Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
5. feb 2010

baby, toto je spomalenéééé....už sa radšej nerozčulujem..... 😎

jacka
5. feb 2010

dobru noc.......zajtra tu asi nik ani kuk ☹ ....... 😔 😔

aninka29
5. feb 2010

dobrú jacka 🙂

idem aj ja,lebo manžel už okolo mňa krúži ako sup 😀 😀 😀

dobrú nocku mamky...zajtra ráno kuknem 🙂 🙂 🙂

aninka29
5. feb 2010

ešte som chcela.....deni...no dúfam,že to nebude mať žiadny vplyv na Deniskov zrak 😔 ..určite nie 😵

denisenko
5. feb 2010

dobrú noc 😉

aninka29
6. feb 2010

ahojte mamky 🙂 ...dnes prvááá

čo to čo to..ešte drichmete???? 😀 😀 😀 😉

Sabinka si pospinkala do pol osmej dnes ,huráááá 🙂 🙂 🙂 ...som sa vyspinkala 😉

idem vyhnať manžu na nákup,ja varím 😝 ...a potom ideme pááá 🙂

leninka75
6. feb 2010

ahojte!!! 🙂 ................nevystapá ale inak fajne!!!..................včera bola hudba totálne na prd, ale inak sme sa zabavili 🙂 🙂 🙂 ..................a dnes nás čaká oslava kamoškinej 30-tky 😝 😝 .................ešte na zajtra niečo vymyslieť a celý víkend bude o zábave 😀 😀 😀
lilka bola so svokrovcami............bála som sa ako bude lebo toto bolo 1x čo ju dával spať niekto iný, ale zvládla to super!!!!.............len ráno mohla trošku viac potiahnuť.......................
jacka, a čo má teda peťulko s tými jadierkami???..............do 7 mesiacov je dosť!!! 😨
deni ste mali patálie!!!................a myslíš, že to zasa bude treba operovať???.................
aninka čo varíš, bude už aj na zajtra??

denisenko
6. feb 2010

ahojte, aj denisko si dneska viac pospal....do siedmej... 😉 aj to by dlhšie ale tatinko vstával do roboty, tak to ako slon v porceláne.... 😀
leni, tak sa vyzábavuj za všetky...... 😉 fuj, takú brečku tu máme......včera celý den nonstop snežilo a dnes je teplo...parááádička, čvachtanica ako vyšitá..... 😝
idem robiť palacinky, obed za 1O minút...ja sa na to večne varenie už možem rovno......... 😠
a na zajtra hodím rezne do pácu a ešte musím na večeru vianočku, páni si nakázali......tak v hrncoch ako žienka domáca 😝

letty86
6. feb 2010

ahojte
ja len maly kuk, idem nieco pohladat na nete svokruske, tak vas zdravim 😉

denisenko
7. feb 2010

halooooo.......nikde nik? ☹ 😉
pekný víkend...... 🙂

denisenko
7. feb 2010

no......tak asi je pekne, kud tu nikto ani nepáchol 😀

jacka
7. feb 2010

ahojte......

no kde ste????

jacka
7. feb 2010

my sme šli k svokre 😝 ...ja som nechcela ale ......no čo narobím.......a zistila som aká je zas....svokra.......Maťko sa jej hanbil ona hned.........že sme ho poštvali proti nej.....akože ...chápete......no .....žiadny komentár

moje zlato už spinušká.......asi mal toho tiež dost.....a teším sa ked odpadne aj Maťko 😉

leni...aj Maťka som dlho balila...a jadierka nemá ešte riadne dozreté......vraj dozrievaju...hlvne že ked sme tam boli prvý krát tak bolo všetko o.k......tak to aj už nechápem

utka
7. feb 2010

Ahojte!!!
Ako sa máte? Čo máte nové. My sa máme celkom dobre. Viki už ide zajtra po dvoch týždňoch do škôlky. Mali sme tu s ním svokru. Ja nič nové, stále rovnako,len nejako menej stíham sem chodiť ☹.

leninka75
7. feb 2010

ahojte!!!!................uz asi hajáte, že.................no nič, tak sa porozprávam sama 🙂 ................tak som sa tešila, že dospím ples a zlaté oči v sobotu v noci mala lilka teplotu, tak som spala pri nej, takže to spanie bolo také nijaké..............dnes tiež zvýšená teplota.....spala 2x cez deň, pokašláva, trošku má upchatý nosík......takže zajtra ideme asi k Dr................. dobrú noc 😔

leninka75
8. feb 2010

ránečko!!! 🙂 🙂 .....................bože zasa tie mrazy ☹ ..............no už som lilku nahlásila na prednostné vyšetrenie, teraz ešte stihnúť bus 😉

aninka29
8. feb 2010

ahojte mamky 🙂 ...zimisko je vonku 😝

aninka29
8. feb 2010

ja som dnes taká nijaká 😝

leni,tak vravíš,že bolo dobre 🙂 ..veď to jej jedno aká hudba.....dáš si pár pohárikov a je ti jedno všetko 😀 😀 😀....nech je Lilka zdravučká moja....mamky ja som aj rada,že Simonku nevzali do skôlky....lebo by bola tiež stále choručká a tým pádom by bola aj Sabinka..tak by som to mala doma veselé

jacka no si mala super deň 😖

jacka
8. feb 2010

dobré ránko.....

no leni ☹ ....skore uzdravenie........a to sa vám dá nahlásiť a sestrička zapíše?........tak potom daj vedieť..čo a ako....

veru aninka to vystihla.......pár pohárikov... 😵 😵

a ty si mala aninka aký víkendík 🙂

ja som tiež rada že Maťko nešiel do škoky....si neviem predstaviť žeby bol Peťulo každu chvilu chorý

aninka29
8. feb 2010

jacka my sme celú sobotu a nedelu prenávštevovali 😝 ....

letty86
8. feb 2010

ahojte
aj ja som Vikinku nechala doma,má soplíky a vo štvrtok je karneval, tak nech sa mi doma prelieči
aninka, jacka, veru, že ste dobre urobili, kamoška dala dcéru do škôolky, syn mal vtedy pol roka a odvtedy je stále chorý ☹ stále soplíky od sestričky a aj antibiotiká bral tusím 4 krát 😒
leni, nech sa lilka rýchlo vylieči
my sme mali celkom fajn víkend, svokruška sa venovala malej, tak sme mali leháro 😀

aninka29
8. feb 2010

Sabuška už bola včera mrzútko....predsa..narušený režím 😝

denisenko
8. feb 2010

dobré ránko... 😉
my máme krásny slnečný den, od rána vtáčiky spievajú...len ráno -2, ale to sa zlepší 😉
jacka....tie svokry....ja mám super, ale aj tak niekedy pchá nos tam kam nemá.... 😀 ja viem, aj ked má tatinko vyše tridsať stále je to jej syn.....no neva, aj my budeme také.... 😀
leni, spať s upchatým nosom...poznáme......ja už dávam deniska k tatinkovi do postele miesto mna a ja si idem lahnúť do jeho izbičky a zavriem dvere, aby som nepočula ako chrápu... 😀 😀 😀 😀
jacka, aninka....s tou školkou....svatá pravda 😉

denisenko
8. feb 2010

to čo sa deje s tým počasím?http://onlinepocasie.sk/predpoved/bolzano-talia...
asi toto dnes jar nebude.....skor ticho pred burkou 😝

aninka29
8. feb 2010

deni no presne tak ako píšeš.....chlapi starí oní..a aj tak sú to mamičkini miláčikovia ťuťuťuťu 😝 😝 😀

no..ja viem,že tká nebudem..pretože mám kočky..a svokry väčšinou so svojimi zaťmi vychádzajú dobre 🙂 ...to vy čo máte chalanov..to budete mať horšie....teda vy budete horšie. 😀 ...joooj,ale som rada,že nemám chalana 🙂

jacka
8. feb 2010

aninka však ja budem dobrá svokruša 😉 😉

denisenko
8. feb 2010

aninka..... 😠 čo sme my nejaké ježibaby? 😀

jacka
8. feb 2010

halooooo....

deni aj tu hlásia podobne hnusne počasie 😝 😝

teda vonku sme zase vymrzli.........sa nejdem zohriať....neviem či dám ešte Peťula spať von.......sa mi ho nechce obliekať ked furt reve....a potom je celý mokrý..... 😝

denisenko
8. feb 2010

joj, jacka..... ☹ plačkov máš? 😢
ja som uložila deniska spinkať, šak zas jediné dieťa v školke špinavé.....ja neviem ako to robí, ale dnes mal vonku len gumáčiky, lebo do zimných snehúl ponalieval vodu....asi ich chcel umyť... 😝
a pod okno prišiel kamion a hydraulickou rukou vysypuje také večšie kamene....to bude tak na hodinu, no neviem či ešte budeme spať.....na infarkt, táto stavba oproti...nech to už dokončia a je pokoj 😝

jacka
8. feb 2010

no deni tak máš radosť ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre