Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
26. feb 2010

deni a z čoho si ráno zelená.....alebo z koho 😀 😀

jacka
26. feb 2010

však ja mám tiež album....som dala a potom zmazala...... 😒

jacka
26. feb 2010

fotky 😠

denisenko
26. feb 2010

jacka......zdravá farba po vyspatej noci je ....zelená!!!!!!! 😀

jacka
26. feb 2010

tak ja potom ako vyzerám......už asi 5 mesiacov 😀 😀 😀

denisenko
26. feb 2010

ach jaj, počasie pod psa.......už by som mala pomaly aj baliť nejaké veci, sa mi nechcéééééééé 😝
idem predsa len v pondelok večer, na noc..... 😝 ale skoro ráno sme doma 😉 už mám drobca objednaného k lekárom, tak si užijeme doktorsky maraton..... 😒 a ešte aj to ochladenie....možno aj z lyžovačky niečo bude 😀

aninka29
26. feb 2010

letty.....tak ak ti na tehu prídu aj ostatní...tak na vine je jacka 🙂 😀

ja by som z toho počasia spala 😔 ....ale idem sa premôcť..zalejem si ďalšiu kávu...a idem žehliť..a potom upratať Simkinu izbu...urobím generálku s hračkami 😝

mamky nespomínajte bolesť hlavy už...lebo ma fakt rozbolí ..a potom chuďatká moje deti 😔 😀

letty86
26. feb 2010

aninka, môžeme sa my dve snažiť 😀 😀 😀 som pozerala, že kedy to tam stihla dať 😀 😀
idem, mamky, idem sa dať dokopy, nech sa ma vonku nezľaknú, kedď pôjdem po malú, hoci, je hmla 😀 ale predsa 🙂

letty86
26. feb 2010

jacka, nevadí, nie každý chápe 😀 😀 😀 😀

leninka75
26. feb 2010

som grogy z dnešného dňa.....najvyšší čas ísť domov.....krásny víkend prajem .....pa, pa babuľky

jacka
26. feb 2010

letty....už som to dala preč 😉

jacka
26. feb 2010

pa leninka.....aj tebe pekný víkendík..........a bud dobručkááááá 🙂

aninka29
26. feb 2010

leninka pa pa...aj ty si uži víkend 🙂 🙂 🙂

objednala som Sabuške chlpatku na jar.....chjáj..ešte niečo Simuške...nech je kočulda..moja krásna......chcela by som niečo také elegantnejšie...športové bundy a vesty má....páčil sa mi jeden baloňáčik...ale čo ja viem...sa bojím,aby v ňom nevyzerala ako vystrelená..hmmm...predsa....keby sa dalo poskúšať 😖
no nič...budúci týždeň pôjdeme popozerať po obchoďákoch

letty86
26. feb 2010

no, mamky, prší, som natešená
jacka, ty si šikovná, som kuk, že už to tam nevidím 😀
ja som včera v takku kúpila Vikinke parádne rifle, jooj, také su zlatučké a ešte bledomodrú mikinku, tričko s motýlikom, z toho sa tešila a biely nátelník, na to som jej ráno vravela, nech si dá to tričko, tak nechcela 🙂 al musím to oprať, tak aj tak dobre, že to hneď nebrala 🙂 aj ja rozmýšľam, že niečo elegantné by sa jej tiež hodilo, mne došli zľavy do takka, vám to nechodí?

aninka29
26. feb 2010

nechodí letty....ja do takka chodím málo.....asi pred pol rokom som tam Simuške kúpila mikinu a triko.....ja radšej behám po HMku...a Reservede 🙂 ...a potom ešte CA...ale tam tiež máááálo

aninka29
26. feb 2010

a kámoška mi v máji dovezie nejaké oblečko nextové pre Simušku 🙂 ...Sabuške som tú chlpatku tiež objednala z nextu...neskutočne krásne veci tam majú 😵

letty86
26. feb 2010

tak reserved aj ja môžem 🙂 nedávno som jej tam kúpila bundičku bez rukávov a tričulo krásne 🙂 a v HMku Hello Kitty vecičky, tak z tých sa tešila veľľľmi
a kde sa dá objednať next oblečko, lebo tusím nie je next e-shop, či už je?

jacka
26. feb 2010

juj letty..dufam že si sa nenahnevkala čo som na fb napísala..... 😅 😉

aninka29
26. feb 2010

och ženy.....len čo som dopísala posledný príspevok...buff...vypli elektrinu...doteraz 😠 😠 😠 ...doma mám samé vooné sviečky..fuj...až ma hlava bolí z tých pomiešaných vôni 😝 ...Sabušku som uložila už pred šiestou,bez kúpania...bola mrzútko....že je tma

letty....ja z nextu obejadnávam cez mimibazár....nový tovar...čo kočky nosia z Anglicka 🙂

denisenko
26. feb 2010

tak dobrú noc, mamičky.... 😉 a pekný vííííkend...... 😉

jacka
26. feb 2010

mne sa akurát Petulo zobudil..... 😝 ,...tak je tu s sami 😝 😝

dobru nocku 😔

aninka29
26. feb 2010

dobrú nocku žienky 😔 ...tááák skoro idete všetky preč...fňuk fňuk

tak vám prajem všetkým krásny víkend 🙂

jacka,dúfam,že aspoň ty cez víkend nakukneš 😉

jacka
27. feb 2010

dobré ránko...... 🙂

no jasné.....však ako inák 😉

teda Peťko včera zaspal o 22.... 😠 😠 a ráno o 5 sme už kuk hokej......... 😝 ...........normálne rozmýšlam či som vobec aj spala..či čo 😖

ani...vy ste ako spinkali ked tak skoro zaspinkala 🙂

aninka29
27. feb 2010

dobré ránko 🙂

jacka ani Ti nehovorím radšej 🙂 ....Sabuška prespinkala celú noc,zobudila sa pred siedmou 😵

jacka
27. feb 2010

ani......tak sa s tebou nehrám 😒

aninka29
27. feb 2010

ale hraj sa 🙂 🙂 🙂

už som stihla všetko upratať.....teda ešte kuchyňu...ale to až keď dovarím obed pre Sabinku......ja so Simonkou máme ešte od včera 🙂

neviem či dnes pôjdeme von..lebo ešte stále prší 😝 ..Sabinku dám poobede na terasu..nech sa nadýcha 🙂

denisenko
27. feb 2010

ahojte 😉 nám tu svieti slniečko, krááásne je..... 😉
denisko už zalomil- o 1O-tej 😀 tak počkám kým vstane, naobeduje sa a hádam pojdeme niekam von...vraj bicyklovať 😀 😀 😀
jacka, ten hokej sme pozerali aj my, ale o "čosi" skor, tak som trochu "domrtva" 😝
aninka, príd aj nám upratať...mne sa dnes táááááák nechce..ale nemožem to nechať na zajtra, bývame rovno proti kostolu a zajtra príde sám najväčší a najdoležitejší biskup...tak bude ceremonia aj s "diskotekou" už od rána 😝 😝 😝 😝 😝 😝 budeme mať kino s diskou zadara 😀 😀 😀

aninka29
27. feb 2010

jáj deni...tak si to pozeranie zadara užite 🙂 🙂 🙂

a kedy to vlastne odchádzate domov??? 🙂

som unavená strašne...to z toho hnusného počasia 😝 😝 ...

jacka
27. feb 2010

tak ....aninka u nás ......svieti slniečko 😎 😎 😎 😎 ...krásne je vonku......len škoda že fúka 😝 .....ak budeš dobrá ...tak ti zo dva lúče pošlem... 😉

a možem odpovedať za deni?......... 😕 nechcem byť vtierka 😕 😀 😀

aninka29
27. feb 2010

jacka pošli pošli....ďaaaaakujem 🙂 ..ja sa už ani nepozerám,či ešte prší alebo nie 😝

no jasné odpovedaj aj za deni 🙂 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre