• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

15. decembra 2017 
uf jedna šichta za mnou ešte druhá doma :unamused: ...........krásny deň vonku a ja som si nechala doma slnečné okulky, že veď jurčovič hlásil včera zamračené :angry: ........................
2. mar 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj leni............tak príjemnu prácu domka..nech ti to ide od ruky................a my ti takto na dialku pomáhame :wink:
2. mar 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk ...sme doma.....som si musela trošku oddýchnuť..lebo ma nejak to mesto zmohlo :pensive:

aj u nás ráno mrzlo...ale potom vykuklo slniečko krásne...sme sa dlho prechádzali s deťmi vonku :sunglasses:
2. mar 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bude nová stránka koňa...no to zas budem z toho debo :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka videla si akú máš v novej verzii koňa krásnu foto??... :slight_smile:
2. mar 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo, halo :slight_smile: hlási sa rádio jerevan...... :grinning:
prišli sme včera o pol desiatej večer, cesta super, stihli sme to za 8 hodín.... :grinning:
dnes som vyba´vila detskú, veterinárku, kožnú- ale stare tetky ma ohovárajú doteraz :grinning:
zajtra na očné a urologiu, zubárka vraj objednáva až na apríl :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ešte som si vybrala farbu do spálne, takú trošku cyklaménovejšiu, zajtra ide tatinko natierať.....som zvedavá..... :grinning:
aninka, jaká nová stránka? mi zas čosi ušlo........
a vlasypotrebujem nové aj ja, ale není času.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jejejejej.,slniečko........ :slight_smile:
2. mar 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka....nevidela....som tam kočka? :grinning: :grinning: :wink:

a kedy ju spustia? :fearful:
2. mar 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj deni............no šikovnica si ty............a prečo na urologiu?..........a očné?.....to kvoli tomu očku?...............a ako je doma doma?
2. mar 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doma je doma, jaj som rada.... :sunglasses:
na urologiu, kvoli cikačovi, ešte sme neboli a celé sa to úplne nesťahuje :confounded:
na očné kvoli očku, jo jo :wink:
a na kožnom že to na líčkach má atopický ekzém....paráááda :frowning2:
ani ty jacka, o tej novej verziii nevieš? žeby len na východe? :grinning:
2. mar 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už som v obraze, jacka máš tam skoro takú farbu vlasov ako ja, len moje sú čosi tmavšie ryšavé :grinning:
2. mar 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni tak mám krajšiu fotku ako tuto? :slight_smile:
2. mar 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no niečo som čítala o MK ale nejak som tomu nevenovala pozornosť...neviem kedy a ako a prečo...a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni....no nezávidím ti dr......ja to tak neznášam........či so sebou alebo s Maťkom.....ale s ním malo....klop,klop..... :slight_smile:
2. mar 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo haloooo....dievčatko sa pokakalo :grinning: :grinning: :grinning:

deni čááu.....tak ste šťastne dorazili....to chodenie po lekároch nezávidím :frowning2:

jacka..ja som tiež len kuk,a tiež neviem kedy,prečo začo :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem mamky off...je mi nejak blé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobrúúúúúú
2. mar 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka je tehotnáááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa aninka.....dobru nocku..... :pensive:
2. mar 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
táááák mne už aj Maťulo spinká...idem sa vystrieť na gauč......a vegetiť....čakať pokial sa Peťulo zobudí a možem potom aj ja spinať :pensive: :pensive:
2. mar 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku vám prajem :slight_smile: :pensive: :pensive:
2. mar 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko....... :slight_smile:

u nás je zase sneh........... :angry: ........aj u vás?....to je nekonečno :unamused:
3. mar 2010 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: ...jacka,že tehotná :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

my sneh nemáme,ani nechceme :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...nikto ho sem neposielajte..............akurát nám tu mrzlo
3. mar 2010 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!! :slight_smile: ...........aninka nejako skoro vstávaš v poslednej dobe :confused: ...........aj si včera nakupovala či len vychajda????.............si tehotnáááááááááááááá???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............teraz je rad na tebe jacka!!!.........si povedala, že keď aninka tretie, tak aj ty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........

jacka, napadol vám sneh!!! :fearful: ...........no fuj, nezávidím!!!............u nás v noci pršalo, nad ránom to zamrzlo a keď sme dnes išli do roboty, tak sme dostali parádny šmyk!!!!............normálka nás otočilo na ceste!!!!...........našťastie bola prázdna!!!!!..................fuj hnusný pocit!!!!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

deni, no ty si šikovnica!!!!...........toľko vybaviť za jeden deň!!!!!.......nebolo vám večer blbo z tých jedovatých pohľadov z čakárni????.............a čo s tým ekzémom????..........tak sa aj nejako strava kontroluje, či ako???.......

čo to ide byť s konom?????...........vôbec nie som v obraze :pensive: :zipper_mouth: ............kde ste to videli?????..........
3. mar 2010 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo nechcete sniežik..... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ...však je taký krásny...biely.......a mám ho už plne zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni ešte že sa vám nič nestalo....uff.......a hned z rána sa takto vystresovať :frowning2:
3. mar 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :wink: musela som čakať kým ma brácho zapne na wifi, ale už som tuuuu.... :grinning:
ten nový koník je na hlavnej stránke v hornej polovici, sa to dá skúšobne prepnúť, ale je to také isté ako modrá strecha...... :confounded: ja som spokojnejšia s touto verziou :grinning:
nám kráááááásne svieti slniečko v Topolčanoch, žiaden sneh, jacka nestraš :angry:
leni, ekzem...dostal olej do kúpela, mastičku jednu, druhú a sirup na alergiu.......akože skúšobný králik :confounded:
a z jedovatých pohladov si nerobím nič, z toho nevyžijem :grinning:
3. mar 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak je to deni!!!...............snáď mu to pomôže :slight_smile: .................

teda tá nová verzia kona sa mi vôbec nepáči!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: ....................

taká som zasa nešťasná z toho môjho decka!!!!..............ako začala od pondelka chodiť do škôlky, tak vždy doobeda na ňu príde plakanie, že ona chce ísť domov!!!!!............................prečo si na to nevie stále zvyknúť!!!!!.......................veď už rok a pol niekde chodí, najskôr do jaslí a teraz do škôlky.............a stále je to na figu........................... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
3. mar 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leninka, to vážne? :fearful:
denisko mal problém mo vianociach, ale po týždni super, ani sa niekedy nerozlúči......
3. mar 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
juuj, leni :frowning2: asi jej je doma najlepšie :wink: Vikinka si zvykla super, len teraz bola dva týždne doma a už sa jej tiež vôbec nechce a plačká ráno a dnes mi učiteľka hovorila, že je nejaká precitlivená, že taká nebola :frowning2: ja doma nebadám zmenu a veľa o škôlke nehovorí, bolo doble a basta....vraj sa včera rozplakala kvôli tomu, že nechce polievočku a keď išli von, tak pri obliekaní plakala, lebo ju nikto nechytí za ruku, joooj, bobík môj malý, som normálne smutná z toho :frowning2: minule mi vravela, že ju nejaké dievčatko na prechádzke pustilo a potom sa držala pani učiteľky, tak asi jej to včera prišlo ľúto :frowning2: chjaj, snáď ju to prejde...
idem zajtra k lekárke, k tej novej, tak snáď uvidím bábo :dizzy_face:
mamky, mne to ešte nedochádza, že som tehu :grinning: okrem nevoľností, ešte to tak neprežívam :confused: ale viem, že to príde :dizzy_face:
3. mar 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru deni....aj ja dufam že to zaberie :wink:

prečo nikto nechce sneh :confused: :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo sa deje s detičkami že plaču v školke? :frowning2: :frowning2: ...chudatká moje :frowning2:
3. mar 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj letty presne aj u nás je to tak......len moja Lilka je precitlivená od narodenia.....po kom asi tak bude :fearful: ........doma je tiež všetko OK.......vymenuje všetkých kamarátov a kamarátky, porozpráva nové básničky........no snáď si zasa nejako zvykne...............o mesiac zasa budú prázdniny :slight_smile: ..................veru letty, začneš si to užívať keď prejdú nevoľnosti a drobček sa začne hýbať!!!!............... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jacka, neboj v sobotu nasneží na celom slovensku!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............si užijeme všetky!!!!..........
3. mar 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok