• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
krásny valentínsky deň sa praje :slight_smile:
deni, si šikovná,s prechodom to nemá nič spoločné :sweat_smile:
14. feb 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni od ktorej nespíš???..toľko si toho postíhala...

ja pečiem koláčik...za chvílku bude hotový.....poobede by mali doviezť sesterku...tak to budem mať pestré......dúfam,že budem stíhať na vás kuk :slight_smile: :wink:
14. feb 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to dufam aj ja aninka..... :wink:

deni...určite to nie je prechod.............aj mne sem tam zaharašííííííí :grinning: :grinning: ....(nič v zlom) :wink:
14. feb 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ste ma potešili..... :wink:
baby, boli sme 3O km od nášej dediny, pozrieť sankársku a bobársku dráhu, vyše 23OOm prevýšenie, úplne iný svet...ale paráda...nabudúce berieme aj sanky :grinning: teraz sme sa len prešli , ale aj tak slniečko svietilo celý den a takmer 8 stupnov.......no fakt vydarený valentín :wink:
ani, napiecť som nestihla...pošli, bitte :grinning: :sweat_smile:
14. feb 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tááák to som rada deni :dizzy_face: :wink: .......peši....tak to by som dušu vypustila :grinning: :grinning:

som sa rozhodla že zajtra nerobím nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......

a aby som nezabudal deni....pošli mi slniečko.....dakujem :sunglasses:
14. feb 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku prajeme........ :pensive: :pensive:
14. feb 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pošlem, pošlem...my máme v poslednej dobe dosť...aj ked predpovede tvrdia že sneží :grinning: :grinning:
dobrú valentínsku noc :grinning: :grinning:
14. feb 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Aj ja vám prejem krásneho Valentína...trošku neskoro, ale predsa.
Boli sme cez víkend vo ZV. Švagor mal v piatok sobáš aj s takým obedom. V sobotu sme boli na Donovaloch na záprahoch. Viki bol trochu nachladnutý a to bol v škôlke len 4 dni po chorobe. A mám pocit, že mu tie Donovaly nepomohli. Je taký sopľavý a zachripnutý, že až. Takže zajtra ideme s ním k lekárke. Manžel si vezme zo 2 dni voľno, lebo aj on je chorý...a potom asi zase príde k nemu svokra.
Môj tatko ja od pondelka v nemocke v BB. V utorok ho operovali. Menili mu bedrový kíb. Operáci a v pohode, len tam vraj majú všetci nejakú virózu...všetci majú hnačky. Tatka bolí totálne žalúdok a mal aj teploty...Ale keď nám rozprával aká je tam starostrlivosť a humus a špina, tak sa ani nečudujem :frowning2:.
Ja idem zajtra zase na kontrolu, ale už ani nečakám, že by mohli byť lepšie výsledky...som už z toho zúfalá :confounded:
14. feb 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka..... :frowning2: tak toto je dosť aj na koníka.... :frowning2: držíme ti palce, stres asi tej chorobe nepomáha, že? :angry:
veľa zdravíííííčka.......aj malým aj veľkým... :wink:
14. feb 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, veľmi pekne ďakujemeeee...veru, stres mi veľmi škodí, ale tomu sa si nevyhnem...
A čo vy a nosná mandľa?
14. feb 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..... :slight_smile:
utka tak aj v novom roku vás to neobchádza? :frowning2: ...................ako bolo na Donovaloch?
15. feb 2010 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

utka ahoj moja......nooooo.....veľa zdravia celej rodinke prajem

ja už mám o zábavu postarané...už večer som bola nervná :grinning: :grinning: ...ale veď nejak to zvládnem :wink:
15. feb 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko....baby, infarkt........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes ráno som prišla na to, že som zabudla včera ráno tabletku...... :angry:
utka, nosná mandla je už ok.....zatial nádchu nemal, klop, klop, klop.....ale ja mám aj za neho :grinning:
už zas nervy v ....... :confounded:
15. feb 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!! :slight_smile: ............deni akú tabletku??? :confused: ............antibaby??? :wink: ................
zasa prestávam stíhať!!!..............môžem vám dodatočne popriať veľa lásky??? :slight_smile: :slight_smile: ...................
my sme mali taký zábavno-pracovný víkend..................v piatok sme prišli z roboty a u nás bomba padnutá.......takže sme upratovali.............v sobotu chlapi robili až do večera a potom sme zasa boli na plese..............v nedeľu muž so svokrom zasa makali takže aj valentín bol taký len narýchlo....asi ho presunieme na budúci víkend :wink: ...............nám sa dnes začal semester, takže zasa začína blázinec, ale nejako len bude!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. feb 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambuľky, kde ste??
:confused:
15. feb 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som túúúúú.....
len sme boli vonku......a potom som sa rozhodla rozmraziť mrazničku a umyť chladničku.....a v zápätí som to olutovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

deni ...dikes za slniečko...došlo aj ked len poobede.... :wink: .......no aku tbl.......bude dalšie bábo? :grinning: :grinning: :wink:

leni tak pestrí víkend....... :wink: ...ja by som len ten ples brala.... :wink: :slight_smile: ....počuj tvoj muž je akčný....po plese rovno makať :sweat_smile:

leni jasne že možeš....popriať....aj každý den :slight_smile: :wink:

aninka ....teda ja ťa obdivujem.......dalšie dieťa na krk....tak ja by som skončila v blázinc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, babule, taký krásny den.... :wink: boli sme sa s drbcom bicyklovať a hrať v piesku, tak až teraz som tu...... :grinning:
slniečka aj na rozdávanie..... :grinning: aj nádchy, kýchania atd.....baby, myslím že som práve dominala papierové vreckovky, tak asi prejdem na toaleták....... :grinning:
jacka, dalšie dieťa?.....radšej nie........hádam to dobre dopadne.... :confounded:
15. feb 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni :grinning: :grinning: :grinning: .......................prečo sa brániš dalšiemu bábu...ved je to také krásnučké.... :dizzy_face: :dizzy_face:
15. feb 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.falzeben.com/en/general/webcam/16-0.html
jacka, kukni......boli sme včera na výlete
15. feb 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky sa netentujte....aj mne pošlite slniečko.....tu poletuje sneh :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a je zima....deni...normálne ste sa hrali v piesku??..tak to aké teplo musí byť u vás :sunglasses: :angry: ..aj ja chcem.......my sme boli vonku doobedu....potom už nie...dievčatá sa pekne hrajú v izbe už celú večnosť :grinning: ...bordel neskutočný...ale aspoň je kľud :grinning:

mamky ja už oddnes nepozerám cobru :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...zabili mojho fešáka...fňuk fňuk :cry: :cry: ....a najlepšia bola Simonka..."mami,neplač,nájdeš si iného fešáka" :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka,neber to tragicky.... :grinning:
normálny piesok, voda láka....ale denisko mal overal :grinning: je to lepšie, ked on sa hocikde vyvalí...... :grinning:
15. feb 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni......závidíme :slight_smile:

to fakt zabili ti fešáka......hm..to je smutné :wink: :grinning: :grinning:

mna zase bolí hlava..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa pre dnes lučím........ale zajtra prídem :wink:

dobru nocku...... :pensive: :pensive:
15. feb 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooo....baby, dlhé zimné večery a nejako to tu každý zabalil....... :frowning2:
smutnéééééééé :frowning2:
15. feb 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku.... :wink:
15. feb 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

deni teraz som si kuk to miesto....nádherné prostredie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....krása :dizzy_face:

som si privstala dnes...aby som v kľude vypila kafééééé......Sabinka už kuvikuje tu pri mne.....sme sa zatvorili do izby..aby dievčence ešte pospali :slight_smile:
16. feb 2010 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :slight_smile:

deni ked som nemala s kým kecať...tak som to zbalila :frowning2:
16. feb 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chjoj mamky...ja by som aj s vami kecala.....ale večer.....to je u nás horor......teda....najviac musím skákať okolo tej osemročnej,furt ju upozorňovať..som si myslela,že bude viac samostatná ....už som na ňu aj zvýšila hlas...teraz ma to mrzí :frowning2: ,lebo chcem aby si prázdniny u nás užila...tak už budem dobrá :slight_smile:
16. feb 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!! :slight_smile: ...........dnes bude živšie?? :wink:
16. feb 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bude..... :wink: :slight_smile: leni.... :dizzy_face:

aninka.....bud dobručká....aby ťa nebonzla :wink: :slight_smile:
16. feb 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok