• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

8. decembra 2017 
95cm...o chvilu to bude meter :grinning:
10. máj 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som hodinu hľadala meter :frowning2:

ja mám presne 99cm :wink: ...............pána beka :astonished:
10. máj 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...muž nechápe čo sa tu rehlím :grinning: :grinning: ...vraj pána beka :grinning: :grinning: :grinning:

neboj ešte pár týždnov a mám ta :grinning:
10. máj 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem neviem jacka :wink: .............lebo ja teraz nejak veeeeeeeeeeeľa priberám,každý deň kilo,do frasa :angry: ..........idem držať dietu.................sa stavím, že do porodu budem mať plus 25 kil ako pri Simke :stuck_out_tongue_closed_eyes:

preletelo teraz hnusné lietadlo,a samoška, že Simka sa zobudila :angry: ............a čo myslíš,s akou náladičkou? :confounded: ...........to zas bude :unamused:
10. máj 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som sa tiež rozžrala...už mám +4kg....a na váhu sa radšej staviam raz do mesiaca :grinning: :grinning: ..lebo by mi prestalo chutit papat :wink:

len nedrž Sabinka si zoberie len to najlepšie :wink: ..tak pekne papaj..

hm to poznám...nám tu zo Sliača leitaju každu chvilu...a tiež sa taký budí,že ...dajte mi všetci pokoj :confounded:
10. máj 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka štyri kilá?????????ty čo neješ?????????? :confused:

však ja už mám 10 :cry: :cry: :cry: :cry: ..............a už som aj nafuknutá celá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no čo,nedá sa nič robiť...........bude zo mňa tučík malý pivový :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Simi pozerá dobu ľadovú,tak je kľud :wink:............ale radšej sa neozývam,nechcem dráždiť :grinning:........kto ju má potom počúvať :grinning:
10. máj 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru nedráždi...a ako dlho ti vydrži pozerat?.....

jem...mám pocit že ma ide roztrhnut....a už sa do mna nič nedostane..a stále čosi ešte sa zmestí :grinning: :grinning: ..a kedy inokedy sa chceme najest ked nie teraz :wink:

neboj 10 kg aj mna čaká :wink:
10. máj 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počasie a zbláznilo...máme tu ako v lete..27st......čo bude v juli a auguste?? :confused: 4Ost....to sa ani z domu nehnem.. :rolling_eyes:
10. máj 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru je horúco vonku :sunglasses:

no ona asi tak 10 minut kuká,potom ju niečo napadne,tak ide :wink: ...........ale stále pri telke robí aj iné aktivity,buď si kreslmeí,alebo sa hrá s bábikami alebo si skladáme puzzle :wink:

som si zaliala kávičku :wink: ........a až skončí film tak ideme do záhrady sa pohrať trošku :slight_smile:

jacka a Ty si pri Maťkovi kolko pribrala?
10. máj 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj ja čakám kedy sa skonči formula a letíme preč :slight_smile: :slight_smile:

pri MAtkovi 11kg....a som myslela že ma už sa viac do mna nezmestí...a asi ked mal pol roka tak som bola v minus 5kg... :sweat_smile:
10. máj 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééj už je koniec idem tu trochu porobit poriadky...vyzerá to tu ako po vybuchu :angry: ....je mu dlho dnu... :confounded:
10. máj 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože čo by som ja dala za to, keby som pribrala len 11 kíl :fearful:..............ale to sa nestane :frowning2:...........ale ja nechápem, prečo tak priberám, však sa neprežieram :unamused:

aj ja už chcem ísť von,ale Simka chce dokukať rozprávku a tlačí do seba rezník zase :slight_smile:
10. máj 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani to je vraj dedične..nič si s toho nerob... :slight_smile: ...ved aj tak to zhodíš :slight_smile:

no ja sa zatial lučim...Matko sedí v aute..tak večer kuk :slight_smile:
10. máj 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka tak si užite :slight_smile: :sunglasses:

Simka sa šla bicyklovať s tatikom,a ja si idem popolievať kvietočky :wink:

večer kuk aj ja :slight_smile:
10. máj 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurát sme prišli...idem hodit rýchlo sprchu a Matka do vane :slight_smile:
10. máj 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ako bolo? :wink:
ja už idem Simku uložiť do hajan :pensive:
10. máj 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tááááááááááááák a je ticho :slight_smile:

idem kuk lets dance :wink:
dobrú nocku :pensive:
10. máj 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc....... :pensive:
10. máj 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!
My sme dnes prišlo domov dosť neskoro...
Viki akurát vrieska vo vani, lebo mu tatino umýva vlásky...
zajtra pridám fotku, ako nám vyzdobil v obývačke stolík :grinning:
Dobrú nôcku
10. máj 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach vy ste teda riadne spachtošky...Tak dobrú nocku. Žeby poslednáááááá??? :grinning:
10. máj 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko.... :slight_smile:

utka to tak neskoro sa kupete??? :confused:

leni ...ahoj :wink:
11. máj 2009 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránečko!!!............... ahoj jacka!! :slight_smile: ...idem kuknúť, či mám šancu prečítať.... :wink:
11. máj 2009 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečítané, uf!!! :slight_smile: ....no vám poviem, že som totališ vyšťavená !!! a to bol predĺžený víkend :frowning2: ..... v piatok sme doobeda robili vonku (mužíček čistil trávnik od buriny) a poobede sme sa vybrali ku bývalému kolegovi na návštevu, vrátili sme sa až večer..... v sobotu sme boli v tých Bojniciach (už by som tam nešla v čase keď sú strašidlá na zámku - nenormálne veľa ľudí!!!!)...potom sme sa stavili na pohotovosti lebo vo štvrtok som brala Lilku z jaslí so zahnisaným očkom (síce som jej začala dávať kvapky, ale už tam mala zápal, tak nezabrali), a nelepšilo sa nám to, tak sme dostali pamykon a masť, teraz je to už OK, len v noci začala Lilka sucho kašľať a chytila aj nádchu, tak som happy....... :frowning2:
11. máj 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni trak si fakt mala "dobrý" vikend :frowning2: :frowning2:

poriadene,idem s Matkom von..už je hodinu na dvore..a robí tam :angry: :angry: ..

to bude dnes zase hic.. :sunglasses: :sunglasses:
11. máj 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ľúbim teplúčko!!! :slight_smile: :slight_smile: .....babuľky, spomínate si ešte na ten hic keď sme mali naše júlovky v bruškách a potom, ten zvyšok leta, horúúúúúúúúúco bolo....pamätám ako dnes, že sme aj s kočárom sedávali vonku v tieni pod jabloňou, lebo v tom našom podkroví sa nedalo žiť :confounded: .......jej to bolo!!! :wink: :wink:
11. máj 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ...na to sa nedá zabudnut :wink: :wink: ...ale ja teplo teraz nie...radšej trochu chladno...sa mi toči svet... :confounded:
11. máj 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka ..čo sa s tebou stalo? :confused: :confused: ...všetko o.k?
11. máj 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky :slight_smile:
jacka som v poho :wink: ...........len som nemala čas kuky kuk na vás :wink:

boli sme vonku od rána,je nádherne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...............teraz sme sa prišli napapať

leni...........no užila si si víkendík :confounded:
11. máj 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by aj mňa zaujímalo aninka, kde si????? :confused: ............jacka, už ste dnu a papkáte??....to grilované mäsko od včera?? :grinning: :grinning:
11. máj 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huhuuuuuuuuuuuuuu :wink:
tu som :grinning:...................a Vy ste kde? :slight_smile:
11. máj 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok