• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

15. decembra 2017 
dobré ránko :slight_smile:

ach jacka :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...no super.....a bola si sama doma s deťmi,či zostal aj muž doma???.....a z čoho si moja krásna vracala?...si niečo pojedla.....či na teba ide nejaká choroba :frowning2:
25. feb 2010 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!............jacka je tehoška???? :fearful: ................ :grinning:
25. feb 2010 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem aninka.......ešte dens mi pláva žalúdok...ešte som sa bála že prídem o mlieko ked som nič nepila nejedla.....no jasné sama....muž prišiel o pol 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...aspom o dačo skor

leni :angry: :angry: ...však by som na to neprišla.....ani keby mi brucho rástlo.... :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to máš nejakú dosť dobrú virózu jacka!!! :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...................
25. feb 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka.... :astonished: žeby prekvapko? :dizzy_face:
inak toto som mala presne pred dvoma týždnami, najskor ma bolela hlava ale desne, potom zle, 2 dni- tak dúfam že ti je už lepšie a nakoniec taká príííííšernáááá nádcha......ce :dizzy_face: ý týžden, pliaga jedna......skolila ma tak naposledy pred desiatimi rokmi......a tatinko aj Denisko boli z toho vonku za pouhééé 3 dni...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fakt asi niečo vo vzduchu........
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :confounded:
25. feb 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mamky
jacka, Maťko dodatočno všeeeetko naj k meninkám :sweat_smile: a rýchlo nech si fit
aninka, si kočica bola na stretávke, jednoznačno najkrajšia, vlásky krásne, hoci aj tmavé by ti pristali :dizzy_face: také čokoládové :wink:
leni, držím palce s tou robotkou, za tie prašule by to stálo
ja som bola na neurológii, keďže som tehu, tak ani ultrazvuk, ani nič iné mi nemôžu robiť, ale reflexy mám výborné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mám brať vitamín B a magne b 6, po pôrode poriešime, len dúfam, že sa to nebude zhoršovať :frowning2:
ja som veľmi unavená, tak preto som tu tak málo, ale ja to potom dobehnem :grinning: a musím stále niečo papať, hoci mi nechutí, ale ak dlhšie nejem, taaaak mi je potom fakt dosť blbo a som aj nervnejšia, čo hlavne môjho drahého moc neteší
25. feb 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ženy nesrandujte.....jacka tehu :grinning: :grinning: :grinning: ....akože nie že by som nepriala..to nieeee :wink: ..ale tak nech ešte aspoň pol rok počká :wink: :wink: :slight_smile: ....leninka ty sa nám pochváľ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jacka.....tak dúfam,že budeš v poriadku moja.......sa šetri...a až budú detičky spinkať,tak aj ty šup do postele...aj keď viem,že celý deň musíš fungovať naplno :pensive:

letty....akurát som na teba myslela..že idem písať,že si dlho nebola......vieš čo ..ja som pri Simonke prvé tri mesiace iba vracala...nič som do seba nemohla dostať...mi bolo zle strašne furt......ale potom som sa premohla...a celé dni som žužlala piškoty a nesladený čaj :slight_smile: ...tak skús...možno z toho nebude ani tebe zle......mňa nevoľnosti prešli hneď ako som preguľala tretí mesiac...potom som už žrala všeeeetko....akurát mi všetko smrdelo celé tehu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no a nervná som bola aj ja :grinning: ...počas oboch tehu :grinning: ....hormóny so mnou fajne trepali :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, pekné, že na mňa myslíš :slight_smile: :wink:
práve som dožužlala rožok suchý a pijem rajec ochutený, ten zatiaľ môžem
už aj mne lezú vône krkom :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj tie príjemné a voňavučké, aj pri malej to prešlo po troch mesiacoch, tak snáď aj teraz to tak bude
jacka tehu :confused:myslím, že len viróza :grinning:či :dizzy_face:
25. feb 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik, za tip, aninka, vyskúšam aj piškóty :wink:
25. feb 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srandičky.....srandičky..... :angry: .....však ony vás prejdúúúúú :angry: :grinning: .....ja až po aninke :grinning: :grinning: :wink:

dnes je mi už lepšie....som zjedla zeleninovu polievku.....tak dufam..klop klop......že tam vydrží :wink:

letty..dakujem :dizzy_face: :dizzy_face:
25. feb 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ked sme tak dobre naladené a hlavne zdravo....sa pripájam, tááááák ma bolí hlava, už som zožralal dva brufeny a nic........ :frowning2:
letty, napíš týžden....zvedavá som... :wink:
25. feb 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj deni..nič moc :frowning2: ....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka.... :frowning2: a tebe? :pensive:
25. feb 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk kuk...boli sme vonku :slight_smile: ...krásne je dnes :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...som sa spotila....nabudúce na seba hodím niečo ľahšie :slight_smile:
25. feb 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už lepšie......aj ked žaludok stále na mory :stuck_out_tongue_closed_eyes:

som dala Peťka spinkať von......lebo nám konečne vyšlo slniečko :angry: :sunglasses: ...a po 15min....počujem...ťuk ťuk na vysielačku :angry: ..skoro ma vystrelo ked som videla tie obrovskééééé očiskááá :angry: :unamused:
25. feb 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozaj..prišlo nám pozvanie na uvitanie...nabuducu sobotu :dizzy_face: :dizzy_face: ....zase skor ako krstiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :wink:
25. feb 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, ešte ste nekrstili? :astonished:
25. feb 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte nie.....ale chystáme sa. :wink: :slight_smile: ...trochu máme problemy.....takže ked ustupia.......aj na lepšie počasie čakáme :wink: :sunglasses: :sunglasses:
25. feb 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aké uvítanie jacka???....u nás sa nič také nerobí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z mestského úradu........aj s Maťkom sme boli na Zvolenskom zámku......dostali sme takú hraciu knižku.......a čuduj sa svte ešte je celá ale nehrá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde su fotky.....
25. feb 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...viem viem.... :slight_smile: ...pekné :slight_smile:

ja mám z toho foto,keď som bola mimčo....nás dávali do takej tisícročnej kolísky a fotili :grinning:

chjáj...jacka...ták sa mi nechce stiahnúť.......no idem nooo :slight_smile:
25. feb 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len choj...... :wink:

presne......to s tou kolískou.....Maťko bol z neč celý preč :grinning: :wink:
25. feb 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vyhodím celý pc...aj všetko okolo neho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....zase mi to nechce stiahnúť foto :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ja už nechápem....a nejdem sa rozčulovať
jacka tak nabudúce :slight_smile:
25. feb 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hádam dovtedy neporodím :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mala by si rodiť jacka??????? :grinning: ...si nerob srandy,lebo o týždeň už budeš v tom :grinning: ...a vieš,že ja som bosorka :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čosi......však som len nedávno rodila......a nepobosuruj mne....ale leninke
25. feb 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chjoj..tak ja neviem čo sa mi nedarí pobosoráčiť jej :slight_smile: ...asi nie som vo švungu :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi...mala by si sa vschopiť :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
25. feb 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ..no mala by som fakt.....aby stihla rodiť hneď po letty :slight_smile: :slight_smile:
25. feb 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok