• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
tak mizím aj ja.....

dobru nocku..... :pensive: :pensive:
18. feb 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

čo to dnes...nik? :confused:
19. feb 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink: pršíííííí :unamused:
denisko má teplotu a leží v posteli :confounded: aninka, dufam že simuška je na tom lepšie :wink:
a tááááák mu tečie soplííííííík.......fakt jak z vodovodu.......len neviem kde sa to vypína :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jacka, tak super že to nebolelo....aj ja asi pojdem :angry:
aninka, uži si pekný víkend.... :slight_smile:
19. feb 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asponže ten hokej sme vyhrali..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: ..chjúj..aj ja som kukala hokej..paráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Simuška v noci teplotovala :frowning2: ..ale nadránom už dobre :slight_smile: ...vôbec nevyzerá,že by jej niečo bolo..besní sa :grinning:

deni :frowning2: ...snáď to Deniskovi rýchlo prejde..... :dizzy_face:

u nás je tiež hnus počasie.....mrholí,hmla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...des...........a to chcem ísť večer autom..hmmmm.....ale keď bude vonku takto,tak radšej nebudem riskovať..a odvezie ma manža.

jacka...ja som na teba myslela celýýýý deň :slight_smile:
19. feb 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, tu je fakt počasie pod psa....leje celučký den :confounded:
ani kocúra von vyhnať.....aj tak sa ráno vrátil z vychádzky ako blatový mačo..... :grinning:
aj tatinko radšej ostal doma....aspon si užijeme.....všetci traja v posteli pred telkou :grinning:
19. feb 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!.............žeby len u nás bolo normáne počasie??!! :wink: ................konečne sme boli s Lilkou po 2 týždňoch vonku.......aj jej lepšie chutil obed keď sa vyvetrala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..........skúšala som nový recept s tofu syrom.........bála som sa, že mi to lilka nebude jesť, ale chutnalo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
deni máš super dnešný program !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....................
nech sa rýchlo vyliečia mamuľky aj dročekovia :slight_smile:
19. feb 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobčekovia :slight_smile: :wink:
19. feb 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ...aj moj Maťko by z vonku aj klince zjedol..... :wink: ....a vy máte buduci týžden prázdniny?

deni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...no ako ste si užili........ :wink:

čo je s letty....... :sweat_smile: :confused: ...všetko o.k.....

ani...u nás bolo tak včera......dnes je to v pohode..aj ked Maťko prišiel z von celý mokrý.......ponožky som mohla žmýkať :confounded:
19. feb 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi sem cez víkend nikto kuk...... :unamused:
19. feb 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka a ako je Simuške..... :frowning2: .............máš riadne nabitý program.......ti ubehne ako voda :wink:
19. feb 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
dnes mi nie je dobre, tak len ležím :unamused: keď som hladná, tak mi je blbo, keď sa najem, nejak sa to nezmení :confused:
ešteže je manžel domka, tak si to môžem dovoliť a len leňoším
19. feb 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj letty..tak žeby dalšie dievčatko?... :slight_smile: :wink: ......mne nebolo zle ani pri jednom........tak nech ti to rýchlo prejde.....a ozaj kedy máš termín?.... :slight_smile:..prezrad :dizzy_face:
19. feb 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc........................ :pensive: :pensive: :pensive:
19. feb 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku :wink:
jacka, pridávam sa....ani mne nebolo zle..... :wink: žeby chlapi? :wink:
19. feb 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko........ :wink:

no u nás to vonku vyzerá fakt super :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

deni....veru tak chlapi :wink: :slight_smile:

my sme mali hroznu noc....najprv jeden....vrešťal....potom druhý plakal.....a tretí chrápal..... :angry: :angry:
20. feb 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: ...jacka si mala zase pestrú noc :rolling_eyes: ..ach jáj

včera som už nestíhala kuk na vás....mala som návštevu a odišli o piatej....som bola ako splašená..chytro deti,seba dať dokopy...o šiestej som už šla na to stretko :slight_smile:

mamky ja ak dnes nezomrem tak nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..treští mi v hlave,je mi zle.....domov som prišla ráno :confused: :confused: :pensive: :grinning: ...neskutočna zábava bola.....som sa dávno tak neodviazala ako teraz :wink: :grinning: ...síce nás bolo málo,ale aj tak super......nadránom sme sa ešte ani neviem ako, doplazili na disku :confused: :grinning: :grinning: :grinning: ....budeme mať pamiatku...lebo budeme na netovej stránke diskotresky :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak si sa fajne zabavila, aninka, super :sweat_smile: a kde ste to boli? tak daj adresu, aby sme mohli kuk
:dizzy_face:
mne pri Vikuske bolo tiež zle, to som nemohla nič jesť, len nasilu a teraz mi zrána nechutí a neskôr už ma hlad pritlačí , tak sa objem, tak ani tak, ani tak :unamused:
ináč môj muž zahlásil, že to bude chlapček, tak ak to výjde, dajte si u neho kľudne zadara vyveštiť :grinning: :grinning:
ešte nemám tehu knižku, ale podľa poslednej mens. mi vychádza termín na 17.10.
ináč miuž vykuklo bruško, pri Vikuške to teda trvalo :grinning: , ale to som bola chudunká a teraz už v obtiahnutom vyzerám neskutočne tehotná :grinning: aninka, jacka, ako ste prežívali druhé tehu, ináč ako prvé?
jacka, tak si mala teda noc, chlapi si robili čo chceli
:wink:
20. feb 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty boli sme v bobe :grinning: :grinning: ..ale len chvílku fakt :slight_smile: ..neviem kedy tam nahodia fotečky.....budem to sledovať.........bude aj foto na fb

ja som mala druhé tehu úplne úžasné.....pri Simonke som mala všetky tehu príznaky...od vracania...po všetko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale pri Sabuške bolo všetko v poho..
20. feb 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka si sa pýtala na Simonku.....už je dobre.....neteplotkuje :slight_smile:
20. feb 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :slight_smile:
tak aninka, super že si sa zabavila........ja som tak bola minulý rok :grinning: hod potom link :wink:
ani denisko už nemá teplotu, ale ten soplík.......aj tak ho nechám cez víkend v posteli, v pondelok už nastupuje do školky.......ale pýtal sa už dnes, asi ponorková choroba doma...... :angry:
jacka, aj ja som mala super noc, denisko kašlal, tatinko chrápal a kocúr mravčal už od druhej......začala ruja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
letty, moj chlap tvrdil že som tehotná...a to dokina povedala, že nie...a mal pravdu :grinning:
a potom na sone 2x povedali, že to bude dievčatko a on tvrdil, že chlapec, vraj vie čo robil.....a máme chlapca :grinning:
chlapi-jasnovidci? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte lilka mi zaspala, tak vás trošku kuk!!! :slight_smile: :slight_smile: ............hej jacka máme už od pondelka prázdniny :wink: ......si mala parádnu noc!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:.takže si totál energy hovoríš!!! ..................
aninka, tak tomu sa hovorí akcia!!!! ................
ja som pri like nemala žiadne tehu príznaky, až na to rastúce brucho :grinning: :grinning: :grinning: .................úplne v pohode, ani som nevedela, že som tehoška!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
letty, ty už máš bruško??????????????????????,, :confused:.....................či som to zle pochopila :pensive:...................
mi ideme pravdepodobne oneskorene valetínovať,lebo minulý víkend sme to nestihli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni..tak vám prajem krásneho valentína :dizzy_face: :dizzy_face:

inak ja ked som čakala Peťka...........tak som mala pocit že mi bolo tiež skor vidno bruško :dizzy_face: ..........a ked som zistila že som tehu hned som vedela že to bude chlapček..............neviem ako som to mohla tušiť....aj mužovi som povedala že robí len chlapcov :wink:

deni tak sem dve.....s jazykom von....čo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...večer odpadnem ako nič :confounded:

ani ved vy ste už mali pol rok........................fuuuuuuuuuuuha .....to letí.........posielam pusku :dizzy_face: :dizzy_face:

letty............ja som mala obe teho rovnaké.......ak mi niečo fest vadilo tak to bolo leto.....dalšie by som naplánovala tak žeby som rodila niekdy v apríli :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si ma nevšímajte som dnes vyžmýkaná :unamused:
20. feb 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka :wink:
20. feb 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni.....kuk :slight_smile:
20. feb 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som chceal toho mojho nespavca uspať..ale asi budeme štartovať auto :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooops....to je vážne :sunglasses:
ja si ani neviem predstaviť, aké to je mať problémy so spaním........ked bol Niso malý, tak som ho musela budievať, aby som si ho užila ako babtko....tak na 4 hodinky denne dokopy......do dvoch rokov chodil spať 2x do dna.......a okrem toho od 7-do7 celú noc......asi preto tak narástol :grinning:
20. feb 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, leni, tak si to užite :wink:
niežeby som mala obrovské bruško, ale už doň priberám, ale vraj pri druhom babätku skôr "vyskočí", predsa len to svalstvo je už po prvom tehu uvoľnené
takže vy tak v pohode v tehu :slight_smile: mne bolo pri Vikuške zle prvý trimester, tak sa nádejám, že aj teraz a potom to zmizne
ja som rodila začiatkom júna, takže pohoda, ale tentoraz si to v plnej letnej kráse užijem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som si odkrutila leto s bruchom..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty budeš pokračovať...dlhšie :wink: ............veru tak..skor je vidno bruško......ale zas....aj dlšie po porode vidno....teda aspon u mna..huspeninka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

deni.....závidím ti........ja si zas neviem predstaviť žeby som ich budila.......to skor naopak......oni budia mna.....

no v pohode......tu su také hnusne témy že som sa v kuse bála......aby sa niečo nestalo :frowning2:
20. feb 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok