• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. októbra 2017 
letty ja odpadnem....waaaaaaaaaaaaaaaau....blahoželám moja......chjoj...všetko bude v poriadku..cmuk cmuk cmuk...teším teším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. feb 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. feb 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj taká som rada :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ............ešte nech nám oznámi super novinu aj leninka :dizzy_face:
17. feb 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som to s teba tahala celý den.....a taku peknu pspvu...no ani nezaspím....................zo srdiečka ti blahoželám.....aby si prežila cele teho bez problémov a dotiahla do konca :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..................juj taká som rada........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. feb 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty...prečo si nám to skor.....neto...... :slight_smile: :wink:
17. feb 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mamky,ked sa bavíme o tehu....niektorých chlapov by som do p..i poslala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...moja známa má trojročného chlapčeka..a veľmi veľmi chcela ďalšie bábo..teraz sa jej to podarilo..a čaká dvojčatká :dizzy_face: ...a ten jej blb muž....sa z ňou povadil kvôli tomu až tak,že sa kočka zbalila a prišla k mame
tak, teším sa potichúčky..Ďakujem...ja som v šoku, že tak skoro, nechápem :grinning: :grinning:
chcela som neskôr, tá ruka mi tŕpne :frowning2: ešte som nešla na neurológiu, musím skočiť už konečne v pondelok, jooj, som zvedavá, čo so mnou budú robiť :frowning2:
neboj letty..všetko bude dobré..aj všetky bolesti prejdú...a tehu si užiješ tak ako nikdy...a ubehne to ako voda :slight_smile:
17. feb 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď hovorím skoro....skôr sa nedalo :grinning: minule som si robila test, ešte to nemám u dr. potvrdené, minulý týždeň mi len zobrali krv a zajtra idem na ultrazvuk, tak som vám to chcela až zajtra povedať...ale jacka ťahá a ťahá :grinning: :grinning: :grinning: tak som už dnes :grinning:
17. feb 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak dúfam, že to ubehne, teraz sa mi to do októbra zdá nekonečne dlhý čas
17. feb 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ešte dobre,že to z teba jacka ťahala...lebo inak by si nám to kedy povedala :grinning:
17. feb 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra :dizzy_face:
17. feb 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty tak tfuj tfuj tfuj.....nech všetko dopadne na ultrazvuku dobre :dizzy_face: ...budem na teba myslieť....a nezabudni podať správičky :slight_smile:
17. feb 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vydržíme....do zajtra....ale hned daj vedieť, dobre? :wink:
akosi to tu ožilo....... :grinning:
17. feb 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, cmuk :grinning:
aj vám ostatným.....idem sa vyvaliť na gauč
tak snáď niečo uvím na ultrazvuku, ale asi veľmi neroznám
17. feb 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty.....držím silno palčeky....a hend ako prídeš domov zapneš koníka a šup sem s info...............ja sa budem ponáhalt chytro domov.......
17. feb 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj letty.....stačí ked bude vidieť dr. :dizzy_face: :dizzy_face:

taká som rada........hádam viac ako letty :dizzy_face: :wink:

dobru nocku........pa zajtra :pensive: :pensive:

letty budeme čakať :slight_smile: :slight_smile:
17. feb 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty, aj ja blahoželám a držím päste!!!
jacka, neviem,kam to budú posielať, ale aj u nás sa to robí...ale ten lekár mi nič nehovorí, tak k nám asi neposiela materiál. Tak dobrú nocku.
17. feb 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko mamky :slight_smile:

zmena plánu......sesternička pôjde domov až zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..večer začala plakať,že nechce ísť domov....tak ok...súhlasím..ale len do piatku..zajtra poobede si pre ňu prídu.....
18. feb 2010 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..... :wink:
aninka, vidíš, je jej u vás dobre ked ani domov nechce íííííísť :grinning:
baby, kto nám ukradol slniečko? :angry:
denisko začal sopliť.....no čakala som to skor, kedže sa každú noc pchá ku mne do postele a ja som nachcípaná už týžden...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jacka,letty....držím palčeky :wink:
18. feb 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!! :slight_smile: .............no ja odpadnem!!!! :slight_smile: .............to sú mi novinky!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...............letty z celého srdiečka blahoželám, a držím palčeky aby bolo všetko v poriadku!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
deni dobre sa liečte, nech ste čím skôr zdravučkí!!!!..................
aninka, čo to máš za stretko???..............zo strednej???................
utka, keď neprší aspoň kvapká........aj stabilizované výsledky sú lepšie ako nič... :slight_smile:
jacka, držím palce pri znamienkach...............................
ja idem babuľky dušu vypľuť čo nestíham :frowning2: ................v robote začal blázinec, doma bordel..........už aby sme to mali hotové!!!!! :frowning2: .....................ešteže Lilka je už OK, ešte síce trošku pokašláva a občas treba vysmrkať, ale dúfam, že sú to už len dozvuky choroby :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ............a teším sa ideme v lete na 10 dní do Talianska!!!!............tu od nás z roboty telocvikári každý rok poriadajú nejaký zájazd a tento rok je to Taliansko, cesta trvá len počas noci čo mi kôli Lilke vyhovuje a je to aj za celkom fajn peniažky.... 800 eur za nás troch.....je v tom už cesta, ubytko a plná penzia.......... :slight_smile: .............ideme do strediska Lignano, kde je nejaká Guliverlandia, to by mal byť zábavný park pre deti a potom je tam ešte aquapark a dá sa ísť na výlet na mušličkový ostrov.............no uvidíme.... :slight_smile:
18. feb 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a viete ešte čo???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .................ráno u nás bolo, že + 2 st.!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. feb 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, no super.......potom nás prídte kuknúúúúť :wink:
že+2? ráno? si si istá že máte teplomer v poriadku?lebo ja sa stráááááášne moc teším na oteplenie a slniečko :grinning:
jacka, letty....ešte nič? :sweat_smile:
18. feb 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
utka, leni, dakujem :slight_smile:
som tu až teraz, bola som este s kamoškou behať po obchodoch, ale miernym tempom :sweat_smile:
nič sme nekúpili, ale nevadí, trošku som sa vyvetrala
na ultrazvuku som ešte nič nevidela, vraj je bábenko ešte malinké, videla len nejaký vačok a pozerala sa na nejakú štruktúru, tak vraj je to nateraz o.k. ....som sa tešila, či už neuvidím akciu srdiečka, ale ešte si musím počkať...
18. feb 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..boli sme na poradni..Sabuška váži 7550g.....fajná je :grinning: :dizzy_face:

letty......hlavne že nateraz je to v poriadku... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

leninka....no super.....perfiš dovča bude :slight_smile: ...idem pokukať po nete to stredisko,sa možno inšpirujem :wink: ....stretko máme zo strednej :slight_smile:

deni aj ja chcem slnko...tak až bude u vás,tak please pošli aj na východ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:

robila som kočkám puding.....ja sa idem najesť...od rána som nič nejedla...a až mi je zle od hladu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale najprv si idem niečo čančané objednať na seba :slight_smile:..budem mať narodky,tak využijem :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty, tak super.... :wink: hlavne, že potvrdili.....
aninka, ja som sa bála že nám niekto slniečko ukradol, ale na obed nám ho vrátili,boli sme sa s Niskom na chvílku vyvetrať....aj bacily sme skúšali vyložiť niekde na ulici....ale márne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
máme 1O stupnov, teplúčko a bezvetrie...tak kúsok pošlem aj vám.... :wink:
ale nie všetko, aby nám ostalo..... :grinning: :sweat_smile:
čo pekné si si vybrala? :sunglasses:
18. feb 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vybrala som si toho veeeeľa :grinning: .....objednala som si tri tričulá a svetrík taký krásny :slight_smile: ...no dúfam,že mi dojde všetko :slight_smile:

mamky Simuška má teplotku :frowning2: ..chjáj....dúfam,že nebude chorá :frowning2:

tento víkend mám nabitý tak že až ma z toho hlava bolí...zajtra idem na to stretko :slight_smile: ..v sobotu má svokra narodeniny..objednala som jej velikáááánsku kytičisko.. :slight_smile: ..v nedeľu doobedu ideme pozrieť bratrancovú maličkú,poobede na ku kmotrovcom....kmotor má narodeniny :slight_smile: ...chjáj zase budeme o veľa stovák euráčov ľahší :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a večer manža zase cestuje :frowning2:
18. feb 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jackaaaaa????...ako si dopadla moja???
18. feb 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som...... :slight_smile:

silno ste držali...vobec nebolelo :slight_smile:

letty...no super..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....juj teším sa ..... :dizzy_face: :dizzy_face:

ani..tak to tu cez víkend nik nebude,,,,čo?.... :frowning2:
18. feb 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto nikde?......

teda mi tu máme celý den hnus počasie......mrholí od rána.......už mám toho dosť..... :angry: :angry:
18. feb 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok