• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
dobré ránko....

deni...tak šťastne dorezte :slight_smile:

veru aninka.....neplakaj......ved narastú......aký melír ideš hodiť....a hod fotečky....nech závidíme :wink:

idem si aj ja poriadiť mám na to pol hodku........pokial spinká...... :slight_smile: ..aj tak to nestihnem...ale neva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. mar 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky....joj veru jar......aj u nás už krásne svieti slniečko..kiežby to tak už ostalo...som zvedavá na to ochladenie :angry: ....mňa už chytá jarné upratovanie :grinning: ...najradšej by som okná umývala už...jáj,ešte mesiac a je Veľká Noc...teším :dizzy_face: :dizzy_face:

deni ...ozvi sa až dorazíte.....aby sme vedeli,že ste došli v poriadku :slight_smile:

jacka...neviem ešte neviem..aký melír.....nechám si poradiť.........len sa bojím toho,aby som sa nenaserkala a nedala si vlasy zase na čierno :confused: :grinning: ...kmotruška má teraz také super háro...aj ja ceeem :slight_smile:
1. mar 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE
slniečko :grinning: ako dobre
juuj, ani, okná by si umývala, ja som rada, ak to tu ako tak poupratujem, no ale mám sa na čo vyhovárať :grinning: nevládzem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aninka, tak sa inšpiruj kmotruškou, aj ja rozmýšľam, že sa dám podstrihnúť...u mňa je to tak, že mám dlhé vlasy, potom ma to omrzí a cvak a potom sa zas teším, keď narastú a potom cvak :grinning: dookola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
deni, užívaj si to na Slovensko, teda máte to perné :wink:
1. mar 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty...budem sa veru ja inšpirovať......a dám sa cvaknúť až po ramená...možno aj viac

juj,ale je krásne vonku.......konečne sa dá prádlo povešať aj vonku :dizzy_face:

Sabuške som už poskladala kočík..tak na polosed...aby videla svet :slight_smile: ...až pôjdeme vonku,tak sa cvakneme :slight_smile: ...vezmem kameru..cez tú mi to ide stiahnúť :wink:
1. mar 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, aj ja rozmýšľam, že po ramená, teraz je to taká módna dĺžka :wink: ale počkám, kým mi bude lepšie, aby som jej z kresla neutiekla :grinning:
jááj, ja som už asi mesiac nič nefotila,musím to dohnať v najbližšej dobe :dizzy_face: :dizzy_face:
tešíme sa na foto :wink:
ideme na nákupy, ale veľmi sa mi teda nechce :frowning2:
1. mar 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda tu je strašný vietor......som musela pre istotu aj kočík podložiť....aby neušiel :sweat_smile:

čo idete letty nakupovať .... :wink:

juj aninka teším sa :slight_smile: ......dufam že si kameru nezabudla domka :wink:

ideme niečo zjesť...... :slight_smile:

dobru chuť :dizzy_face: ..aj vám
1. mar 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte kočky,došla som vas kukenznut.Kde mate fotky???????????????? :unamused: :slight_smile: :slight_smile:
1. mar 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Som tu na skok. Ako sa máte?
Viktorko vám ďakuje pekne...a aninka, všetko naj...k narodkám :wink:. Trošku neskôr, ale predsa...
1. mar 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj utka.....

a kde je leninka?...... :confused:
1. mar 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde ste ostatné??......halooooo :confused:
1. mar 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk kuk...tu som :slight_smile:

utka ďakujem krásne :dizzy_face: :dizzy_face:

jacka kameru som mala,ale nefotila som..som zabudla...tak zajtra :wink:
1. mar 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
škoda.... :sweat_smile:

aninak ..ešte dávaš Sabku do fusaku?
1. mar 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka..no odkedy je teplejšie tak nie....ani overal...je naobliekaná..má zeteplené nohavice,a takú hrubú chlpatku..dám ju do zavinovacej deky,ešte ju prikryjem hrubšou dekou,nato nánožník ..a pod sebou v kočíku má tiež deku
ale keď je zima..tak ešte áno.....a Ty? :wink:
1. mar 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ešte hej.......ale už ho tak vlemi nebabuškám......dám overal.....a pod niečo lahšie.....ked ja mám pocit že je stále zima :sweat_smile: ...som trafená že? :pensive: ..........ked sa bojím že mu bude zimka....ked sa nehýbe.....
1. mar 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne odkedy ju nedávam do fusaku a overalu...tak aj dlhšie pospinká v kočári...sa nemrví..má viac miesta :slight_smile: ...ja sa tiež bojím,či jej nebude zima...ale tak stál ju kontrolujem...je teplučká...a pod dekou má fajne teplo :slight_smile:
1. mar 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dlhšie pospinká?.......však tebe pekne spinká stále......ja ešte chvilu počkám............mne zle spinká zle aj v postielke aj v kočíku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

taka mini otázočka......čo ideš zajtra variť?
1. mar 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru spinká pekne stále..... :slight_smile: :dizzy_face:

zajtra nevarím....mám ešte od nedele sviečkovú a hubovú polievku :slight_smile: ..domov prídeme niekedy poobede...takže aj tak sa najeme niekde vonku...teda okrem Sabušky....jej vezmem z domu hotové :slight_smile: ....a teraz večer idem urobiť ryžový nákyp...sme dávno nemali :slight_smile:
1. mar 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ryžový nákyp...no neviem či by mi to Maťulo zjedol :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kde ste žienky.....
1. mar 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku...... :pensive: :pensive:
1. mar 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tuuu

dobrú nocku jacka :slight_smile:
1. mar 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno :slight_smile:

som si privstala dnes...aby som v kľude vypila kafčo ...
2. mar 2010 o 06:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deti ešte spinkajú.....ale čakám,že Sabinka už bude o chvíľu kuvíkovať....nachystám veci...nahádžem všetko do auta..a pôjdeme :slight_smile:
2. mar 2010 o 06:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko......
2. mar 2010 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktože ma to predbehol.....

tak to tu dnes budem sama :sweat_smile:
2. mar 2010 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo je s leninkou???? :confused:
2. mar 2010 o 06:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka..leninka má asi dovču.....a doma majú sodomu gomoru z toho prerábania...si myslím ja :slight_smile: ...tak leninka behá po dome s handrami,mopmi atď... :slight_smile:
2. mar 2010 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!! :slight_smile: .................tu som oddychujem v práci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................včera som mala plný deň, akurát čo som stihla obed :confounded: ...........................včera to chalani dokončili takže môžem nastúpiť ja :grinning: .........skoro si mala aninka pravdu, behám s handrami, ale zatiaľ len v myšlienkach :grinning: :grinning: :grinning: ................včera som zmyla hrubú špinu z podláh a všetko ostatné ma ešte čaká :frowning2: ..................
aj u vás bolo dnes ráno zasa mráz???........ :fearful:
kde sa dnes chystáš aninka?.................. :confused:
deni by už mala byť na SK, že jo??...............
a duplo maminy, zúbky zatiaľ ništ?????? :wink: :wink: :wink: :wink:
2. mar 2010 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no leni nezávidím...my ked sme pristavovali izbu...tak hroza....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ale zas na druhej strane budete peknučký :dizzy_face:

bol aj tu mráz ale vykuklo slniečko tak je super :sunglasses: :sunglasses:

možem za aninku odpovedať? :wink:

zubky u nás ništ...ale mrzutý sme poriadne...... :unamused:
2. mar 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ani, uži si to :wink:
jacka, kupovali sme len potraviny a darček pre mamku, zajtra má narodky :dizzy_face:
odkedy som tehu, tááák mi všetko lezie na nervy a hlavne môj muž, je pri mne najviac, tak si to odnáša, no dúfam, že ma to čoskoro prejde....
idem, snáď ešte dnes kuk, užívajte si pekný dníček :sunglasses:
2. mar 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk...................

letty kedy ideš na kontrolu?
2. mar 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok