Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
12. feb 2010

som asi prepracovaná či čo 😖

aninka29
12. feb 2010

to určite si..chcelo by to jeden dlhý spánok 🙂

jacka
12. feb 2010

nie najprv sa okupe....a potom šup do postielky papať a tam zaspinká....ale do pol hodky sa zvykne zobudiť ...napapať z druheho prsníka

jacka
12. feb 2010

a vy čo papáte na večer....mliečko?

jacka
12. feb 2010

ani aspon 24hodín prespať a som fit 😉 ..

aninka29
12. feb 2010

moj krásny 😵 ...Sabuška sa okúpe,napapá..šup do postieľky,dám jej božtek...zhasnem svetlo a pssst 😵 ..do piatich minút spí 🙂

aninka29
12. feb 2010

jeden večer máme mliečko..druhý večer kašu...takto to striedam 🙂

jacka
12. feb 2010

ešte raz...............................

jacka
12. feb 2010

to zaspinká sama?......ja som to tiež skušala....ale keby si počula ten vreskot......mi to srdiečko trhalo 😲

aninka29
12. feb 2010

jacka dočkáš sa aj ty dlhého spánku 🙂

jacka
12. feb 2010

však dočkám....o dva roky 😝 😝 😝 ..................ako pri Maťkovi do troch rokov som nespala celu noc 😝

aninka29
12. feb 2010

moja zaspinká sama 🙂 ...do asi mesiaca a pol,ked ešte bola v perinke,tak som ju hajkala na rukách ..potom už nie 🙂

jacka
12. feb 2010

no toto.......ty máš fakt knižkové detičky.........

mne zase na rukách nechce ani za svet........ 😝

aninka29
12. feb 2010

a ako ho uspávaš?..v kočiariku?

jacka
12. feb 2010

zaspinká pri papaní....večer........a cez deň v kočíku .......a ked je doma muž a nechce v kočíku tak šup do auta.....aj to nie je na 100% 😝

aninka29
12. feb 2010

aj moji známi uspávali večer drobca vozením sa v aute......a potom šup do postieľky...len sa im dosť často pri prenesení zobudil..tak šup zase do auta

aninka29
12. feb 2010

Ty máš fakt duracelka doma 😉 ...

jacka
12. feb 2010

no bože chrán preložiť.......nedaj bože vypniť motor....hned oči puči 😝

jacka
12. feb 2010

aninka obaja moji su rovnaký...Maťko bol presne taký istý.......len s tým rozdielom že ked sa Maťko zobudil okažite musel jesť.....Peťko asi len po pol hodke 😝

tebe v aute tiež zaspinká?

aninka29
12. feb 2010

no na nudu sa ty sťažovať nemôžeš 🙂 😝

aninka29
12. feb 2010

no jasné.....kým ju zašprajcujem do pásov...tak reve....ale akonáhle sa auto pohne,už je ticho a spinká...a potom ešte dlho po tom 🙂

aninka29
12. feb 2010

no to isté má aj kmotruška s malou....ešte len očká otvorí a už plače,lebo chce okamžite papať.....a kmotra rýchlo rýchlo ako splašená ide chystať..nevie čo skôr,či prebaliť,či hneď flašu dať 😀

jacka
12. feb 2010

veru nemožem sa sťažovať...a možno preto mi to tu strašne rýchlo letí

aninka29
12. feb 2010

a moja zase...tak večer o pol siedmej zaspí...budí sa teraz ráno o tej siedmej cca.....ale ona si bude v postieľke mrmlať a smiať sa na hračky.....kým sa ja vytrepem z postele...sa došuchtám do kuchyne,kým nachystám,medzitým si kávu zalejem,kým ju prebalím,prezlečiem..tak aj 20 minút prejde...ale ona moja krásna..si v tej postielke spokojne leží a rozpráva sa 😵 😵 😵

jacka
12. feb 2010

no si neviem predsataviť žeby som mala ešte aj flašku chystať.......to ja len vytiahnem....dám do pusiny a je to 😉 ....vždy po ruke....teplota ideálna......a hlavne zadara 😀 😀

aninka29
12. feb 2010

chjoj veru......to je neporovnateľné...ale ja som si už nejak tak zvykla

jacka
12. feb 2010

moje nervy.......to nemyslíš vážne ...fakt ti vydrží potichu v postielke........to ja si neviem predstaviť 😅

jacka
12. feb 2010

no idem ja ...uspať Maťka............muž mi zatial čmajzne pc..... 😠

jacka
12. feb 2010

dobru nocku..... 😔 😔

aninka29
12. feb 2010

naozaj...ja fakt neviem po kom to moje dieťa je....ale ona je taká kľudnučká,spokojnučká..usmievavá 😵 😵 😵 ...mne každý praje ešte jedno dieťa...a to zarevané,nespavé...nech viem čo to je 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre