• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

22. mája 2017 
leni....vy sa máte.... :confounded: :grinning:
tuším aj tu začína čosi poletovať....dufam že mám halucinácie..... :grinning: to by bol ten lepší prípad :grinning:
som bola pre drobca v školke a prišla som na to, že vie viac po nemecky ako ja..... :grinning:
asi vopchám hlavu do kníh...... :grinning:
11. feb 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto? :confounded:
11. feb 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
11. feb 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som tu...len som uspala Peťka....že si požehlím..a potom vyvalím na gauč........ale Peťko si po pol hodke zmyslel že spať ee :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak som ho ešte pol hodku kočíkovala....tajne dufala......tak žehličku možem odložiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tu máme dážť zo snehom.....alebo naopak :confused: :grinning: :grinning:

nenávidim taketo počasie ..rdšej nech je aj -10....len nie člapkanica :confounded:
11. feb 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejak to tu upadá :sweat_smile: :frowning2:
11. feb 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk tu som už aj ja :slight_smile:
11. feb 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si niečo nakydať na vlasy..... :slight_smile: prííííííííííííííídem :wink:
11. feb 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo aninka?............. :wink:
11. feb 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kúru som si dala..vlasy mám neskutočne zničené :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a inak nedávno som si kúpila šampón,ktorý vraj vyrovnáva zbrčkavené vlasy.....no iste....u mňa to neplatí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem chystať večeru a kúpať detičky

a vy mamky mi napíšte čo zajtra varíte.....chcem urobiť mäso.....len neviem ako....Simuška chce samozrejme lezeň :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už tuuuuuuu...Sabuška v postielke...Simuška pri telke :slight_smile:
11. feb 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaa zrušila som si albumy..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
11. feb 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka a prečo?..... :confused:
11. feb 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani heš z fb....... :wink:
11. feb 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem Maťula uspať.......a konečne veget...dnes bol nejaký dlhý den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes tu bola letty?........ :confused:
11. feb 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto nikde?.....
11. feb 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc......... :pensive: :pensive: :pensive:
11. feb 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ajojky.No mam čas??Dnes mame s muckom 5 vyročie že sme spolu a dostala som kraaaaaaaaaaaasne naušničky:slight_smile:
Aninka musiš mat minimalne 9 mesiacou odrobenich a maš narok na vyšiu matersku :wink: :wink: :wink:
Jacka vidim dobre si si tu sama pokecala,heheheheehh :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning:
11. feb 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

siwi gratulejšn k výročiu :slight_smile: ..krásny darček si dostala....a zaslúžila si si???? :wink: :slight_smile:

jacka kde siiii????........ja som už hore od šiestej...lebo ....joj taká som nasratá :angry: :angry: :angry: ...včera sme boli vonku a jeden debil )/rodinný známy/sa rozprával so Simuškou ja som sa rozprávala s niekym iným,takže som nepočula o čom sa s malou baví....ten cvok jej začal rozprávať o duchoch a strašidlách..ja som už len započula..že v noci k nej prídu.....tak som naňho vybehla,že to čo rozpráva hnusák.....som kričala naňho :angry: :angry: :angry: :angry: ....a samozrejme,e v noci Simuška začala táááááááááááák žalostne plakať a kričať,že pomoooooooooooooc,stlašidloooooooo :cry: :cry: :cry: ....som chytro nabehla..utišovala.....vysvetľovala,že žiadne strašidlá nie sú atď......vzala som ju spinkať k sebe do spálne.....ale už ráno o pol šiestej som ju počula ako vstala z postele a niekam cupká :slight_smile: ..vraj sa ide pozrieť do izbičky či už strašidlá odišli :frowning2:
joj,také mám nervy :angry: ...že ak toho cvoka chytím tak má po :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
12. feb 2010 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink:

siwi blahoželám..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. feb 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránečko!!! :slight_smile: .............snežíííííííííííííííííí.................zasa :angry: :angry: :angry:
siwi, gratulor!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..............ale zasa naušky??!!! :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: .................
aninka, fakt riadny debil!!!!!....................takýchto ľudí zbožňujem!!!!..............si myslia, že aká sranda ha-ha-ha postraším decko...............idiot :angry: :angry: :angry: ...........si neuvedomuje, že dieťa všetko inak prežíva!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: .........aninka, ani mne nefungujú tie šampóny :frowning2: ............... a žehlička len tak na 70% :confounded: :confounded: :confounded:
deni len pekne šprtaj!!!! :wink:
jacka, to budeš dostávať tú zvýšenú materskú??..........tých 200 eur a niečo??? .................paráda!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.........
12. feb 2010 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
božinku aninka.....viem ako sa citiš ......už som toto aj ja zažila.....a teraz je jej ako?.....dufam že sa nebude dlho báť :frowning2:

sme sa ešte obhadzovali vankušmi...tak dnes meškám :wink:
12. feb 2010 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni....no budem...len neviem kolko to presne je.....taká budem boháčka.......v balíku :grinning: :grinning: ......že nebudem vedieť čo s nimi :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
12. feb 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chjoj mamky...veru..by som ho zabila najradšej...tak ráno som sa jej to snažila vysvetliť nejako...tak dúfam,že sa mi to podarilo ju ukľudniť.....lebo mi potom povedala,že večer už pôjde spinkať do svojej izbičky..tak uvidíme... :pensive:

jacka hneď zrána taká aktivita?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....ale tvoj nápad to nebol,že?? :grinning: :wink: :slight_smile:

leni..aj ja mám žehličku...ale poviem ti ..otras.....neviem či je to mojími vlasmi alebo žehličkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2010 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,mamky :slight_smile:
aninka, tak dúfam, ze Simonka rýchlo na to zabudne...Vikušku nastrašil tiež známy, že v záchode sú bubáci :angry: ...niekoľko mesiacov nesadla na záchod :angry: fungoval len nočník..keď sme boli u švagrinej, museli sme utekať pišať von na trávičku...teeeeda...hrôza to bola, teraz je už dobre, ale stále keď je v kúpelke, musí zložiť dosku, bez toho to nejde :grinning:
Vikuška soplí odušu a už aj fajne kašle, tak sme doma aj budúci týždeň
12. feb 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chúďatká maličké!!! :frowning2: ......................
letty, boli ste aj u dr.???..................
aninka, ja už som rozmýšľala vymeniť žehličku, ale asi to budú vlasy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ozi, u nás zatvorili škôlku .....chodilo len 8 detí zo 42 :wink: :wink: :wink:
12. feb 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka......že som taká zvedavá..neodbitná.......prečo si zrušila album :sweat_smile: :pensive:

to vieš že nebol moj nápad......ja by som radšej spala ako hádzala vankušmi......ale zas aj to treba :wink: :wink:

no ideme sa poobliekať a šup do dažda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, už ma to tretí krát zhodilo z netu...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aninka, to stým bubákmi, čo čakáš od chlapa? :grinning: rozum? :grinning: ja som to vyriešila tak, že som niskovi vysvetlila, že jediný strašiak čo existuje je v tej rozprávke Borek stavitel-Hugo, strašiak do maku, a to rád pozerá, takže to už neriešime... :grinning:
jacka, vankúše prežili?
leni, čo sú chrípkové prázdniny? :astonished:
inak šampony na vyrovnanie vlasov aj u mna majú presne opačný účinok :grinning: asponže žehlička a lak to zachránia :grinning:
aninka, varím krémovú hráškovú polievočku, tatinkovi restovanú pečienku s ryžou a sebe mušlové rizoto :grinning: denisko má v školke pomes a párky, dnes majú variť sami :grinning:
12. feb 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok