• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
jacka..... :grinning: ja sa už nevytáčam...... :grinning:
8. feb 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si sa zmierila,čo? :grinning: :grinning:

mna zas začína bolieť hlava...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a predsa som dala Peťula von........nech sa nadýcha :wink:
8. feb 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na ahojte!!!.............tak sme to super zvládli!!!!..............hneď keď sme prišli vyšla sestrička, taks om sa jej pripomenula a hneď nás šikovala dnu :slight_smile: :slight_smile: ................síce sme dostali atb. ale preto, že lilka má v nose zlatého stafylokoka a asi sa teraz prebudil :angry: ..............inak je lilka v pohode, živá, neposedná, takže to asi nebude až také hrozné........do stredy som s ňou doma a potom bude pri svokre.................
8. feb 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super leni :frowning2: ..dufam že sa čoskoro vyliečite...... :wink: ............inak by ma celkom zaujmalo....ako na to prišla.....dr.? :confused:
8. feb 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z minulých výterov........naposledy mala lilka v nopse streptokoka, toho sme vyliecili a na kontrolnom vytere zostal stafylokok a dr. vtedy povedala, že to bude riešiť keby niekedy lilka nahodou ochorela no a teraz ochorela......inak ma vsetko ciste, hrdlo, priedusky takze to asi bude ten kok :angry: :angry: :angry: ............pliaga jedna....
8. feb 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vyborne :frowning2: ......som nevedela že to takto funguje.......nuž čo učíme sa celý život :sweat_smile:

a brala jej teraz výter?
8. feb 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chjuj....pred chvíľkou sme prišli z vonku..zimááááá...Sabuška ešte dospáva v kočíku :slight_smile:

leni..ach jáj...až ma hlava bolí z tých samých stafylo a strepto a kokov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: ...nech sa nám Lilka rýchlo vylieči :slight_smile:
8. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie teraz jej výter nerobila..............ale je to skúsená dokina, takže jej celkom verím................nechcem to zarieknuť, ale našťastie lilka nebýva často chorá.................
8. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha.....ked jej veríš tak je dobre........však hádam vie čo robí :wink: .......tak nezariekni.......moj Maťulo ešte atb. nebral......ale ked pojde do školky tak ....aj na nás príde
8. feb 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ...tu už taká kosa nie....je len -3....a mám normálne s toho tlaky v hlave......radšej nech už svieti slniečko... :sunglasses:
8. feb 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na slniečku bolo dnes fantastikuš, ale v chládku, brrrrrrrrr...............
8. feb 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo čo čo.....kde bolo slniečko?????.............................ja chcem..... :frowning2: :sunglasses:
8. feb 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni vy ste mali slnko????....aj ja už chcem...ja už začínam byť nervná z tej zimy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sme dve.......sa teším na jar.....ale nejak sa jej neche prísť...a rovno šupneme do leta
8. feb 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej mali sme slniecko, doobeda.........sak sme boli busom v PB, som sa bála, že vymrzneme, ale dalo sa....
8. feb 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si si vychutnala :sunglasses: ...juj dnes mi normálne chýba
8. feb 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuším aj zajtra ešte hlásia takú kosu a potom zasa oteplenie.......................bože môj chlap dnes v noci zasa nemohol spať, už nech je z roboty doma lebo som nervava jak pes!!!!............
8. feb 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a z čoho si nervná..nevyspatá si?....

no moj príde až ked budu moje poklady spať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nervavá som z muža, že je nevyspatý a bude šoférovať............. :cry: :cry: :cry: ................už som mu volala, že nech si dáva pozor.....
8. feb 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leninka nebojkaj...určite dojde šťastne domov :slight_smile: ...ja sa tiež stále bojím,keď manža cestuje :unamused: :frowning2:

bože mamky..Sabuška bude mať o pár dní pol rok :confused: :frowning2: :dizzy_face: ..ja som z toho normálne smutná :cry:
8. feb 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík aninka!!!................bože to fakt už 6 mesiacov!!!! :fearful: ................neskutočne to letí......veď ešte nedávno si mala bruško!!!.......................
8. feb 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, konecne som videla kobru a hlavne fesaka :grinning:
aninka a prečo smutná :unamused: ...že tak rýchlo rastie?
leni, neboj, isto si dá pozor a nech sa lilka rýchlo vylieči, Vikuška zatiaľ len soplikouje, tak snáď sa nepridá aj kašeľ :unamused:
8. feb 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda aninka......to letííííí....ja smutim s tebou lebo viem ako ti je :frowning2:
8. feb 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ..určite je už domka ....... :slight_smile:
8. feb 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty....že je feši? :dizzy_face: :dizzy_face: ...len sa na neho veľmi nepozeraj moja :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

chjuj mamky....neskutočne rýchlo..ved len nedávno som rodila a aha :frowning2: :frowning2: .......jacka aspoň nie som sama čo smúti :wink: :slight_smile: ....mamky aj budete....
8. feb 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ani :grinning: :grinning: veru, že často nepozerám, ale konečne som ho odchytila :grinning:
joooj, mamky, ja keď pozerám na Vikušku, nemožem uveriť, že je taká veľká a keď si predstavím, že mi za chvíľu pôjde do školy...a potom pubera :frowning2:
8. feb 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty na to isté myslím ustavične aj ja :frowning2:

noo...tak sem tam sa na neho môžeš pozrieť :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk kuk..kde ste žienky??? :slight_smile:
8. feb 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
túúúúú.....
8. feb 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no haloooooo.....
8. feb 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok