• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
no a drahy je dnes v práci..tak som volala našim aby nás prišli ku...a poobede pridu... :slight_smile: :slight_smile: ....tak sa teším...už mi tu hrabe :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..dufam že mamina napiekala koláčik... :slight_smile: :dizzy_face:
8. máj 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja lásočka už spinká...idem vegetit...
8. máj 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru vonku je hic :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...........keby som nemala alergiu na slnko,tak už opekám šunky :wink:

som si dnes dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........celý dom som vyluxovala,ešte aj okná som si umyla,boli strašne zaprášené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale končííííííííííííííím so všetkým dnes :wink: ........si vyložím labky a tiež budem vegetiť :slight_smile:

tak to je super, že prídu vaši,aspoň sa budeš mať s kým rozprávať, keď máš manžu v práci...........a nestane sa z teba ryba :wink:
8. máj 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja alergiu nemám ...ale radšej budem šunky válat v chládku...fuj sa mi dnes hlava točí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

teda ..tak pridi aj mne umyt.....ja som dnes len navarila a požehlila...a končim.....vraj LEN... :angry: :wink:

no ryba celkom tak nie ...ved sa tu vadím s MAtkom... :grinning: :grinning: :grinning:

a drahy nech si ide aj cez víkend aspon mám klud :wink:
8. máj 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uložila som Simku spinkať,šla bez komentára :wink: ............už chrápe :slight_smile:

ja už ležim pri telke a kukám ducha :sweat_smile:
8. máj 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super že spinká...Matko sa zobudil...ten má spánok ako zajačí chvost :grinning: :grinning:

počkáme pokial pride naši a pojdeme na slniečko..tu dnu je dost ...brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

ja som chcela ducha kukat ale ..no čo už.....aj tak ho neuvidíš do konca :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
8. máj 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás sa nejak zamračilo :angry:
veru vonku je teplejšie ako vo vnutri..........ja ležim pod paplonom :wink:

Simka ešte spinká,až vstane tak si dáme hranolčeky,som dostala chuť :slight_smile:
8. máj 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam že už u vás :sunglasses: a je dobre teplučko....

ja zas nejdem dostat Matka dnu aby sa nejdol.....vlastne ...neviem čo ideme večerat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hranolčeky..juj tak by bodli... :slight_smile:
8. máj 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ti verím, že Maťka nevieš dostať dovnútra :wink: .........už je opäť :sunglasses: u nás,ale my sme už von nešli :unamused: ..........nechcem riskovať..........Simi tak škaredo huhňavo rozpráva :frowning2:
my už máme hranolky v sebe :slight_smile: a tiež neviem čo urobím na večeru :unamused:

Simka si skladá s tatkom puzzle a ja som si práve dala masku na vlasy :wink:,žerkám hrozno a kukám telku :slight_smile:

bože len kysnem ako knedľa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. máj 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani tebe je raz dobre :slight_smile: ...

hranolčeky...hrozienko....možem len závidiet :wink:

chudatko...aj ju boli hrdlo? :frowning2: :unamused: ...

no my tu máme krásny 24 ale kedže už je na dvore viac chládku ako slniečka tak je chladno ked tochu fukne...

ja tiež ...kysnem...všetky kila mám v zadku a v stehnách ...ani sa nechcem vidiet....aj brucho o chvilu väčšie ako ja... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
8. máj 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno bolí ju aj hrdielko :frowning2:
ja mám pocit, že mám kilá všade :angry:..........sa nevládzem nosiť už :stuck_out_tongue_closed_eyes:..........a kde je august ešte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jacka a kedy hodíme foto brušuliek? :wink: ............budúci týždeň?
8. máj 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka a som sa Ťa chcela opýtať,Ty si taká mudručká..............je pravda, že teraz nesmiem spať na chrbte? :confused: ........vraj si upchám nejakú cievu,či čo :confused: ..........je to pravda?..........lebo ak áno tak mám problém,lebo mnesa spí najlepšie na chrbte :unamused:
ale ak by to bola pravda,tak by na to gyndoši upozorňovali,nie? :fearful:
8. máj 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si možeme podat ruky :grinning: :wink: ..čo ty august ale ja ešte mesiac dlhšie...ty už budeš štastná dvoj mamička a ja sa budem gulat :angry: :angry:

Matka som už vyriešila...dala som mu papat vonku na lavičke....pekne sedla a tlačil :confused: :confused: ...jasne že sa ušlo a havinovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no možeme ale sa musim rozprávat z drahým aby ma "pekne" odfotil :grinning: :grinning:
8. máj 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani skus cinulový čajik...ak ti bude pit...ten je zázračný... :slight_smile:
8. máj 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka tak bud na manžu budúci týždeň dobrá,aby Ti urobil fotečku :wink:
8. máj 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslíš cibuľový????
8. máj 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne že cibulový...ja som tapa...ani písat neviem...aj medík jej dávaj...vlastne ved ty už vieš čo má robit :wink:
8. máj 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebudem dobra ..pokial nedostane rozum...sice neviem kedy chlapovi príde.... :grinning: :grinning: ...no ved ešte uvidim...ved sa tu zbláznim ked sa nebudem mat s kým porozprávat :grinning: :grinning:
8. máj 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no medík jej dávam,ale cibulák som ešte neskušala :unamused: .......ked mne to tak smrdíííííííííí :confounded: í
8. máj 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka muži nedostanú rozum nikdy :grinning: :grinning: :grinning:
8. máj 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyskušaj...nakrájaj cibulku zalej vrenou vodou a asi 5min luhovat...možno aj trochu menej aby to aj vypila :wink: ...a ty si zapchaj noštek :wink: :slight_smile:
8. máj 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ej čitaš mi myšlienky :grinning: :grinning: :grinning:
8. máj 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak je asi zbytočne hnevat sa :grinning: :grinning: :grinning:
8. máj 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skúsim to :wink: ..............snáď jej to pomože :slight_smile: dám si šatku ako bandita :grinning: a večer žiadne pusinkovanie :grinning:

jacka kukni si o trošku vyššie moj príspevok,asi si ho prehliadla :wink: .......a ja by som to tak chcela vedieť
8. máj 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fakt prehliadla :sweat_smile: ...toto to teho.. :grinning: :grinning: :grinning:

ja som sa pýtala mojej sestry....a...pokial tebe nie je zle tak kludne....len asi posledný mesiac je to nebezpečne lebo jej uberáš kylík...ale inak ...ved aj rodit budeš v lehu :wink:
8. máj 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyskušaj možno jej bude chuti :wink:
8. máj 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem jacka :wink:
keď mne sa tak blbo spí na boku :unamused: ............najradšej by som ľahla na brucho............moja najobľúbenejšia poloha
no radšej nebudem riskovať do frasa :unamused:
ja už na tom nete nebudem nič čítať,lebo keby som si všetko mala brať,tak nesmiem nič do frasa :angry: :angry: :angry:
8. máj 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani všetko z rezervou.. :wink:

ja spín na bolku a prehodim si nohu ...a ked sa to začne niekomu nepáčit :angry: tak musim zmenit polohu...mna sa na chrbte zle spí...potom sa nemožem ototčit čo ma bolia kríže.. :confounded:

juj no brucho ist nie...aj ja tak rada spim...no to si ešte dlllllhooooo počkám :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. máj 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj manýel prišiel domov...ani búúúúúúúúú ani béééééééé..hned k pc :angry: :angry: :angry: ...ja by som ho....
8. máj 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte stále máte tichú domácnosť? :wink:
môj manža je tiež závislák na pc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................hlavne že mne hovorí, že som pacientka :grinning:

som bola polievať trávičku.............a dilinko Hakim sa mi tam obšmietal :angry: ..celý mokrý a špinavý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idem okúpať Simku :slight_smile:
8. máj 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok