Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
27. feb 2010

jacka,ja viem, že si chcela odpovedať za mna....ale asi som ťa obehla 😀
cestujeme, ak sa nič nestane pondelok okolo 6-tej večer, čiže na celú noc 😝 už na utorok má denisko detskú, kocúr veterinárku a ja som obišla najlepšie......večeru s drahým 😉 v stredu očná a detská zubárka, štvrtok moj zubár...piatok asi kožné a ortopedické, sobopta cestujeme k starkej skontrolovať malovanie a podlahy, nedelu možno Čičmany, v pondelok gyna a sono a ak to všetko vybavím a nevystre ma z toho tak v utorok naspäť do itálie 😝 nechcete si to niekto vymeniť??????????, 😔

denisenko
27. feb 2010

a vonku je tak krásne 🙂 🙂 🙂
Denisko sa vytrepal do ulíc na malej trojkolke...zážitok 😀 ani 2 hodiny rýchleho šlapania ho neunavili.....pomoooc
prečo sú tie deti takí duracelkovia? 😠 😠

aninka29
27. feb 2010

no fuuu deni...budete to mať pestré 😖 ...až na tú večeru 😵 ....

stará dobrá otázka...čo zajtra varíte mamky????

aninka29
27. feb 2010

u vás je krásne deni???...tak si to užite aj za nás 🙂

aninka29
27. feb 2010

nikto??? ☹

jacka
28. feb 2010

dobré ránko........

tu aninka...... 😉

jacka
28. feb 2010

poobede nám prišli ..teda Maťkovi gratulovať.....tak som nemohla kuk..a večer chaos...rýchlo okupať...a spinkať...oslávenec odpadol o 19h...... 🙂

aninka29
28. feb 2010

dobré ránko 🙂 ...svieti slniečko..jupí...

jacka,tak ste pooslavovali...a kto bol..vaši,či svokrovci?.... povedz kto,nech viem či mám s tebou súcitiť,alebo netreba 🙂 😉

idem nachystať Simuške raňajky..a pôjdeme na chvílu k bratrancovi..včera mali krstiny..tak si idem šlohnúť nejaký koláč 😀

aninka29
28. feb 2010

slnko zašlo 😠 ..aj vietor sa rozfúkal 😝

fuj...som sa nažrala hneď z rána...toľko koláčov som napchala do seba 😝 ...ale fajne boli 😀

denisenko
28. feb 2010

halo, halo......
😉
nejáááko je pod mrakom, ten biskup sa asi málo modlil za počasie ☹
baby, mna ten hokej raz zabije, už o osmej som mala aj obed navarený, čo ma ten moj chlap zobudil 😝
deniskovi špenátikovu polievočku, jeho naj......,a ešte rezne na prírodno so šampinonovou omáčkou a ryžu....fuj už o desiatej som sa dožrala..... 😝 tak to dopadne ked skoro vstávam 😝
aninka, pošli taký malý krstinový, nebud lakomá...... 😉
idem skúsiť niečo hodiť na FB, ak sa podarí.... 😉

jacka
28. feb 2010

kuk.......

mi tu ešte máme slniečko.....ale....fúúúúúkáááááá 😝

idem kuk na fb

ani....ved sa podel.......aby ti nebolo zle

jacka
28. feb 2010

ja by som tak spala.....ale čo tie moje "spavé!" deti......žeby som im dala makový odvar? 😕 😀 😀

denisenko
28. feb 2010

jacka......a to si ešte nedala? 😀 😀 😀 😀

letty86
28. feb 2010

ahojte 🙂
aku máte nedeľu? my takú dlhúúúú, tatík je v robote, tak sa zabávame my dve 😉
jacka, jasné, že sa nehnevám, veď ani nemám začo, cmuk 😵
Vikinka zas soplikuje, už som z toho zúfalá, týždeň bola v škôlke a už zase soplík,už nech je jar, snáď to bude lepšie 🙂

aninka29
28. feb 2010

kuk kuk...aj ja som tuuu....poobede som sadla s deťmi do auta a šli sme k svokre na kávičku...a trošku sa prejsť po meste 🙂 😎

jacka
28. feb 2010

kuki.....

jacka
28. feb 2010

juj letty.....sa to nejak na nu lepí..... ☹ .......som rada že sa nehnevkáš 🙂

aninka...tak super nedela........aj mi sme boli v meste..ale nie dlho lebo fuka vietor.....a Peťkovi začali slziť očká....tak sme to vzdali 😖

aninka29
28. feb 2010

aj u nás pofukoval...ale dalo sa...a hlavne,že poobede svietilo krásne slniečko 😎

aninka29
28. feb 2010

objednala som včera pre Simuške dve bekovky.....krásne 😵 ...a idem doobjednať aj Sabušku a Ninušku 😵 ...nech sú herečky všetky tri 😵
som nejaká unavená či čo dnes...ja neznášam nedeľu 😝 ....najradšej mám pondelok a piatok...pondelok neviem prečo....ale piatok..jáj,tak na ten som sa tešila ako školáčka..po prvé,že bude voľno a po druhé,že sa ide na didžinu 😀 😀

aninka29
28. feb 2010

bože ja píšem ako maďar 😝 😀 ..

oprava - pre Simušku....aj Sabuške a Ninuške 😉

to bude tou únavou asi 😔 😝

aninka29
28. feb 2010

deni ak náhodu zajtra neurobíš kuk na nás...tak vám prajem šťastnú cestu 😵 😵 😵

jacka
28. feb 2010

aninka....a kde máš foto......chcem kuk na moje nevestičky 😵 😉
a kedy ti príde drahý milovaný 🙂

jacka
28. feb 2010

ani..na písanie hatlanín som tu ja...tak sa mi nehrab do remesla 😝 😀 😀 😀

jacka
28. feb 2010

deni......ak fakt neuribíš kuk...tak aj ja ti prajem príjemnu cestu a šťastný návrat na sk..... 🙂

aninka29
28. feb 2010

jacka nehrabem sa...to ide nejak samo 😀 😀 😀

júj..ved chcem dať foto...ale nejde mi to..buď je blb pc...alebo som blb ja....ale ja to asi nebudem 😀 😀 😀

manža dojde vo štvrtok v noci....tak mi všetko stiahne 😉

aninka29
28. feb 2010

idem ja....som hotová 😔 ...dobrú nocku 🙂

jacka
28. feb 2010

dobru.....aninka...... 🙂

pojdem pomaličky aj ja....ešte Maťula uložiť....a možem ich nasledovať 😝

jacka
28. feb 2010

dobru nocku............ 😔

pa zajtra....... 🙂

a utka sem už nechodí? ☹

aninka29
1. mar 2010

dobré ránko 🙂 .......snáď dnes bude pekne 😎

pijem kafčo....a potom idem ako vždy upratovať 😝

zajtra idem so spolužiačkou a detičkami korzovať po meste 😵 ...jáj,už sa teším.....skočíme na zmrzku,na zákusok...na kávu......len nech je pekne...lebo inak nepôjdeme nikam

a v piatok idem ku kaderníčke zmeniť trošku háro...dám sa cvaknúť o osť veľa 😢 😢 ...už teraz plačem 😢 ..a dám si nejaký melírik...alebo čo ja viem čo

denisenko
1. mar 2010

dobré ránko..... 😉
joj, zas som pol noci nespala, asi už mám cestovnú horúčku 😀 ale zato ráno mi to vynahradilo, tak je krásne,slniečko svieti už od siedmej a dokonca si aj vtáčiky nad oknom začali stavať hniezdočko....no super, už sa mi ani spať nechce 🙂
Niskovi som už dala len tenisočky, tenšiu vetrovku a tepláčiky...normálna jar 😉 ved je 1.marec 😀
aninka, neplačkaj...vlasy narastú....horšie je to zo zubmi 😀 ked nie sme žraloci 😀
ale hod úpotom fot, z 😀 vedavé sme určite všetky 😉
neviem, či ešte dnes prídem, posnažím sa......a dakujem za šťastnú cestu 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre