• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
no jasné....rovno do školy :slight_smile: ....ja strašne zabúdam v poslednom čase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty akože u vás ešte svieti slniečko.....u nás už poletuje sneh :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to som sa tešila,že bude super prechádzka dnes......opäť pôjdeme len na chvíľku...ja by som aj bola dlhšie aj v takom nečase.....mne je to jedno,Sabinka zababuškaná hajká v kočíku...ale Simuška moja krásna.....ju ľutujem prechádzať sa po takej zime :unamused:
22. feb 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nás už poletuje a slniečko bolo a nie je už :unamused:
moja malá sa vyhovorí, že ju bolia nožičky, že už poďme domov :sweat_smile:
jooj, ani, aj ja zabúdam :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi to bude vekom u mňa, u teba je to len prechodné obdobie :grinning:
22. feb 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj to je hnus vonku......som myslela že mi odfukne aj parochnu........a to ja ťapa....som si ani čiapku nevzala....

ja sa k skleroze ani radšej nevyjadrujem............. :angry:

letty...a to ju bolia naozaj a.....aelbo sa len dorába
22. feb 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem hodiť foto.......

tak sa aj vy posnažte......letty aj ty...sem s bruškom...ťa budeme s aninkou otravovať :dizzy_face: ..že..ani? :wink:
22. feb 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sú tam....a neopovážte sa smiať :angry: :wink:
22. feb 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka...... :slight_smile: ty máš chutnučké detičky :wink:
prečo by sme sa mali smiať? :frowning2:
Maťko má krááááásny úúúúsmev a Peťko super líčka, aj my sme také mali....iba ešte o jednu bradu navyše :grinning:
baby, čo za lenivé slnko ste nám poslali? sem tam vytrčí jeden lúč a to je vsjo :pensive:
sa takto kamarátiť s vami nebudeme....... :zipper_mouth: :dizzy_face:
22. feb 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no počuj deni...bud rada.....tu už po slnku ani chyru ani slychu :angry: :angry: ...fučí severák.....a poletuje sneh :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ten smiech som myslela na Peťka....čo si schoval periny....vyzerá ako starenka bez zubov :wink:
22. feb 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čosi mi ušlo........aké periny? :grinning: mne to dneska nedochádza, to bude tým nízkym tlakom....
22. feb 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni ďakujem za pochvalu :slight_smile: :slight_smile:
22. feb 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak.....našla som kráááásne plavočky na leto...a že už sú predané :stuck_out_tongue_closed_eyes: a druhé....tiež :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak načo to tam dávaju?
deni...nie periny..pery :grinning: :grinning:
ja trepem.......to čo mi je v poslednej dobe :confounded: :angry: :angry:
22. feb 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni idete aj na dovolenku niekam?
22. feb 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné, že na dovolenku.......na kupalisko :wink:
eeee...tento rok zatial nehrozí, po sezone sa chceme úplne zariadovať, takže eurká budú tam.....
teda, pevne verím.... :angry:
22. feb 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na takú pojdem aj my ... :wink:
22. feb 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy ideš pre Deniska do školky?...a ktovie či bude chcieť vobec ísť :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojojo......ten už buvká....chodím po neho o 12-tej, už bývajú vonku po obede :grinning:
ten už má tak tipujem....polnoc? :grinning:
ale hovoril, že bolo véééélmi dobre :grinning:
22. feb 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo čo...spinká?......jej no super.... :slight_smile:

sa mu hádam ani nechcelo :grinning: :grinning: ist domov :grinning:
22. feb 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, jemu sa vždy chce ísť domov.....mama nosí vo vrecku lízatko a dostane ho až za bránkou, aby ostatné deti nevideli......... :grinning: :grinning: som ja starý podplácač :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babuľky!!!...........som sa od rána nezastavila až teraz!!! :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....................
jacka, máš krásnych chlapcov, až mi je ľúto, že ich už uchmatl aninka :grinning: :grinning: :grinning:
letty, kam pôjdeš s tou rukou, na ortopédiu??? ..........
aninka a kam vlastne chodí teraz robiť tvoj muž???............
deni, je to super, že nisko má tú možno učiť sa aj druhý jazyk!!!!................no veru v ZA nemecká škola nehrozí :frowning2:.....................ty podplácačka jedna!!! :wink:
22. feb 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni :grinning: :grinning: :grinning: .............a ked mu nedáš lízatko.....tak nepojde domov...či ako :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni...dakujem :dizzy_face: :dizzy_face:

však ked nám dá aninka košom tak budeš mať na vyber :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, leni.... :wink:
ja už radšej odtialto plachtím preč....treba aj niečo robiť, no nie? :grinning: potrebujem telefonovať,a kedže mám SIM v modeme, asi to nepojde...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak nič, vymeníme.....
22. feb 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pa deni zas dakedy :wink:
22. feb 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejaké je tu u nás spavé počasie :pensive: ..............v piatok som sa tešila, že snáď už ide pomaličky jar, tak bolo u nás fajne a teraz zasa kosa.........................a že vraj jarné prázdniny!!!!!......................
22. feb 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hurá..konečne sa mi ho podarilo uspať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni ..a ty si ked....domka?
22. feb 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v práci jacka!!!!............teraz už sa mi nedá brať dovča, začal semester.................si hojdala v kočíku??
22. feb 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj jacka krásnučkí sú chlapci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..júj tie líčka by som obom vybozkávala..ňu ňu ňu :dizzy_face: ......leninka nesmúť......aj ty nájdeš svojej Lilke takého krásneho fešáka ako moji zaťkovia :dizzy_face: :slight_smile:

leninka..manža je teraz v Trnave...prečooooo??? :slight_smile:

boli sme vonku....fuj sneží a prší naraz.....hnus....a ráno bolo tak krásne :frowning2:
22. feb 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok