Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

bubba
9. máj 2009

uplnou nahodou som s apohadala s manzelom a dosla som vas kuknut ze co a ako ...a vidim ze aninka je posledna ,tak tu uz asi nikoho ebude co??? 😀 😀

jacka
10. máj 2009

dobre ránko 🙂 🙂 ..

bubba aninka ta má určite teraz rada 😀 😀 😀

utka...to má super zážitok...vy ste boli tu vo ZV?...

ani nočna nebola....ale ked som si lahla tak hned začal....asi pol hodku ...ael je tam 🙂 🙂

idem varit 🙂 😝

jacka
10. máj 2009

bubba čo sa včera dialo s tebou tolko príspevkov 😀 😀 😀

aninka29
10. máj 2009

dobré ránko 🙂

bubba 😠 😠 😠 ....určite to bola úúúúúúúúúúúúúúúúúplná náhoda 😝 😀

jacka,tak ťa nechal drobček vyspinkať 😵 ..............a čo fajné varíš? 😉

jacka
10. máj 2009

varim kohuta a potom ho pojdeme ugrilovat..už som ho dala do korenia 😀 😀

Matko šiel sadit s ockom priesadky sa si viem predstavit aký pride 😝 😀 ..len ma sem chodí kontrolovat či som neušla 😀 😀

ty čo ideš dobre varit? 🙂 ..niežeby som bola zvedava ...ale som 😅 😀

jacka
10. máj 2009

v Madarsku som kupila malemu rifle..tričká....šilovky...a take na oblečko...chcela som aj topky ale nemali jeho velkost...no nekup za 100sk...ked su ešte aj tvarovane 😉 ...ale väčšinou potraviny a ovocie..

ja muž asi pretrhnem...nemá uhlie..tak ešte bude musiet ist do mesta 😠 😠 😀 ..tak mu treba 😀

aninka29
10. máj 2009

ja ešte neviem čo urobím,ale manža chce rezne 😉 tak asi to 🙂

tak Vy dnes grilujete 🙂 dobrú chuť 🙂 .........no samoška ak bude uhlie 😀

no to si dobre nakúpila 🙂

aninka29
10. máj 2009

ja by som táááááák dnes niekam chcela ísť 😖 ...............ale to asi nebude dobrý nápad,keď berie Simi atb ☹

no nič,urobíme si nejaký program doma v záhrade 😅

jacka
10. máj 2009

moj muž chytá nervy v záhrade 😀 😀 😀 ...Matko mu tam "dobre" pomáha 😀 😀 😀 ....ale nech vie,ake to je... 😉

ešte mu aj Hary zdrhol 😀 😀 😝 ...no sranda...radšej tam ani nejdem 😅 🙂

ja už mám hotovo...som zvedava kedy bude mäsko grilovat....ešte spravím šalát...a fakt koniec 😎

do frasa musim žehlit 😖

aninka29
10. máj 2009

manža má o zábavu postarané,čo? 😀 😀 😀

a aký šalátik ideš robkať?zeleninkový? 😉

žehliť? to je čo? 😀 😀 😀

jacka
10. máj 2009

už je z neho jeden nerv...teraz som tam bola 😀 😀 😀 ..rýchlo preč... 😀 🙂

šalát šalátový...mám taku bylinkovo cesnaku zálievku...alel mám aj redkovku a uhorku tak neviem...ale asi to spravím len zo šalátom samým...

nechceš mi prist pomoct zo žehlením 😕 😉

aninka29
10. máj 2009

jacka ani náhodou 😀 ..........nenávidím žehlenie 😝

ale ten šalátik 😵 mňam mňam 🙂 .........máš šťastie, že bývam ďaleko,lebo inak som už u Vás, a všééééééééééééééétko by som zožrala 😉

Simka je už vonku.............aaaaaaaaaaale už dvakrát bola pišať a raz kakať 😉 ........teraz si zase bola pre čajík a už zase kričí, že chce kolobežku.................hlavne, že tatík je rozvalený na hojdačke 😝 😠

jacka
10. máj 2009

no my sme dogrilovali 😠 😠 ...doterza sadil...že ide kupit uhlie... 😠 ...a oibed by bol na večeru 😠 ...tak som to šupla do rury trochu zapiect...

prišiel zo záhrady jeden nerv ...čo všetko dokáže jedno dieta ...vytočit totálne svojo otca 😀 😀

si myslíš žeby som ti dala šalátik 😕 😀

aninka29
10. máj 2009

dogrilované?si si pochutnala, čo? 😀

ty škodoradostnica jedna 😀 ...........necháš mužíka trpieť pri malom 😀

jacka,no keby som došla na návštevu,by si ma neponúkla? 😕 .............tak aby si vedela,susedia nám priniesli plno koláčov z oslavy 😝.......sú fantastické 🙂..............tiež by som Ti nedala 😝.............by som všetko zožrala 😀

jacka
10. máj 2009

no bolo to fajne...nič nie je lepšie ako ugrilovane mäsko 😀 😀 😠

vraj trpiet 😀 😀 😀 .....len nech si to vysuša a vie čo tu mám celé dni 😀 ...a potom mám byt kludná 😀 😝 😉 😉

ani tak ja ti teda dám okoštovat zo šalátika...je výborný..skoro všetko som ho zjedla len tak...aby som ešte nemusela robit k tej grilovačke další 😀 😀 😉

bude ta bolet bruško s tolkých koláčikov...len sa pekne podel 🙂

aninka29
10. máj 2009

no ty si dobrá 😠 ..zješ skoro celý šalát,dáš mi len okoštovať 😠 ...........a ja sa mám s tebou deliť s koláčikmi?...........nie,nie 😀 radšej nech ma bolí brucho 😀 😀 😀

jacka
10. máj 2009

aninka ty sukromník...budeš plakat ako velmi ta bolí brucho... 😀 😀

aspon sa podelím ...ty zješ všetko sama 😝

aninka29
10. máj 2009

jacka veď mňa bolí aj tak ☹ ...........na pravej strane nad pupkom ☹

no dobrééééééééééééé,tak Ti jeden nechám na koštovku 😀 aby si nepovedala 😀

jacka
10. máj 2009

ani to mi je luto..nie je to slepák?..alebo vaječníK? ☹ ....to je to čo ta aj včera bolelo?

vraj koštovku...len mi slinky poteču..nechaj mi dve 😀 😀 ..a nepoviem ani muk 😉 🤐

aninka29
10. máj 2009

jacka vaječník to nebude,mňa to bolí vyššie ☹ .............keď sedím tak pohoda,ale keď sa pohybujem tak ma to bolí ☹

fajn, tak dve 😉 ale keď budeš robiť nabudúce šalátik,tak na mňa mysli,ok? 😉

my sme už po obede 🙂 ..........o chviľu ideme do hajan 😔

jacka
10. máj 2009

my sme už v hajanoch.... 😔 😔

ani a nie je to žlčník?...ale on je tesne pod rebrom .....a ked ideš na kontrolu?..kludne m to povedz...

budem aj na teba mysliet 😉

vraj ide dnes formula...to mi tu pojde pekne na nrevy 😠 😒 😖

aninka29
10. máj 2009

no poradňu mám až 27 ☹ ..........no uvidím,ak ma to neprejde, tak radšej pojdem k dr. 😒

my si kukneme tú dobu ľadovú,lebo včera sme zaspinkali 😉

jacka
10. máj 2009

veru ..radšej chod skor 😉 ..za to nič nedáš a určite ta nevyhodí...

ja už mám tv program vybratý 😠 😠

aninka29
10. máj 2009

😵 😵 super fotočka 😵 ..........mňamky mňamky 🙂
to celé stehienko Maťko spapá? 😕 🙂

jacka
10. máj 2009

čosi ..to už bol po obede.. vtedy zjedol mäsko ... ale asi mu bolo málo 😀 😀 ..zjedol len horne...

potom choil s otovrenou pusou a musela som vyberat mäsko zo zubkou.... 😀

a ta opliesakna stena je z hodačky 😠 😠...ked hodá samu hojdačku a vždy tresne do steny...a muž to opravuje asi pol roka 😠 😠

aninka29
10. máj 2009

jáj,som zaspala pri Simonke 🙂 ..........som si k nej ľahla,a zachrápala som 🙂 ..........až mi je lepšie......a akurát začne film 😉

jacka ja mám oplieskanú stenu všade 😉 ............okrem Simkinej izby zatiaľ,lebo je čerstvo vymaľovaná 😀 .......................ale inač mám na všetkých stenách Simkine maľby 😠 ...........ale však nevadí 😉

ešte spinkáte? 😉

jacka
10. máj 2009

akurát sa Matko zobudil.....ale vrčia mi tu formule 😠 😠 😠 😠 ...do mesta pojdem až ked pride burka 😠

vieš čo ma napadlo?..merala si si obvod pásu?..no to je dost odvážne..obvod bruška?

spachtoška 😀 😀 ..ja som zjedal celu uhorku a mám hroznu chut na melon...mala som si kupit v madarsku mali po 19sk..tak mi treba 😝

aninka29
10. máj 2009

joj aj ja by som si dala melon 🙂 ..........asi vyšlem manžu 😉 .........ale ten má teraz gaučing,takže sa mi to tak ľahko nepodarí 😒

no pás nemám žiadny 😀 😀 😀 ........a bruško som si nemerala.......odmerám si? 😉 ........ty si si merala?

jacka
10. máj 2009

odmeraj..odmeram si aj ja...

ved vravím že pás je odvážne slovo... 😉

aninka29
10. máj 2009

no idem 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre