• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. septembra 2017 
:wink: pekný dníček..... :wink:
aninka, to ju máš na celé prázdniny? ja že iba návšteva...... :slight_smile: ale to už aj pomože, však?
mna úplne sklátila nejaká viroooza, celu noc mi bolo na......., a ešte sa aj Nisko počúral....... :grinning:
dnes len navarím a z postele sa ane nepohnem...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni...poprosím slniečko :wink: :sunglasses:
16. feb 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akosi dnes ešte nevyšlo.....
16. feb 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nechcem počuť :wink: :slight_smile:

Peťulo už spinká...až mi je ho niekdy ľuto že musí spať v zime :sweat_smile: ...šibe mi čo? :rolling_eyes: ....ešte obliecť Maťka a padáme von
16. feb 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my dnes vonku asi nepôjdeme....zimáááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....už ma to fakt štve :angry:
16. feb 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak my sme boli včera s Vikinkou u lekárky, lebo je taká zahlienená, že až...tak jej dala sirup a antibitické kvapky do nosa, tak snd rýchlo pomôže...som myslela, že po novom roku choroby ustúpia, ale to prechladnutie sa jej akosi stále drží :confounded:
veru, kosa je, už nech je teplúčko
16. feb 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
premáhajú nás choroby??!! :frowning2: ...........pliagy hnusné!!!............heš, heš............nech už je slniečko :slight_smile: ............
16. feb 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj veru heš heš..tie choroby škaredé

objednala som si botasy cez net.....no dúfam,že mi sadnú...lebo ma hneď trafí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

robila som kočkám palacinky :slight_smile: ...všeeetky zjedli...až jedna mi ostala...

zajtra je popolcová streda....to by sa nemalo jesť mäsko....mamky vy dodržiavate pôst??....lebo my ee :confused: :zipper_mouth:
16. feb 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už sa teším na Veľkú Noc.....obžerem sa ako prasa :grinning: :grinning: ...mám veľmi rada tie zvyky.....od malička som sa vždy tešila na tieto sviatky :slight_smile:
16. feb 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru heš choroby :angry: :angry: ja som nemala nikdy rada velku noc...a teraz mi je to tak jedno :grinning: :wink: .....dobre že mám doma samých chlapov.... :wink:

juj sme vonku vymrzli......fuj...nech je už slniečko....jar :sunglasses: :sunglasses:
16. feb 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk.... :slight_smile:

ja už veru nebudem nič kupovať cez net.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo.......mám colnu chvilku ..kde ste? :confused:
16. feb 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuuuuuu
16. feb 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, máš zlé skúsenosti? :grinning: ja som kupovala deniskovi tenisky a bicykel...všetko fajn, tak možno ešte skúsim....a vlastne aj kocúra máme z netu :grinning:
fuj, je mi pod psa.......aj slniečko vyšlo, ale nepomohlo to......vyzerám jak narkoman s absťákmi..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aninka, ja sa s velkou nocou pridávam k jacke.....nezrušíme to? :grinning:
lettty, tak sa skoro uzdravte...tie nosíky vedia potrápiť.....
16. feb 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja zas idem.......denisko ide vykrajovať linecké kolieska, asi mu pomožem :grinning:
16. feb 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni..zlééééé..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

že kto komu ide pomáhať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak sa držte vy choroby.....
16. feb 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mám rada zvyky!!! :slight_smile: ...........aj pôsty dodržiavame, šak nám to neuškodí!! :wink: .............deni linecké????.........my sme zasa robili vianočné medovníčky......milostivá slečna si zaželala :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste boli asi rady mokré,že? :wink: :slight_smile:

ale vianočne koláčiky by som si dala :slight_smile: ..mnam..... :dizzy_face:
16. feb 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasan jacka!!............veď nevieš, že keď ťa dobre popolievajú a vyšibú budeš najkrajšia na svete a zdravučká!!! :wink: ..............poznáte také šišky bez vysmážania???..........pečené??......kolegynka robila a že sú fajné!!!.........
16. feb 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veľkú noc ani ja nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pôstiť zajtra budem :slight_smile:
leni, nepoznám, ale môže to byť mňam :slight_smile:
mne sa taaaak nič nechce :frowning2: niežeby som niečo musela urgentne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...to bude tým počasím :sweat_smile:
16. feb 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však nič nerob letty :wink: :slight_smile:

leni.......tak mna museli riadne vyoblievať :grinning: :grinning:

nepoznám ani ja.....tak zisti recept :wink:
16. feb 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk....kde ste.... :slight_smile:
16. feb 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku.... :slight_smile: :wink: :pensive:
16. feb 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamky...to čo to ..dnes prvá :confused: :confused: :confused:

vážne nemáte rady Veľkú Noc???.....to ja si ju užijem :dizzy_face: ...leninka,si môj človek :slight_smile: :slight_smile: .....
17. feb 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sesternička si dnes zaželala špagety...ja nebudem mať nič...a Sabinka bude mať karfiol :slight_smile:
17. feb 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manža dojde domov až zajtra :frowning2: ...normálne ma včera prekvapil....pýtal sa ma,že čo si želám k narodeninám...som normálne výhuk ostala :grinning: ....lebo inak mi vždy povie,nech si darček kúpim......aaaale kyticou ma prekvapí stále :dizzy_face: :dizzy_face:
17. feb 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný den..... :wink:
jacka.... :grinning: aj mne sa tej vody ušlo dosť, ale minulo sa účinku..... :grinning: že na čerta len svetená voda :grinning: :grinning: :grinning:
koláčiky sa vydarili, denisko vyvalkal cesto povykrajoval, pozliepal...pojedol :grinning:
som zabudla, dnes je post? to ako nemám jesť?ja , že len masko nie....... :cry:
17. feb 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....

deni :grinning: :grinning: ......no nemyslím že sa minulo u teba.....

nie aninka...neznášam velku noc.......teda neznášala som...... :wink:

no som zvedavá čo dostaneš..... :slight_smile: --........dufam že sa pochváliš
17. feb 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk kuk..mám chvílku veget...Sabinka spinká a Simonka s Luckou sa hrajú v detskej :slight_smile: ...poobede pôjdeme trošku von..nadýchať sa :slight_smile:
17. feb 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v piatok máme stretko zo školy...sa teším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...trošku vypnem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. feb 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok