Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
23. feb 2010

dobru nocku............. 😔 😔

denisenko
23. feb 2010

dobrú...... 😉

jacka
24. feb 2010

dobré ránko........................

aninka29
24. feb 2010

dobré ránko 🙂 ....máme hnus vonku 😝

leninka75
24. feb 2010

ránečko!!! 🙂 ...............slovenskooooooooooooooooo!!!!.............nekukáte??? 🙂 ...............juuj to je nervák!!!............tí nóri sa nezdajú 😠 ......................aninka u vás prší??? 😨 ..........

aninka29
24. feb 2010

leni nekukám......by som prišla o nerv.... 😝 ..ale fandím fandím 😵 😵 😵

pršalo včera večer...dnes je všade tma...zamračené...mrholí....a fúka vietor 😝

leninka75
24. feb 2010

hnusné počasie teda!!! 😝 ...........aninka nehodila si si vlasy viac na blonďato???.............kukala som fotečky na FB a sa mi tak zdá, že si mala trošku tmavšie..............či som sa sekla??? 😕.................zasa 😔........a ešte kontrolná otázočka............tá kočka v červenom si ty, že jo??? 😉

leninka75
24. feb 2010

jack, maťkovi prajem všetko dobré k meninkám, veľa zdravíčka a lásky, posielam pusinku!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
24. feb 2010

sry jacka 😉 ..........začím komoliť mená......žeby to tu bolo nákazlivé?? 😀

aninka29
24. feb 2010

jééj..aj ja prajem Maťkovi všeeeetko len to najlepšie k meninkám 😵 😵 😵 😵 ...cmuuuuuuuk 😵 😵 😵

ja sa nikdy nepozerám maky do kalendára na mená...aj švagor mal včera meniny....som mu nezablahoželala 😝 ...ale ani si nezaslúži 😝 😝 😝 😝

áno leni ...mám svetlejšie teraz.......experimentujem 😉 ..ktorá sadne viac 🙂 ......nooo...tá guľa v červenom som ja.....čo si ma nespoznala leni??? 🙂

aninka29
24. feb 2010

oprava-mamky 🙂 😉

aninka29
24. feb 2010

nedá sa mi načítať fb 😝

no idem ja...niečo porobiť 🙂 ....Simuške pustím rozprávku Šípková Ruženka.....po anglicky...nech sa na ňu niečo nalepí 🙂

jacka
24. feb 2010

dakujeme....... 😵

dnes mi je pekne na ... 😝 ...

aninka29
24. feb 2010

čo ti je jacka?????

aninka29
24. feb 2010

si chorá???....či nervná????.....

aninka29
24. feb 2010

mamky kde ste???? 😕 😕 😕 rozbolela ma hlava 😢 .....najradšej by som ľahla a spala 😔 😔 😔

denisenko
24. feb 2010

halo......my máme len trošku pod mrakom, ale teplo aj slniečko sem tam vykukne, tak závidte 😀 😀
ale len v dobrom! 😉
aninka, aj ja som kukuk fotečky.......herečky ste.....a vidno že ste sa aj dobre bavili 🙂
inak, ja som od rána nemožná....tak ma bolí hlava....zvládla som dať Nisa do školky a uvariť špagety s ragú....napchala sa tabletkami a zalahla......oooops., asi je fakt niečo vo vzduchu 😝
a Maťkovi sa pripájame k blahoželaniu aj my...... 😉 cmuuk

leninka75
24. feb 2010

babuľky nebláznite, hádam na vás nelezie dáka choroba 😢 ..................
ale čo aninka, kočka si 🙂 .............že guľa!!! 😅 ............to ja som potom balón alebo ešte lepšie vzducholoď!!! 😀 😀 😀 😀 ..............a šak máš nárok, po dvoch babuľkách............neboj zhodíš čo potrebuješ,aj keď mne sa teda nezdá že treba 😉 ..............a vieš čo sa hovorí?.........aj veľká riť vie očariť!!!!! 🙂 🙂 🙂 ........................
deni, ako si robila ragú???................
jacka, bude dnes taká mini oslava???...............
počujte dnes som mala také zaujímavé stretko so vzdelávacou agentúrou,ktorá hľadá lektorov pre zaškoľovanie na také plastárske stroje a zaujal ich môj životopis čo mám na profesii, tak, že či by som nechcela prísť občas niečo odprednášať.............zdá sa to byť zaujímavá vec, hlavne nové skúsenosti, čo sa mi celkom páči.....sú tam aj nejaké zahraničné pobyty, čo sa mi už menej páči, a hlavne cca 50 eur za hodinu.............čo sa mi páči najviac 🙂 .................tak vážne rozmýšľam, že by som sa do toho dala...........len si to musím riadne ešte premyslieť a kuknúť ich rozpis, kedy by to bolo............................

leninka75
24. feb 2010

som ja zábudlíva!!!............hlavne som vám chcela povedať, že v Tescu majú dievčenské aj chlapčenské botasky na suché zipsy za 5 eur!!!!................sú pekné a hneď som lilke jedny zobrala.............tak ak by ste pre detičky náhodou potrebovali................inak moja mamina včera zahlásila, že od pondelka ide byť zasa akrktická zima!!!! 😕.............netuším kde to počula!!!!...............len dúfam, že počula zle!!!! ..............lebo ja už rozmýšľam, že pomaly vytiahnem botasky.........................

denisenko
24. feb 2010

leni....doktor ILko hovoril.... 😀 😀 😀 vraj sa má ochladiť...ale až arkticky? 😖
to moje deťátko rastie ako z vody, ale noha sa mu zastavila ešte v lete....takže vynosíme všetky staré tenisky, čo boli trochu väčšie....ale na nákup pojdeme asi až v Žiline 😉

denisenko
24. feb 2010

5 euro na hodinu?....ber to a neváhej....... 😵 😵 😵 😵 😵

aninka29
24. feb 2010

leni 50 za hodku....ja by som do toho šla 🙂 ... 🙂

5 eur botasky???.....pôjdem kuk....zbieram veci pre neterinku...mali by dôjsť onedlho 🙂 ............Simuške som už objednala new.....také isté ako mám ja 🙂 ...

mňa už bolesť hlavy prešla....ale som nejaká unavená....sa mi nechce ani prádlo vybrať z práčky....už je tam hnije od rána 😝 😝 ....idem ju pustiť ešte raz 😝

aninka29
24. feb 2010

jacka kde si?????....

leninka75
24. feb 2010

dobre hovoríš deni, že rastú ako z vody!!!!.............ja som lilke nedávno obliekla rifle čo jej na jeseň boli dlhé, že po zime už hádam budú a oni sú krátke!!!!! 😒...............ma skoro porazilo, také peknučné nenosené a čo včul???!!!...............žeby mala ako trojštvrťky??? 😉...................
aninka čo si simke objednala botasky??? ...............a kde na mimi????...........

aninka29
24. feb 2010

áno botasky leni...na mmb 🙂

aj Simonke je kopa vecí malá ☹ ...je mi z toho smutno.....niektoré veci mala na sebe možno dvakrát.....ale napr...má také pumpkové nohavice...sú jej už po členky...tak ked jej ich obliekam šup vyhrniem..a sú z toho krásne trojštvrťáky 😀 ..naozaj....vysoké čižmy k tomu 🙂 🙂 🙂

aninka29
24. feb 2010

mamky halooooo 😕

jacka kde si moja 😕 😕 ☹

ja mám také nervy 😠 😠 😠

denisenko
24. feb 2010

halooo....ja som tu....ale asi zas sama.... ☹

denisenko
24. feb 2010

hm...... 😠
tak asi nič.......dobrú noc 😉

jacka
25. feb 2010

dobré ránko......

mne bolo včera zle....ledva som žila....som zvracala každu hodku...nič som v sebe neudržala......ale teraz je už lepšie...len mám takú nádchu že ledva vidím...mi to udrelo do očí 😝 .............noc hrozná všetko ma bolí 😝

jacka
25. feb 2010

deni dakujem za Maťka.....

leni ...mini...zablahoželali me mu.....oslava bude v sobotu 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre