• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
uplnou nahodou som s apohadala s manzelom a dosla som vas kuknut ze co a ako ...a vidim ze aninka je posledna ,tak tu uz asi nikoho ebude co??? :grinning: :grinning:
9. máj 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko :slight_smile: :slight_smile: ..

bubba aninka ta má určite teraz rada :grinning: :grinning: :grinning:

utka...to má super zážitok...vy ste boli tu vo ZV?...

ani nočna nebola....ale ked som si lahla tak hned začal....asi pol hodku ...ael je tam :slight_smile: :slight_smile:

idem varit :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba čo sa včera dialo s tebou tolko príspevkov :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

bubba :angry: :angry: :angry: ....určite to bola úúúúúúúúúúúúúúúúúplná náhoda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jacka,tak ťa nechal drobček vyspinkať :dizzy_face: ..............a čo fajné varíš? :wink:
10. máj 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
varim kohuta a potom ho pojdeme ugrilovat..už som ho dala do korenia :grinning: :grinning:

Matko šiel sadit s ockom priesadky sa si viem predstavit aký pride :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..len ma sem chodí kontrolovat či som neušla :grinning: :grinning:

ty čo ideš dobre varit? :slight_smile: ..niežeby som bola zvedava ...ale som :sweat_smile: :grinning:
10. máj 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v Madarsku som kupila malemu rifle..tričká....šilovky...a take na oblečko...chcela som aj topky ale nemali jeho velkost...no nekup za 100sk...ked su ešte aj tvarovane :wink: ...ale väčšinou potraviny a ovocie..

ja muž asi pretrhnem...nemá uhlie..tak ešte bude musiet ist do mesta :angry: :angry: :grinning: ..tak mu treba :grinning:
10. máj 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ešte neviem čo urobím,ale manža chce rezne :wink: tak asi to :slight_smile:

tak Vy dnes grilujete :slight_smile: dobrú chuť :slight_smile: .........no samoška ak bude uhlie :grinning:

no to si dobre nakúpila :slight_smile:
10. máj 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som táááááák dnes niekam chcela ísť :confounded: ...............ale to asi nebude dobrý nápad,keď berie Simi atb :frowning2:

no nič,urobíme si nejaký program doma v záhrade :sweat_smile:
10. máj 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj muž chytá nervy v záhrade :grinning: :grinning: :grinning: ...Matko mu tam "dobre" pomáha :grinning: :grinning: :grinning: ....ale nech vie,ake to je... :wink:

ešte mu aj Hary zdrhol :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no sranda...radšej tam ani nejdem :sweat_smile: :slight_smile:

ja už mám hotovo...som zvedava kedy bude mäsko grilovat....ešte spravím šalát...a fakt koniec :sunglasses:

do frasa musim žehlit :confounded:
10. máj 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manža má o zábavu postarané,čo? :grinning: :grinning: :grinning:

a aký šalátik ideš robkať?zeleninkový? :wink:

žehliť? to je čo? :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už je z neho jeden nerv...teraz som tam bola :grinning: :grinning: :grinning: ..rýchlo preč... :grinning: :slight_smile:

šalát šalátový...mám taku bylinkovo cesnaku zálievku...alel mám aj redkovku a uhorku tak neviem...ale asi to spravím len zo šalátom samým...

nechceš mi prist pomoct zo žehlením :confused: :wink:
10. máj 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ani náhodou :grinning: ..........nenávidím žehlenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale ten šalátik :dizzy_face: mňam mňam :slight_smile: .........máš šťastie, že bývam ďaleko,lebo inak som už u Vás, a všééééééééééééééétko by som zožrala :wink:

Simka je už vonku.............aaaaaaaaaaale už dvakrát bola pišať a raz kakať :wink: ........teraz si zase bola pre čajík a už zase kričí, že chce kolobežku.................hlavne, že tatík je rozvalený na hojdačke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
10. máj 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme dogrilovali :angry: :angry: ...doterza sadil...že ide kupit uhlie... :angry: ...a oibed by bol na večeru :angry: ...tak som to šupla do rury trochu zapiect...

prišiel zo záhrady jeden nerv ...čo všetko dokáže jedno dieta ...vytočit totálne svojo otca :grinning: :grinning:

si myslíš žeby som ti dala šalátik :confused: :grinning:
10. máj 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dogrilované?si si pochutnala, čo? :grinning:

ty škodoradostnica jedna :grinning: ...........necháš mužíka trpieť pri malom :grinning:

jacka,no keby som došla na návštevu,by si ma neponúkla? :confused: .............tak aby si vedela,susedia nám priniesli plno koláčov z oslavy :stuck_out_tongue_closed_eyes:.......sú fantastické :slight_smile:..............tiež by som Ti nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes:.............by som všetko zožrala :grinning:
10. máj 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bolo to fajne...nič nie je lepšie ako ugrilovane mäsko :grinning: :grinning: :angry:

vraj trpiet :grinning: :grinning: :grinning: .....len nech si to vysuša a vie čo tu mám celé dni :grinning: ...a potom mám byt kludná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :wink:

ani tak ja ti teda dám okoštovat zo šalátika...je výborný..skoro všetko som ho zjedla len tak...aby som ešte nemusela robit k tej grilovačke další :grinning: :grinning: :wink:

bude ta bolet bruško s tolkých koláčikov...len sa pekne podel :slight_smile:
10. máj 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ty si dobrá :angry: ..zješ skoro celý šalát,dáš mi len okoštovať :angry: ...........a ja sa mám s tebou deliť s koláčikmi?...........nie,nie :grinning: radšej nech ma bolí brucho :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka ty sukromník...budeš plakat ako velmi ta bolí brucho... :grinning: :grinning:

aspon sa podelím ...ty zješ všetko sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka veď mňa bolí aj tak :frowning2: ...........na pravej strane nad pupkom :frowning2:

no dobrééééééééééééé,tak Ti jeden nechám na koštovku :grinning: aby si nepovedala :grinning:
10. máj 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani to mi je luto..nie je to slepák?..alebo vaječníK? :frowning2: ....to je to čo ta aj včera bolelo?

vraj koštovku...len mi slinky poteču..nechaj mi dve :grinning: :grinning: ..a nepoviem ani muk :wink: :zipper_mouth:
10. máj 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka vaječník to nebude,mňa to bolí vyššie :frowning2: .............keď sedím tak pohoda,ale keď sa pohybujem tak ma to bolí :frowning2:

fajn, tak dve :wink: ale keď budeš robiť nabudúce šalátik,tak na mňa mysli,ok? :wink:

my sme už po obede :slight_smile: ..........o chviľu ideme do hajan :pensive:
10. máj 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme už v hajanoch.... :pensive: :pensive:

ani a nie je to žlčník?...ale on je tesne pod rebrom .....a ked ideš na kontrolu?..kludne m to povedz...

budem aj na teba mysliet :wink:

vraj ide dnes formula...to mi tu pojde pekne na nrevy :angry: :unamused: :confounded:
10. máj 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no poradňu mám až 27 :frowning2: ..........no uvidím,ak ma to neprejde, tak radšej pojdem k dr. :unamused:

my si kukneme tú dobu ľadovú,lebo včera sme zaspinkali :wink:
10. máj 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru ..radšej chod skor :wink: ..za to nič nedáš a určite ta nevyhodí...

ja už mám tv program vybratý :angry: :angry:
10. máj 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: super fotočka :dizzy_face: ..........mňamky mňamky :slight_smile:
to celé stehienko Maťko spapá? :confused: :slight_smile:
10. máj 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čosi ..to už bol po obede.. vtedy zjedol mäsko ... ale asi mu bolo málo :grinning: :grinning: ..zjedol len horne...

potom choil s otovrenou pusou a musela som vyberat mäsko zo zubkou.... :grinning:

a ta opliesakna stena je z hodačky :angry: :angry:...ked hodá samu hojdačku a vždy tresne do steny...a muž to opravuje asi pol roka :angry: :angry:
10. máj 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj,som zaspala pri Simonke :slight_smile: ..........som si k nej ľahla,a zachrápala som :slight_smile: ..........až mi je lepšie......a akurát začne film :wink:

jacka ja mám oplieskanú stenu všade :wink: ............okrem Simkinej izby zatiaľ,lebo je čerstvo vymaľovaná :grinning: .......................ale inač mám na všetkých stenách Simkine maľby :angry: ...........ale však nevadí :wink:

ešte spinkáte? :wink:
10. máj 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurát sa Matko zobudil.....ale vrčia mi tu formule :angry: :angry: :angry: :angry: ...do mesta pojdem až ked pride burka :angry:

vieš čo ma napadlo?..merala si si obvod pásu?..no to je dost odvážne..obvod bruška?

spachtoška :grinning: :grinning: ..ja som zjedal celu uhorku a mám hroznu chut na melon...mala som si kupit v madarsku mali po 19sk..tak mi treba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj aj ja by som si dala melon :slight_smile: ..........asi vyšlem manžu :wink: .........ale ten má teraz gaučing,takže sa mi to tak ľahko nepodarí :unamused:

no pás nemám žiadny :grinning: :grinning: :grinning: ........a bruško som si nemerala.......odmerám si? :wink: ........ty si si merala?
10. máj 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odmeraj..odmeram si aj ja...

ved vravím že pás je odvážne slovo... :wink:
10. máj 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem :wink:
10. máj 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok