• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
deni a z čoho si ráno zelená.....alebo z koho :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však ja mám tiež album....som dala a potom zmazala...... :unamused:
26. feb 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotky :angry:
26. feb 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka......zdravá farba po vyspatej noci je ....zelená!!!!!!! :grinning:
26. feb 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja potom ako vyzerám......už asi 5 mesiacov :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jaj, počasie pod psa.......už by som mala pomaly aj baliť nejaké veci, sa mi nechcéééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idem predsa len v pondelok večer, na noc..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale skoro ráno sme doma :wink: už mám drobca objednaného k lekárom, tak si užijeme doktorsky maraton..... :unamused: a ešte aj to ochladenie....možno aj z lyžovačky niečo bude :grinning:
26. feb 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty.....tak ak ti na tehu prídu aj ostatní...tak na vine je jacka :slight_smile: :grinning:

ja by som z toho počasia spala :pensive: ....ale idem sa premôcť..zalejem si ďalšiu kávu...a idem žehliť..a potom upratať Simkinu izbu...urobím generálku s hračkami :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mamky nespomínajte bolesť hlavy už...lebo ma fakt rozbolí ..a potom chuďatká moje deti :pensive: :grinning:
26. feb 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, môžeme sa my dve snažiť :grinning: :grinning: :grinning: som pozerala, že kedy to tam stihla dať :grinning: :grinning:
idem, mamky, idem sa dať dokopy, nech sa ma vonku nezľaknú, kedď pôjdem po malú, hoci, je hmla :grinning: ale predsa :slight_smile:
26. feb 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, nevadí, nie každý chápe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som grogy z dnešného dňa.....najvyšší čas ísť domov.....krásny víkend prajem .....pa, pa babuľky
26. feb 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty....už som to dala preč :wink:
26. feb 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa leninka.....aj tebe pekný víkendík..........a bud dobručkááááá :slight_smile:
26. feb 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leninka pa pa...aj ty si uži víkend :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

objednala som Sabuške chlpatku na jar.....chjáj..ešte niečo Simuške...nech je kočulda..moja krásna......chcela by som niečo také elegantnejšie...športové bundy a vesty má....páčil sa mi jeden baloňáčik...ale čo ja viem...sa bojím,aby v ňom nevyzerala ako vystrelená..hmmm...predsa....keby sa dalo poskúšať :confounded:
no nič...budúci týždeň pôjdeme popozerať po obchoďákoch
26. feb 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, mamky, prší, som natešená
jacka, ty si šikovná, som kuk, že už to tam nevidím :grinning:
ja som včera v takku kúpila Vikinke parádne rifle, jooj, také su zlatučké a ešte bledomodrú mikinku, tričko s motýlikom, z toho sa tešila a biely nátelník, na to som jej ráno vravela, nech si dá to tričko, tak nechcela :slight_smile: al musím to oprať, tak aj tak dobre, že to hneď nebrala :slight_smile: aj ja rozmýšľam, že niečo elegantné by sa jej tiež hodilo, mne došli zľavy do takka, vám to nechodí?
26. feb 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechodí letty....ja do takka chodím málo.....asi pred pol rokom som tam Simuške kúpila mikinu a triko.....ja radšej behám po HMku...a Reservede :slight_smile: ...a potom ešte CA...ale tam tiež máááálo
26. feb 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kámoška mi v máji dovezie nejaké oblečko nextové pre Simušku :slight_smile: ...Sabuške som tú chlpatku tiež objednala z nextu...neskutočne krásne veci tam majú :dizzy_face:
26. feb 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak reserved aj ja môžem :slight_smile: nedávno som jej tam kúpila bundičku bez rukávov a tričulo krásne :slight_smile: a v HMku Hello Kitty vecičky, tak z tých sa tešila veľľľmi
a kde sa dá objednať next oblečko, lebo tusím nie je next e-shop, či už je?
26. feb 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj letty..dufam že si sa nenahnevkala čo som na fb napísala..... :sweat_smile: :wink:
26. feb 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och ženy.....len čo som dopísala posledný príspevok...buff...vypli elektrinu...doteraz :angry: :angry: :angry: ...doma mám samé vooné sviečky..fuj...až ma hlava bolí z tých pomiešaných vôni :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Sabušku som uložila už pred šiestou,bez kúpania...bola mrzútko....že je tma

letty....ja z nextu obejadnávam cez mimibazár....nový tovar...čo kočky nosia z Anglicka :slight_smile:
26. feb 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobrú noc, mamičky.... :wink: a pekný vííííkend...... :wink:
26. feb 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa akurát Petulo zobudil..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,...tak je tu s sami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobru nocku :pensive:
26. feb 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku žienky :pensive: ...tááák skoro idete všetky preč...fňuk fňuk

tak vám prajem všetkým krásny víkend :slight_smile:

jacka,dúfam,že aspoň ty cez víkend nakukneš :wink:
26. feb 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko...... :slight_smile:

no jasné.....však ako inák :wink:

teda Peťko včera zaspal o 22.... :angry: :angry: a ráno o 5 sme už kuk hokej......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........normálne rozmýšlam či som vobec aj spala..či čo :confounded:

ani...vy ste ako spinkali ked tak skoro zaspinkala :slight_smile:
27. feb 2010 o 06:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

jacka ani Ti nehovorím radšej :slight_smile: ....Sabuška prespinkala celú noc,zobudila sa pred siedmou :dizzy_face:
27. feb 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani......tak sa s tebou nehrám :unamused:
27. feb 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale hraj sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

už som stihla všetko upratať.....teda ešte kuchyňu...ale to až keď dovarím obed pre Sabinku......ja so Simonkou máme ešte od včera :slight_smile:

neviem či dnes pôjdeme von..lebo ešte stále prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..Sabinku dám poobede na terasu..nech sa nadýcha :slight_smile:
27. feb 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: nám tu svieti slniečko, krááásne je..... :wink:
denisko už zalomil- o 1O-tej :grinning: tak počkám kým vstane, naobeduje sa a hádam pojdeme niekam von...vraj bicyklovať :grinning: :grinning: :grinning:
jacka, ten hokej sme pozerali aj my, ale o "čosi" skor, tak som trochu "domrtva" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aninka, príd aj nám upratať...mne sa dnes táááááák nechce..ale nemožem to nechať na zajtra, bývame rovno proti kostolu a zajtra príde sám najväčší a najdoležitejší biskup...tak bude ceremonia aj s "diskotekou" už od rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: budeme mať kino s diskou zadara :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj deni...tak si to pozeranie zadara užite :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a kedy to vlastne odchádzate domov??? :slight_smile:

som unavená strašne...to z toho hnusného počasia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
27. feb 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ....aninka u nás ......svieti slniečko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...krásne je vonku......len škoda že fúka :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ak budeš dobrá ...tak ti zo dva lúče pošlem... :wink:

a možem odpovedať za deni?......... :confused: nechcem byť vtierka :confused: :grinning: :grinning:
27. feb 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka pošli pošli....ďaaaaakujem :slight_smile: ..ja sa už ani nepozerám,či ešte prší alebo nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no jasné odpovedaj aj za deni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. feb 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok