Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
4. mar 2010

juj,veď aj ja chcem aby bolo peknučko...ale tak,hlásia ziiiiimu 😝

mávam ju päť dní...a manža ide už v nedeľu los cestos....jeee...a v sobotu robím párty...nedojdete mamky???...vás pozývam všetky

jacka
4. mar 2010

no kde si zmizla?......šup naspäť na kona.....či už sa pripravuješ na drahého.... 😉

aninka29
4. mar 2010

nechajme ju...nech si pekne krásne poupratuje 🙂 ..

jacka
4. mar 2010

v sobotu?......my by sme nemohli tak akurát len neskoro večer.....to by ste nám museli niečo nechať a nezjesť vsio 😉

aninka29
4. mar 2010

nepripravujem ...ja budem spať. 😀

ale niee...pred chvíľou mi volal nech mu usteliem v pracovni,lebo je chorý ☹ ...no to zas bude víkend

jacka
4. mar 2010

fakt však ona chudatko moje maká ☹ ...nezávidím 😒 ☹

aninka29
4. mar 2010

nechám vám jacka..samoška...aj prespíte u nás,že?...čo sa budete terigať hneď naspäť 🙂

jacka
4. mar 2010

no ...tak budeš spinkať sama ☹ .....................a čo mu je.....lebo moj ked je chorý tak umiera 😝

jacka
4. mar 2010

no jasané že prespíme...hádam by si nás do noci s dvoma detičkami neposlala...že nie 😉 ....a čo chystáš fajne...nech sa už teraz teším..................................áááááá to bude tvoja oslava čo?

aninka29
4. mar 2010

jacka môj umiera aj vtedy keď je iba nachcipaný 😀 😀 😀 ...

jacka
4. mar 2010

bože tí chlapy.......keby mali rodiť tak ľudstvo vymrie 😝 padavky ....aj nádcha ich skolí...... 😝 😝

aninka29
4. mar 2010

áno,bude to moja oslava...a preto ja nebudem robiť nič 😀 😀 ...mám na to lidi...svokra mi napečie koláče....otec pripraví obed...zvonárske rezne..,hranolky..mňamka 🙂 .................o áno..budem niečo robiť aj ja....chlebíčky a očká

aninka29
4. mar 2010

joj veru máš pravdu...hrdinovia sú iba keď melú z hubami 😀 😀 😀

jacka
4. mar 2010

ani 😀 😀 😀 ........melu hubami 😀 😀 😉

jacka
4. mar 2010

tak budete papať velkou lyžicou................a kolko vás tam bude?

denisenko
4. mar 2010

juj, sa mi zbierajú slinky......takto navečer a také návrhy..... 😀
jacka, ako dlho ste to po tom zákroku s Maťkom močili v harmančeku? aj my to máme robiť, tak nech viem dokedy.......lebo moc nechce, pokým sa nevyhrozím že zavolám uja doktora a ten mu to bude rezať-robili to´na jesen Niskovmu bratrančekovi, tak radšej umývame..... 😀
jacka, to myslíš vážne, že ešte stále nič? sa mááááš..... 😅

aninka29
4. mar 2010

bože to čo som napísala 😕 😕 😕 😀 ...ďakujem jacka za opravu.. 😔 😀 😀

nebude nikto...len my a kmotrovci..a deti...a určite sa prikmotrí aj otec z dola...aby všetci pochválili je dielo 😀

aninka29
4. mar 2010

no idem ja mamky..off..ešte pozbieram prádlo...a šup k telke

bolí aj mňa hrdlo..lebo sme poobede so Simonkou spievali o dušu pieseň Horehronie....dobrááá.....ešte kúsok a Simka ju pozná celú naspamäť 😵

dobrú nocku moje krásne mamky 😵

denisenko
4. mar 2010

dobrú, ani 😉

aninka29
4. mar 2010

jáj..a ešte som chcela...neviem kedy zajtra urobím kuk...asi až večer....ráno mám niečo vybaviť..a poobede ku kaderníčke 😵 ..teším 😵

tak papapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapa 🙂

jacka
4. mar 2010

dobru ani 😔

denisenko
4. mar 2010

aninka, potom foto, poprosííííme... 😀 😀 😀

jacka
4. mar 2010

aninka bude zas kočka 😵 😵

jacka
4. mar 2010

no deni...asi tri štyri dni.........no jasné že nechcel...vrieskal a ručal ako maco....ale on ho mal ako moj palce napuchnutý........a ani dotknuť nieto mu to vymáčať.....vieš čo ...to bolo hrozne ked si teraz na to spomeniem.......to tu behal dole bez.....aby sa mu to rýchlo zahojilo

jacka
4. mar 2010

kdeže aninka a fotky.....však ich už týžden dáva....opica jedna....

denisenko
4. mar 2010

aha, jacka tak si ma upokojila...aj denisko ho má ako moj chudý palec...teda väčší, ale on ho má taký velký normálne, aj mám z toho obavy čo z toho narastie..... 😀 ale má tam takú krvavú podliatinku, vnutri....to tak má byť?

jacka
4. mar 2010

noooo....my sme tam nič nemali......aspon nespomínam žeby čosi kdesi........no nádam niečo narstie čo bude potrebovať 😉

jacka
4. mar 2010

deni už si zaľahla? 😔

jacka
4. mar 2010

tak idem aj ja.......dobru nocku .....pa 😔 😔

denisenko
4. mar 2010

😀 jacka....má tam toho až až...... 😀
a vieš čo sa ma opýtal? že ked nemám cikača, či mi ho pán doktor odrezal.......... 😀 kam na to tie deti chodia? 😀
ešte máte sneh? my pojdeme v sobotu k starkej do Rajca, tak si tiež tú kosu dobre užijeme 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre