• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

27. marca 2017 
deni..však máš pocit že je viac dievčenských veci ako modých.....teda hlavne v tescu to vidno.....kopec ružových....a kopček modrých :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ideme dsa poobliekať a šup von.....a tááák sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, ja nemám ten pocit........ono je to fakt tak!!!!!!!! aj tu je to diskriminácia chlapčenských vecí :grinning:
ja už som Niska vystrojila a teraz ...varííííííím....tenn moj superchlap si zmyslel guláš s knedlou, no čo už s ním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to na nervy jacka také uspávanie!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: ................no môj muž všetko dokáže urobiť, len tie grcky mu nejdú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................
23. feb 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj deni ešte ma napadla cicaderma............taká byliková mastička, poznáš????.............mnamky gulášik, veru by bodol aj mne............ja sa už teším na taký vonkový kotlíkový,.........
:slight_smile:
to vieš jacka, že lilka tyčkovala keď sa natláčala rožkom s maslom a medom a zajedala to kyslou uhorkou :grinning: :grinning: :grinning: ..........a to som jej hovorila nejedzto bude ti zle, nieeeeeeeeeee!!!!..............no šak nech sa učí na vlastných chybách :sunglasses:
23. feb 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme doma....Sabuš ešte dospáva v kočíku....

baklažán idem robiť teraz :slight_smile:

môj mnaža má problém akurát s kakanicou....tyčky a pod. mu nerobia problém :slight_smile:
23. feb 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme už tu..........ideme sa rýchlo najesť....... :wink:

inak som musela Maťka prezlieť ...lebo pokial som obliekla Peťka a seba tak maťko sa hádam vyválal v blate.....som nevedela či sa mám smiať alebo plakať....ale skor to druhe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka... v snehu alebo už konečne v blate? :grinning: stále rozmýšlam či si mám ešte kupiť snehule....dufam že mi ich už nebude treba......kolko máte snehu?
23. feb 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konečne v blate......ale bola by som radšej keby v snehu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...................my tu máme viac blata ako snehu....a slniečko hádam na vychode :wink:
23. feb 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak musíš poprosiť aninku a letty... :wink:
ozaj, kde sú? ani letty ani utka..... :angry:
23. feb 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka pracuje..nestíha......a letty je tehotná :wink: ..ta tiež nestíha :slight_smile:

pokial prídu tak vyjde aj mesiac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som.....sa mi čkalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...boli sme vonku.....ani my tu nemáme slniečko...teda sem tam vykukne....ale také zubaté :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o chvílu dojde manžov kámoš...fešááák :grinning: :grinning: ...sa idem poriadne obliecť.....nemusí ma vidieť v rozťahanom tričku a teplákoch :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aninka :grinning: :grinning: :grinning: ..............a kvoli čomu prišiel ked manžel nie je doma? :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
23. feb 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stále si foto nedala........
23. feb 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte nedošiel :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...jacka,kvôli mne nieeeee :grinning: ..príde kvôli autu :wink: :slight_smile:
23. feb 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááááááááááj tak potom nič.... :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
debo...neprišiel :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..volal,že až zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...chjáj, to sa budem musieť znovu normálne ošatiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a namachliť,lebo by chudák zdrhol....ešte by som len dvere otvorila :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani :grinning: :grinning: :grinning: ....ved nevyzeráš zle.....som kuk foto na fb..... :dizzy_face:
23. feb 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeej..si videla foto z mini stretka?? :slight_smile: ...jáj...fajnučko bolo :dizzy_face: ...si to zopakujeme s kočkami o mesiac :grinning: ..dúfam,že nás bude viac....ale aj tak bolo super :dizzy_face:
23. feb 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo mini stretko?........a ozaj s kým boli deti.....s mužom?
23. feb 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to boli všetko spolužiačky?
23. feb 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deti boli s mužom áno :slight_smile:

bolo mini stretko...väčšina kočiek je mimo Slovenska,ďalšie nemohli prísť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale tak o mesiac..by sme mali byť všetky..dúfam.. :slight_smile:

spolužiačky :slight_smile:
23. feb 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže na druhý pokus? :wink: .................už sa tešíš? :slight_smile:
23. feb 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veľmi :dizzy_face: ......ale piť už nebudem....teda....dám si tak do náladičky len :grinning:
23. feb 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru do náladičky stačí......................si to napísala akoby si sa spila pod obraz boží :grinning:
23. feb 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo..pod obraz boží niee...ale veľa k tomu nechýbalo :grinning: :grinning: :grinning: ...a v sobotu som zomierala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...ale spolužiačka zato...tak tá bola fakt pod obraz boží :grinning: :grinning: ..chudinka moja.....musím ju ísť navštívíť do robotky...či vôbec žije :grinning: :slight_smile:
23. feb 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem.....dobrú nocku :slight_smile:
23. feb 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa musela vzdialiť...Peťko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

navšští..a pdao správu či to prežila :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka...to sa až teraz priznávaš? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som myslela, že do rána...nevyspatá, umieraš.... :grinning: :grinning: ooops, šup do reality, že? :grinning: :grinning:
jacka, drobci už spinkajú? :wink:
23. feb 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to čo som napísala za hebrejčinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:..navštív...a podaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry:

idem aj ja...ešte Maťka do hajan......a možem ísť za nimi
23. feb 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok