• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

9. decembra 2016 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
3. feb 2010 o 19:02 • mamonia
kukuk...kuk... :wink:
3. feb 2010 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja nepridááááááááááááááám...........ja už mám svoju favoritku,ktorá to vyhrááááá :dizzy_face:

kuk kuk jacka :slight_smile:
3. feb 2010 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja idem kuk panelák.....som sa nešla dopučiť včera :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja som sa rozhodla,že kuknem panelák a potom dopozerám tristana....aj tak som ho už videla
3. feb 2010 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja tak dlho vy som nevydržala :wink:
3. feb 2010 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a čo utka na nás hodila bobek :frowning2:
3. feb 2010 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sa lúčim......idem dať Maťka do hajan....a vychutnať telku :wink:
3. feb 2010 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj veru hodila :frowning2: ...dnes ani na fb nie je
aninka heš s fb......
však vravím že si tam
3. feb 2010 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani ktorá favoritka vyhrá
3. feb 2010 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobru nocku......pa zajtra :pensive: :pensive:
3. feb 2010 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som len prihlásená :slight_smile: ..

no predsa mirrinka :slight_smile: ...ona to má isté :slight_smile:

tak skoro ideš???....tak idem aj ja...dobrúúúúúú
3. feb 2010 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz idete :frowning2: tak dobruuuu nocku :pensive:
3. feb 2010 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobléééé láááno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. feb 2010 o 07:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobrééééé.....

ahoj ani :wink:
4. feb 2010 o 07:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj jacka :slight_smile: ..tak ako???..ste všetci vyspinkaní do ružova? :slight_smile:

idem chystať raňajky.....a potom musím ísť do obchodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:...nechce sa mi ísť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2010 o 07:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pravdaže aninka.......vypatá ako stále :pensive: :pensive:

juj zas je kosa vonku :angry:

leni..... :sweat_smile:
4. feb 2010 o 07:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no dobre, dobre, už som tu :wink: .....ránečko!!! :slight_smile: ..........šak sme kvákali s kolegyňou.............to viete baby :sweat_smile: .........zasa toho nakydalo :frowning2: :frowning2: ............samé nehody stále hlásia, brrr..............
4. feb 2010 o 07:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čo ste včera písali, že to admin vymazala????
4. feb 2010 o 07:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čo?:.kde leni?....ja nič nevidím
4. feb 2010 o 07:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru leni...nakydalo..primrzlo.....fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ostala si vysieť za jazyk? :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 08:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hore pod aninkiným príspevkom je niečo mazané :fearful: :fearful: :fearful: ...............zatiaľ nevysím, ale čo nie je môže byť, možno tu dnes aj primrznem na stoličku, idú nám od 8:00 vypnúť kúrenie lebo idú meniť radiátory...........pochopíte to teraz v zime :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .....................moje decko sa včera v škôlke naučilo tri básničky, ja som len zírala!!!! :dizzy_face: ...........a to mi tvrdí, že ona tam nechce chodiť :grinning: ............a dokonca mi včera povedala, že tam má dve kamarátky a dvoch kamarátov :wink: .............no tých kamošov si musím preklepnúť, pre istotu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 08:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jáj...no to chcela jedna hlasovanie pre dieťa

šikulka je...tri básničky.......aj si jej rozumela?...nehanbila sa?....tak už aj kamošov...no toto :dizzy_face: :dizzy_face:

super.....meniť radiátor.....to je logika :confounded:
4. feb 2010 o 08:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej rozumela!!!..........Lilka čisto rozpráva a pomaličky sa jej už darí aj "r"........doma sa nehanbí, len neviem, že keby vystupovala pred cudzími :fearful: ....................jacka, robila by si Maťkovi detskú party na narodky???...........teda keby chodil do škôlky.................
4. feb 2010 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krásny deň sa tu u nás ukazuje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ............je nádherná modručká obloha a hlavne svieti slniečko!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. feb 2010 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, aj nám vyliezlo slniečko.....kráááásne.....idem poobede s drobcom do Bolzana, povymetať výpredaje, ale bez muža nech si to aj ja užijem :grinning:
baby, aj nám hlásia od zajtra možno snežiť a vraj každý druhý den.......to nemyslia vážne :confounded:
ste nám závideli, čo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
leni, keby si počula rozprávať toho mojho....no hrúúúúúza.....veľa, ale strašne nezrozumitelne, stále ho opravujem, ale on na to nemá čas, aj ked vie....ale "r" nechytá a asi ani nebude :confounded: to nemecké "r" je také hluché, takže "nemá" dovod....aspon si to on myslí..... :grinning:
4. feb 2010 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kuk kuk už sme doma :slight_smile: ....krásne svieti slniečko,tak je vonku celkom fajn :sunglasses:

idem variť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni myslíš robiť párty doma alebo v škôlke?????...ak by chodila Simonka do škôlky...tak tam aj hej...keby to tak robili všetci.....ja viem nie som jacka :grinning: ...ale tak aj ja sa chcem zapojiť :dizzy_face:
čo robí niekto párty???? :slight_smile:
4. feb 2010 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasné aninka, to je otázka pre všetky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ............zasa som to zle napísala :unamused: ..........no myslela som doma.........jasné do škôlky Lilka prinesie nejaké maškrty :wink: .....ale jedna kamarátka robí dcére doma narodeninovú párty a len som chcela vedieť váš názor na také niečo..........
čo dobručké ideš variť aninka???? :slight_smile:..................
deni, hlavne, že mu ty rozumieš.....čo tam po ostatných :wink: :wink: ....................tam kde teraz ste sneh často nebýva???............ja to mám stále popletené deni!!!..........raz si myslím, že tam hovoríte po taliansky a raz zasa, že po nemecky.................... :sunglasses:
4. feb 2010 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok