filmu 😀 😵

aninka29
2. feb 2010

mamky počuli ste už o tej 13dňovej diéte????...ja to chcem skúsiť.....len si musím urobiť zásoby jogurtov a kefírov 😀 ..takže od pondelka začínam..pridá sa niekto????.....jacka ty nieee..ty kojíš 😵 😵

ja sa len bojím,že to nevydržím...ja strašne ľúbim sladkosti...ale hlavné je,že kávu môžem koľko len chcem 🙂 🙂 🙂
inak jedna kočka od nás...bola noo...dosť guľatučká...ľudia ona teraz vyzerá ako modelka 😕 🙂

aninka29
2. feb 2010

no,idem kúpať drobizg 🙂 😉

jacka
2. feb 2010

okupané......jedno už spínká...druhé pojde....a veget....hurááááá 🙂

aninka29
2. feb 2010

aj moje už jedno spinká 🙂

jacka
2. feb 2010

nie veru ja sa nepridam.......ja sa obžieram až mi je zle....ale o pol roka......možno 😉

aninka29
2. feb 2010

ved aj ja sa obžieram...fuj...skúsim to....ale mám pocit,že to nejak dlho nevydržím...uvidím

aninka29
2. feb 2010

idem

dobrú nocku 🙂

jacka
2. feb 2010

dobru....

padam aj ja.....sa nám zase digi rozradilo.....to je na šlak 😝 😝

dobru nocku.... 😔 😔

siwike24
2. feb 2010

Awojte kočky,ako sa tu mate???My sa mema dobre. 😀 😀 😀
Jacka petko dobreeeeeeeeeeeeeee pribral aky je dunduško zlatučky 😉 😉 😉

jacka
3. feb 2010

dobré ránko..... 🙂

siwi...veru mohla by si častejšie....... 😉 ..........dakujme 😵

jacka
3. feb 2010

siwi a prečo máš 24?

aninka29
3. feb 2010

dobré ránko 🙂

jacka ja sa už k digi nevyjadrujem 😝 😝 😝

siwi čááááááááááááááááááááááááááááu 🙂 🙂 🙂 🙂

a čo má siwi 24?????

aninka29
3. feb 2010

jacka moja,ty dávaš na chvíľku Peťulka vonku že.....aj keď vonku mrzne............ja Sabinku dávam...ved je nababušená...tváričku jej ani nevidno,ten ostrý vzduch sa k nej nedostane ...či ???

aninka29
3. feb 2010

jáj,teraz som si všimla,že kde je 24,čo má siwi 🙂 😀 ....a ja hľadám všade možne,či náhodou nemá siwi 24 rokov 😕 😀 😀 😀 😵 ....

leninka75
3. feb 2010

ránečko!!!! 🙂 ............aninka a ty čo v poslednej dobe tak skoro??? 😨 ..............idem počítať čo nové......

jacka
3. feb 2010

leni ....no ako?...už ti je lepšie?

jacka
3. feb 2010

ani.......aj ked je -10 tak je vonku pokial nevstane..2-3hodky.....zababuškaný...neviem či tam aj kyslík má 😉 ....sem tam má aj tváričku červenučku...ale natieram kremom........a ked sa zobudí a rozbalím ho tak je teplučký......ale v kočíku pod ním má aj 3 deky.....fusak a ešte na nom zo 4 deky...ale už také menšie

leninka75
3. feb 2010

zasa ma štve tento koňoš!!!!.............stále sa musím prihlasovať!!!!................už lepšie, dostala som atb. a niečo od bolesti svalov.................včera som stihla aj kozmetiku a kaderníčku, tak som zasa najkrajšia na svete 😀 😀 😀 .....................
aninka hoď rozpis na tú 13 dňovku, ja mám tiež jednu takú a možno sú rovnaké 😉
babuľky, u nás je konečne normálna zimná teplota - 5 st.!!!!!..............dúfam, že také mraziská už nebudú!!!!

jacka
3. feb 2010

tak si kočka.....čo tvoj drahý na to.....dufam že bol milší ako moj 😉

nám tu zas sneží.......ale aspon nebude taká zima......a už načisto skočia mrazy 😝

denisenko
3. feb 2010

ahojte, herečky 😉
baby a nie je ešte na dietú pred letom skoro? 😀
😀 deniskovi sme včera kupili kostým čarodejníka, aj tak stále vraví čárrrry mááááárrrrryyy...a to mu aj domáce deti rozumejú 😀
mali všelijaké pekné, ale len pre dievčatká a pre chlapcov spidermana, alebo zvieratká...ale také gýčovité, tak zas som to nechcela prehánať 😝
no ráno už vyrábali v školke nejaké škrabošky, tak dúfam že do obeda vydržia.... 😀
inak sme Niskovi kupili jeho vysnívané lego city hasičská akcia, od piatej rána hasí......a to mu tatinko zložil ešte len jedno autíčko.....ale nevyspali sme sa 😝
utka????????????

aninka29
3. feb 2010

kuk kuk...boli sme vonku 🙂 ..Sabuška ešte chrápe v kočíku...poobede pôjdeme už len na chvíločku..trošku sa na kopec 🙂

jacka ...ja taky tak s tým babušením 😉 🙂

deni...potom nezabudni dať foto..určite je v tom kostýme Denisko chutnučký..ňu ňu ňu 😵 😵 😵

leninka a už si skúšala tú diétu????...tu je link 😉

http://www.prezeny.estranky.cz/stranka/13-dnova...

aninka29
3. feb 2010

leni máš to isté????...čo som pozerala..tak sú všetky rovnaké 🙂

no od pondelka začínam...som zvedavá dokedy vydržím 😀

aninka29
3. feb 2010

jáj leni ...si sa pýtala prečo tak skoro 🙂 ...lebo moja drahá Sabinka sa v poslednom čase budí už o siedmej pol siedmej...kedy ako 😠 😠 😠 ....ale no čo ja od nej chcem...ked prespí celú noc v kuse.....a večer spí už o pol siedmej 😀 😀 😵 😵 😵

aninka29
3. feb 2010

halooooooooo..kde ste????

leninka75
3. feb 2010

fuj nekonečnú poradu sme dnes mali 😠 ...............
deni, nezabudni fotiť 😉 ...
jacka, troška lepšia reakcia bola...............poobzeral ma a že si "kočka" 😉 ................
aninka, tá diéta čo mám ja je trošku iná a hlavne drastickejšia ako tá tvoja ☹ ..........a čo mi vadilo, nemohla som tam piť hocikedy kávu ☹ ☹ ☹ ........................

aninka29
3. feb 2010

leni tak hoď tú tvoju..nech porovnám 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre