• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
ahojte
jej, bábätko, blahoželám :slight_smile:
ani, drž sa, s diétkou :wink:
jacka, vpravo hore máš na fb napísané účet, keď to stlačíš, posledná možnosť je odhlásiť a je to :wink:
dnes sme všetci traja doma, normálne plný dom :grinning:
moja herečka chce zase na obed halušky :sweat_smile: no musím jej urobiť, čo už s ňou
joj, budem musieť ísť na neurológiu, zas mi tŕpne ruka, tak masérka vravela, že tam mám naklusať, asi to bude nejaký zaseknutý nerv,jooj, tak nerada chodím po vyšetreniach, ale musím :frowning2:
9. feb 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dikes....letty....asi som slepá lebo som to tam ráno hladala nič som nevidela :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....somnou to ide dole vodou :unamused:

juj letty tak to nič moc.......len pekne chod :wink:
9. feb 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooo..kde ste kto......

normálne nechápeme Maťka...tak prídeme z von vymrznutý ako cencule...a on mi povie či si može dať zmrzlinu......tak ja myslí na teplý čajík a nohy v teple.....a on.....brrrr
9. feb 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk kuk...už sme doma z karnevalu :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako bolo, aninka?
a čím bola Simonka?
9. feb 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chjúj bolo dobre...deti sa vyšantili :dizzy_face: ..a ja tiež...mali sme aj akože discotresku :grinning: :grinning: :grinning: ..Simonka bola Thumbelina :wink:
9. feb 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotovo....padla...... :grinning: :grinning:

aninka poprosíme foto....... :dizzy_face:

dobru nocku :pensive: :pensive:
9. feb 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe dobrúúúú nocku :slight_smile:

a vlastne aj všetkým dobrú nocku :slight_smile:
9. feb 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, takže malá víla, áno, áno, fotečky si prosíme
tak ste si aj zakrepčili :grinning:
som zvedavá, aká bude Vikuška ovečka, snáď tu bude jasné, kým je :grinning: :grinning:
idem aj ja off
pa, zajtra
9. feb 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko......... :wink: :wink:
10. feb 2010 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko všetkým prajem :slight_smile: :slight_smile: ....nám aj slniečko vykukuje :sunglasses:

čo dnes varíte žienky?????
10. feb 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vobec neviem....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..asi sparvím syrovu omáčku..nič ine ma nenapadá

a ty?
10. feb 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem neviem..čo....Sabuške urobím brokolicu...a Simuške....no asi tiež :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
10. feb 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som chorá s toho varenia :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ideme sa poobliekať a šup von :wink:
10. feb 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ideš robiť brokolicu?
10. feb 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte neviem...asi ju obalím a vypražím....alebo ju zapekanú
10. feb 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo zapekanú :slight_smile: ..
10. feb 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko...alebo už pekný den? :wink:
tak ste si zatrsali, aninka....no naši majú karneval zajtra, včera sme skúšali kostým ....super....aj kúzelnúä paličku som vyrobila...len ten zajac z toho klobúka,no asi to nepojde..... :grinning:
ja mám kapustovú polievočku s klobáskou od včera, a dnes robím zemiakové lokše plnené pikantným sojovým maskom...mnam, zas sa dozerem ako prasiatko...kvíííííík :grinning: ale ked my tak lubime sojové masko... :grinning:
10. feb 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni Ty samé dobrotky varíš :slight_smile: ..mňam lokše..dala by som si...aj ja mám rada sójové mäsko...už dáááááávno som ho nemala...ty sa môžeš dožerkať koľko chceš....veď si chudulinká ako prútik :slight_smile:
10. feb 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!!...........ja mám rozrobený granadír :slight_smile: ..........lilka mi už 3 dni píli uši s tým, že chce granadír..........tak ho teraz bude mať na dva dni :grinning: :grinning:...............
10. feb 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú chuť mamky k obedu :slight_smile:

my sme už po........ :wink:
10. feb 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, držíš tú diétu?? :confused:
10. feb 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk.....

aj my sme už po....konečne vyšlo slniečko....hurááááá :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses:

ja som granadír už tento mesiac robila.........zajtra spravím žemlovku............som zvedavá či ju bude aj Maťko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............dufam že zabud :stuck_out_tongue_closed_eyes: nem kupiť rožky.....tak som dovarila :unamused:
10. feb 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, tak ti závidím....slovenské rožky...ja som včera kúpila že hot dog rožky, ale sa úplne rozsypali, takže hot dog nebol...fuj, humusy tu majú poriadne, čo sa pečiva týka....ešte že ja chleba a pečivo nejem :grinning:
denisko chce na večer štrudlu, tak asi rýchlo niečo spichnem...... :confounded:
aninka, varenie je moj koníček, ale len ked mám čas.......inak ja varím bez receptov a ešte všetci žijeme :grinning:
10. feb 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni držím...ale po svojom :wink: ..celý deň jem len to čo mám jesť....ale večer do seba nachálujem všetko :grinning: :grinning: :grinning:

sa asi na to vybodnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..takto to nemá zmysel

chjuj aj ja chcem niečo fajnučké upiecť....aj žemľovku by som si dala......aj štrúdlu .... :slight_smile:

deni to fakt ťa baví varenie???....ja ak by som vyhrala lotto....tak si najmem kuchárku :grinning: :grinning: :grinning: ....ja keby som nemusela nevarím..ee......ale zato sa nikto nesťažoval,že nevarím dobre :wink: :slight_smile:
10. feb 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, taká dieta je super.......aj ja sa chystám dietovať, nejako som sa rozrástla v pase.....alebo to bude vekom?
to je jedno.... :unamused:
baví, veru, baví, len nech to má kto jesť..... :grinning: a ešte ma baví umývať riad a vysávanie....čudné záluby, že?
:grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute...len tak na rýchlo z práce :wink:...ako sa máte?Čo máte nové?
10. feb 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka... :wink: zanedbávaš nás? :wink:
10. feb 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru zanedbávaš nás :frowning2:
10. feb 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
božinku deni.....prídi ku mne..ja v poslednej dobe nič nestíham.......a ked varím tak len také velmi rýchle...... :frowning2: ...ale ak ma niečo nebaví tak je to žehlnie obliečok a umyvanie kuplne...to je moja smrť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. feb 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok