Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
23. feb 2010

deni..však máš pocit že je viac dievčenských veci ako modých.....teda hlavne v tescu to vidno.....kopec ružových....a kopček modrých 😝

ideme dsa poobliekať a šup von.....a tááák sa mi nechce 😝

denisenko
23. feb 2010

jacka, ja nemám ten pocit........ono je to fakt tak!!!!!!!! aj tu je to diskriminácia chlapčenských vecí 😀
ja už som Niska vystrojila a teraz ...varííííííím....tenn moj superchlap si zmyslel guláš s knedlou, no čo už s ním 😝

leninka75
23. feb 2010

je to na nervy jacka také uspávanie!!!! ☹ ☹ ☹ ................no môj muž všetko dokáže urobiť, len tie grcky mu nejdú 😀 😀 😀 😀 😀 ....................

leninka75
23. feb 2010

ozaj deni ešte ma napadla cicaderma............taká byliková mastička, poznáš????.............mnamky gulášik, veru by bodol aj mne............ja sa už teším na taký vonkový kotlíkový,.........
🙂
to vieš jacka, že lilka tyčkovala keď sa natláčala rožkom s maslom a medom a zajedala to kyslou uhorkou 😀 😀 😀 ..........a to som jej hovorila nejedzto bude ti zle, nieeeeeeeeeee!!!!..............no šak nech sa učí na vlastných chybách 😎

aninka29
23. feb 2010

sme doma....Sabuš ešte dospáva v kočíku....

baklažán idem robiť teraz 🙂

môj mnaža má problém akurát s kakanicou....tyčky a pod. mu nerobia problém 🙂

jacka
23. feb 2010

aj my sme už tu..........ideme sa rýchlo najesť....... 😉

inak som musela Maťka prezlieť ...lebo pokial som obliekla Peťka a seba tak maťko sa hádam vyválal v blate.....som nevedela či sa mám smiať alebo plakať....ale skor to druhe 😝

denisenko
23. feb 2010

jacka... v snehu alebo už konečne v blate? 😀 stále rozmýšlam či si mám ešte kupiť snehule....dufam že mi ich už nebude treba......kolko máte snehu?

jacka
23. feb 2010

no konečne v blate......ale bola by som radšej keby v snehu 😝 ...................my tu máme viac blata ako snehu....a slniečko hádam na vychode 😉

denisenko
23. feb 2010

tak musíš poprosiť aninku a letty... 😉
ozaj, kde sú? ani letty ani utka..... 😠

jacka
23. feb 2010

utka pracuje..nestíha......a letty je tehotná 😉 ..ta tiež nestíha 🙂

pokial prídu tak vyjde aj mesiac 😝

aninka29
23. feb 2010

tu som.....sa mi čkalo 😀 😀 😀 😀 ...boli sme vonku.....ani my tu nemáme slniečko...teda sem tam vykukne....ale také zubaté 😝 😝

aninka29
23. feb 2010

o chvílu dojde manžov kámoš...fešááák 😀 😀 ...sa idem poriadne obliecť.....nemusí ma vidieť v rozťahanom tričku a teplákoch 😀 😀 😀

jacka
23. feb 2010

no aninka 😀 😀 😀 ..............a kvoli čomu prišiel ked manžel nie je doma? 😀 😀 😀 😉 😉

jacka
23. feb 2010

stále si foto nedala........

aninka29
23. feb 2010

ešte nedošiel 😝 ...jacka,kvôli mne nieeeee 😀 ..príde kvôli autu 😉 🙂

jacka
23. feb 2010

jáááááááááááj tak potom nič.... 😀 😀 😀

aninka29
23. feb 2010

debo...neprišiel 😝 ..volal,že až zajtra 😝 ...chjáj, to sa budem musieť znovu normálne ošatiť 😝 😝 ...a namachliť,lebo by chudák zdrhol....ešte by som len dvere otvorila 😀 😀 😀

jacka
23. feb 2010

ani 😀 😀 😀 ....ved nevyzeráš zle.....som kuk foto na fb..... 😵

aninka29
23. feb 2010

heeej..si videla foto z mini stretka?? 🙂 ...jáj...fajnučko bolo 😵 ...si to zopakujeme s kočkami o mesiac 😀 ..dúfam,že nás bude viac....ale aj tak bolo super 😵

jacka
23. feb 2010

prečo mini stretko?........a ozaj s kým boli deti.....s mužom?

jacka
23. feb 2010

to boli všetko spolužiačky?

aninka29
23. feb 2010

deti boli s mužom áno 🙂

bolo mini stretko...väčšina kočiek je mimo Slovenska,ďalšie nemohli prísť 😝 ...ale tak o mesiac..by sme mali byť všetky..dúfam.. 🙂

spolužiačky 🙂

jacka
23. feb 2010

takže na druhý pokus? 😉 .................už sa tešíš? 🙂

aninka29
23. feb 2010

veľmi 😵 ......ale piť už nebudem....teda....dám si tak do náladičky len 😀

jacka
23. feb 2010

veru do náladičky stačí......................si to napísala akoby si sa spila pod obraz boží 😀

aninka29
23. feb 2010

noo..pod obraz boží niee...ale veľa k tomu nechýbalo 😀 😀 😀 ...a v sobotu som zomierala 😝 😀 ...ale spolužiačka zato...tak tá bola fakt pod obraz boží 😀 😀 ..chudinka moja.....musím ju ísť navštívíť do robotky...či vôbec žije 😀 🙂

aninka29
23. feb 2010

idem.....dobrú nocku 🙂

jacka
23. feb 2010

som sa musela vzdialiť...Peťko 😝

navšští..a pdao správu či to prežila 😀 😀

denisenko
23. feb 2010

aninka...to sa až teraz priznávaš? 😀 😀 😀 😀 ja som myslela, že do rána...nevyspatá, umieraš.... 😀 😀 ooops, šup do reality, že? 😀 😀
jacka, drobci už spinkajú? 😉

jacka
23. feb 2010

to čo som napísala za hebrejčinu 😝 😝..navštív...a podaj 😝 😠 😠

idem aj ja...ešte Maťka do hajan......a možem ísť za nimi

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre