• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. mája 2017 
tu sooooooooooom
8. feb 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no huráááááá :wink:
8. feb 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chystala som Simuške druhú večeru...lebo prvá jej asi bola málo :grinning:
8. feb 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuž celá maminka :wink: :slight_smile:

ja som dnes nejaká zamotaná...ešte že je večer.... :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka .......Sabínka už sedká?
8. feb 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som zamotaná nejaká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka..Sabuška ešte nesedká sama...ani ju sadať nedávam....akurát keď sedím ja a mám ju na rukách...tak vtedy :wink: ...ona sa posadí sama...nechcem to ja urýchľovať..všetko má svoj čas......ale čakám kedy sa už sama posadí :grinning: ...keď leží tak sa dvíha až do neba :grinning:
8. feb 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak váham či kúpim pre Sabinku chodítko :unamused: .....pri Simonke som mala...dávala som ju na takých desať pätnásť minút denne
a teraz nevime či kúpiť alebo nie......

jacka ty si na tom ako s chodítkom???
8. feb 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie určite nie....nemal ani Maťko.......a nie som zástancom tohoto......ako píšeš ....všetko má svoj čas :wink:
8. feb 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja neviem :confounded: ...rozmyslím si to ešte.....
8. feb 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja už off

dobrúúúúúúú nockuuuuuuuuuu :pensive: :slight_smile:
8. feb 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj aj..... :slight_smile:

ešte ma hlava neprešla..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ozaj aninka.....nemýliš si mená svojich detičiek......lebo ja v kuse....Peťko je Maťko....a to skoro vždy ked ho kojím...že papaj Maťko......Maťko na mna ku...že čo?......a potom sa plesnem po čele :grinning:
8. feb 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku.............. :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
8. feb 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko........ :wink:
9. feb 2010 o 06:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: ...jacka dnes ste si asi dosť skoro privstali,že :rolling_eyes:

mýlim si aj ja....a často.... :grinning: .ale myslím si,že sa mýli každý..keď má viac detičiek...tak v mojom okolí určite....a napríklad moja kmotruša má bábo len jedno zatiaľ ...a väčšinou jej miesto Ninuška povie Simuška :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera večer porodila bratrancová žena dievčatko...má už dvoch chalanov..tak pekná zmena čo poviete :slight_smile: :dizzy_face: ....sme si včera volali..mamky,ja som ju nikdy v živote nepočula a nevidela plakať tak ako teraz...že to bolo niečo hrozné...veľa sa natrápila. /a to si skoro každý myslí..že ďalšie dieťa žena len tak vypľuje :frowning2: /..maličká mala dvakrát obtočenú pupočníkovú šnúru okolo krku a bruška :frowning2: :frowning2: .....našťastie je všetko v poriadku..maličká sa volá Barborka...a na to že je strašili,že bude mať viac ako 4 kilá...tak maličká má krásne miery 3300g a 51cm :dizzy_face: :dizzy_face:

tááák....pochválila som sa ďalšiemu prírastku :slight_smile: ...a v júni bude ďalší prírastok...len nevieme čo...lebo páni to taja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2010 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne zaspal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

juj aninka.......to muselo byť hrozne..ešteže sa nám nič také nestalo :frowning2:

ale blahoželám k prírastku......nejak sa rýchlo množíte :wink: :slight_smile:
9. feb 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si porobiť poriadky pokial spí...lebo to tu vyzerá akoby bomba spadla :angry:
9. feb 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!! :slight_smile: ...............jeej bábätko, blahoželám!!!................nám den sprídu 1x ujovia robotníci, tak sa teším!!! :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto mi povie ako sa odhlásim na fb.?......ja som s toho debo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, to chceš ísť úplne off??? :confused:
9. feb 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie.....tak ako s koníka....neviem tam nájsť odhlásiť sa.......nejaká je nová stránka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja to mám stále v hornej lište :wink:
9. feb 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nie.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som s toho jeleň :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......
9. feb 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale veru som tam čítala, že to zasa prerobili.........možno to ku mne ešte neprišlo :grinning: .....mám tu troch fešinov mladých :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ................
9. feb 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mamule....nejako ste sa rozkecali po víkende... :grinning: :grinning: aspon si niečo prečítame... :grinning:

my sme našťastie zdraví, leni toho stafylokoka....no nic moc.... :cry:
aninka, nám sa denisko pýtal na nohy už po pol roku, alebo možno aj skor, bol v bežke a tak to aj dopadlo....myslím že tie nožičky dával do stredu preto,že bol priskoro v bežke..... :confounded:
keby som mala ešte jedno, tak to určite neurobím...čestné pionierske :grinning:
jacka, aj mna stále bolí hlava...nemyslíš, že je to z tých chlapov?...kukni na aninku, tá sa nesťažuje...... :grinning:
jej, my ešte stále máme slniečko, závidíte?
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, aninka....už dietuješ? potom daj vedieť, :wink:
9. feb 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chjoj mamky...a maličká má tiež také vlásky ako naša Sabinka :dizzy_face: :dizzy_face: ...tak už budú dve vlasane :slight_smile:

leni....troch fešákov máš doma???....hmmmmmm..tebe je hej :grinning:

jacka poď aj k nám poupratovať :wink: :slight_smile:

deni......tááák začala som hrdinsky...dietovať včera.....ale večer som neodolala a dala som si čoko :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som z toho nového fb mešuge :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...dnes ráno mi nabehol nový formát :stuck_out_tongue_closed_eyes:

poobede ideme so Simuškou na rodinný karneval :slight_smile: .....bude sa konať u bratranca.....detičky budú súťažiť....dostanú ceny a tak :slight_smile:
9. feb 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok