• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
utka, asi nestiha :wink: .............len na FB vidím ako farmárči :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som ju tam videla..opica..ani kuk sem nespraví :wink:

to je hnus vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože už začalo snežiť aj u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak....Maťko mi zase spinkáááá...len škoda že Peťko je tu somnou..
3. feb 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však nás tu normálne zasype :angry: ..už dosť
3. feb 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, mám ju doma...........neskôr hodím :wink: ..........ale tú tvoju som si už vytlačila a mžno sa na to dám....
jacka a čo si maťkovi urobila, že spinká :wink: :wink:
bože ten sneh!!!!.............som zvedavá ako pôjdeme domov po tých hnusných cestách :frowning2:
3. feb 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni pridáš sa ku mne???...ja začínam v pondelok :slight_smile:

ja už nemám slov na to počasie...do r..i :angry: :angry: :angry:

môj manža cestuje zajtra večer domov...zase budem celý večer nervná :frowning2:
3. feb 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani klud.....zajtra bude lepšie počasko :wink:

leni.....ráno skor vstával už pred po 6 kričal či može zapáliť....... :angry: no a vonku zase sneh odpratával a tak :dizzy_face:
3. feb 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste kukali panelák......som šla zomrieť smiechom.....na tej fixke :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa unavil Maťuldo.. :dizzy_face: ..to nie je sranda,odpratávať sneh...ja som z toho hotová...tak čo potom maličky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jacka,no to chcem vidieť to lepšie počasie

ja som kukala :grinning: ..tiež som sa šúľala :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra nemá snežiť....

ja ked si na to spomeniem......tak mi trhá ešte teraz kutiky :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka ty si inkognito...
3. feb 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kukukhttp://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3764913&vReferer=%2Fphotos%2Fdenisenko
3. feb 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeej deni...krásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jacka áno som :wink: ...musím...xixi :grinning:
3. feb 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super deni..... :wink:

chápem ani.. :slight_smile:

a teraz kde dám sapť Peťka.....chudatko musím ho dat do kočíka
3. feb 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky chcela by som sa dať ostrihať...ale čo ja viem...budem potom revať za vlasmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...neviem sa rozhodnúť
3. feb 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, dohola? :wink:
vlasy narastú...ja som sa dala pred rokom vzadu úplne nakrátko a len vpredu ofinu pod bradu.....a dnes? des...
už to mám poniže pliec a tiež myslím že dám dolu :wink:
3. feb 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani......nebudeš...však narastúúúú..... :slight_smile: ...a ty máš zmenu rada..či nie....

teda pokial som ukočíkovala Peťka...a odhrunla sneh..tak Maťko v obyvke vrieskal..že kde som.......moje zlatko.............však nemožem zato že to furt........kydá.....a ešte....konečne som odádzala a išel okolo odhrnač snehu ...a šupol mi to všetko napät... :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, to ti nezávidím.... :angry:
to fakt stále sneží? nám tu praží slnko ako keby sme si predplatili už celý mesiac :grinning:
mali by ste si aj vy..... :grinning:
3. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak treba na deti jacka, tvrdá práca a spia ako zarezaní : :grinning: :grinning: :grinning: -D ............
veru aninka, zmena je život a vlasy zasa dorastú :slight_smile: :slight_smile: ............
deni pošli nejaký ten lúčik :wink: .............
3. feb 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaltý motýlik deni :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nikde nikto, idem ja do tých závejov ...................pa :slight_smile:
3. feb 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som túúúú..pa leni..šťastne dôjdi domkov :wink:
3. feb 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj ...no dnes šiel ten seriál nejak dlho :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk....... :wink:

čooo-.......to doteraz šiel?
3. feb 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo..dnes až do piatej...nejaký úvodný či čo :slight_smile: ...ale aspoň som a mohla dlhšie kukať na feši :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani naša letty sa tu už druhý deň neukázala :frowning2:

a naša utka???? :frowning2:
3. feb 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja chystať večeru a potom kúpať deti :slight_smile:

neviem čo mám dnes pozerať..či romantikuš tristana...alebo panelák...hmmmmmmmmm
3. feb 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kocky moje zlate :wink: :grinning: ste mi normalne chybali, fnuk, som uz od vas zavisla, ale vobec som nemala cas na pc :unamused: som bola zaneprazdnena ako nejaka vazna manazerka :grinning:
vcera masaz, banka, posta, obed, sankovacka, vecera a spanok a dnes navsteva, urad prace a koneeecne mozem pisat mojim zlatym :slight_smile:
musim pozriet tu dietku, lebo ja mam take brucho, mamky, ze hroza, take brucho som mala hadam v piatom mesiaci, fakt, ja som mala vzdy 50 kil, teraz :angry: juj, ani neviem, ale isto uz mam 60 :angry: joooj, vela, lebo ja som taka malinka 158, aj to si mozno pridavam :grinning:. musim davat pozor, nie ze sa budem za chvilu gulat, jooj a sladkosti, aj moj velky problem :angry:
mamky, som vam pisala, ze Vikuska je doudierana, no vcera pri sankovacke som ju zle nasmerovala a narazila do stromu :angry: , tak ma hrcu na cele, ale nastastie, to bol len mierny narazik :frowning2: a to muz ju dole cakal, len to nejak nestihol ubrzdit...ale statocna je, vysla hore kopcom a sankovala sa dalej, tak je teraz dobita ako hruska
3. feb 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhuuuuuuuu :slight_smile:

ahoj letty :slight_smile: ...máš áááčko.....takže manažérka si bola :grinning: ...poznáme to všetky :slight_smile: :wink:

jáj...tak to si môže Vikuška podať ruku so Simonku...aj tá má takú boooulu na čele..ach :frowning2: .....a modriny po nohách
3. feb 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok