Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
8. mar 2010

no ideme my von 😝

letty86
8. mar 2010

jeeeej, aninka, super to máš,naozaj, výborný strih, kočica, farbu nevidím dobre, lebo máme niečo s farbami ☹ na pc

jacka
8. mar 2010

to aj vše dieťa ked sedí na wecku tak minie celý kotuč 😒 😠

letty86
8. mar 2010

jacka 😀 ani nie,možno to príde 😉 ale niekedy si odrhne kúsky papiera a hrá sa, že sú to rybky a chodí s nimi po byte

letty86
8. mar 2010

idem ja upratovať, sa mi dnes mimoriadne nechce, ale čo už ☹

utka
8. mar 2010

No výsledky mám na figu...asi pomôže iba operácia, ale ani to nie je isté. Ale do novembra nejdeme o nej uvažovať, lebo dovtedy budem chodiť na tieto injekcie...
aninka, kočkaaaaa!!!

aninka29
8. mar 2010

joj ďakujem ďakujem mamky 😵 😵

jacka aj u nás je to tak 😀 😀 😀 .....

jacka
8. mar 2010

juj utka ☹ ☹ .................. 😒

leninka75
8. mar 2010

ahojte!!!.......konečne som sa sem dostala!!!!.............to je zasa ten úžasný pondelok!!! 😠 ............to sú mi tu novinky!!! 😕
jacka, pekné rodinné foto!!! 🙂 ..............ako sa ti podarilo muža presvedčiť??? 😉
aninka, tak teraz už vyzeráš na 20!!!! 🙂 .............super ti to pristane!!!!............tvoj chlop bol teda fest chorý!!!! 😅
juda utka ☹ ☹ ☹ ...........ale do novembra sa ešte všeličo môže stať!!!! 🙂 ...................

jacka
8. mar 2010

to moje dieťa je užasnéééé....tak poobliekaný že ešte ideme von......už len čiapku.........a zrazu on nejde von lebo nesvieti slniečko ................mna skoro 😠 😠

ahoj leni....čo máš proti pondelku?........

veru november ešte daleko 😉

leninka75
8. mar 2010

no v podstate nič jacka, len začínam ráno o 7:00 a končím o 14:00 🙂..................................... zlatíčko maťko!!! 🙂

leninka75
8. mar 2010

ach, ach babuľky to moje decko stále plakáva, že ona chce ísť zo škôlky domov 😢 😢 😢 .............dnes som telefonovala aj s učkou a tá hovorila, že lilka si vyžaduje, aby sa stále učka venovala len jej, ale samo, že sa to nedá pri 17 deťoch...........ale taká je lilka aj doma, stále sa jej musím venovať.................keď ale na ňu nič neplatí, ani prosby, ani hrozby, nič, nič........................

jacka
8. mar 2010

juj leni ☹ .......to čo tak zrazu...však nebola taká..... 😢 ...to mi je fakt luto........ ☹

leninka75
8. mar 2010

no veru nebola ....aj som sa jej pýtala, či jej tam niekto robí zle, ale ona že nie...........ona je skrátka taká ....lebo zasa poobede musí babka na ňu aj 10 min čakať, kým si dorobí veci..........................ale som z toho úplne mimo.............smutná...nešťastná.....neviem sa riadne sústrediť...............ach jo!!!!

denisenko
8. mar 2010

ahojte, babule 🙂
ja len tak na skok, stíham všetko okrem konika 😀 ale už je namalované, podlahy vybraté, doktori za nami, zajtra ešte ostrihat, chlapi už sú a v stredu skoro ráno cestujem...... 😝
aninka, no fakt kočka 😉 ešte že nie som chlap, aj ked mojmu sa snívalo že ja a iná baba 😀 má divoké sny 😀
utka, tak ste akože PN?
leni,to čo sa jej stalo?dufam, že to je len nejako prechodné..... 😔
letty, už je lepšie? či ešte tethotenské nevolnosti? ja som bola dnes na sono, len preventívne ale teju nie som 😉
iba som vymenila antibaby tbl 😉 vraj lepšie....no uvidíme, ale isté je že sú drahšie 😝
jacka, ja nechcem ááááčka, ja tu ešte nakuknem 😅

letty86
8. mar 2010

deni, vy ste toho postíhali, šikovníci ste 😉
tehu nevoľnosti sú, ale miernejšie, hlavne nesmiem byť hladná, lebo vtedy mi je tak nepríjemne, mám pocit, že stále jem, ani mi tak nechutí, ale musím
leni, aj ja som sa musela Vikuške dosť venovať, ale už sa naučila hrať aj sama, čo som rada, lebo predtým to nehrozilo 😒 teraz si vie sama pekne kresliť, to ju celkom baví, alebo si puzzle skladá, alebo si listuje knihy.My sme mali krízu minulý týždeň, dnes neplakala, tak dúfam, že ani zajtra, v stredu ideme k svokre, tak možno bude pondelok ťažší
leni a aký postoj má k tomu učiteľka? lebo nám vysvetlila, že to je v jej veku normálne, že sa musí deliť o spoločnosť a jej fanty a iných detičiek vraj vekom odznejú, musia si len zvyknúť na iný režim, tak držim palce, nech sa to zlepší, lilka je asi veľmi citlivučká 😉

utka
8. mar 2010

Bolí ma hlavaaaaa ☹...
Dnes som bola s Vikim cvičiť na rehabilitácii kôli tomu hrudníku. Celkom dobre to zvládal, len bol potom dosť unavený. O týždeň ideme zase a medzitým budeme cvičiť doma...
Ja som sa bola satrihať a melírovať. Ale už na dnes končím. Som unavená... 😔

jacka
8. mar 2010

deni..tak dobre tebe nedám lebo ste mali pracovný víkedník

ja s mojho muža nemožem....normálne mi kupil ružičku k sviatku......som nedostala ani nepamätám....celkom milé

jacka
8. mar 2010

juj utka....moja.....tak tbl...a šup do postele...mne to pomáha.....

tak dufam že to Vikimu pomože...to cvičenie 😉

jacka
8. mar 2010

ideme aj ja...mali sme zlu noc....som k.o.............žeby aj jarná únava na mna liezla 😕

utka tak hod fotečku....nech ťa vidíme ako kočku 🙂

jacka
8. mar 2010

dobre som si pokecala ...možem ísť spinkať

dobru nocku..... 😔 😔

utka
8. mar 2010

jacka, dobrúúúú.
Aj ja som dostala dve kytičky od mojich chlapov 😉.

aninka29
9. mar 2010

dobré ránko 🙂...ja som nedostala nič ☹ ...ale hlavne,že manža nezabudol...a zavolal 😵

aj ja som bola včera večer mŕtva 😔 .....asi to bude fakt jarná únava....alebo aspoň dobrá výhovorka na ňu 😀 😀 😀

jacka
9. mar 2010

dobrééééééé ráááááánko...... 🙂

jacka
9. mar 2010

to kto ma zas predbehol 😠 😉

aninka dobrá vyhovorka.........teda aspon u mna ... 😀 😀

aninka29
9. mar 2010

jááááá som ťa predbehla 😀 😀 😀

asi to bude tak aj u mňa jacka 😀 😀 😀

leninka75
9. mar 2010

ránečko!!! 🙂 ..............tá únava nás tuším všetky riadne zmohla...........tiež som bola včera KO 😔 ......a zdá sa, že dne sto bude podobné 😝 😝 ..............aj u vás tak mrzne???? 😖 ...................
veru letty tá moja potvorka je citlivá až až 😢 ...........aj nám všetci hovoria, že z toho musí vyrásť a naučiť sa žiť v kolektíve.............učiteľka sa snaží ju stále mať pri sebe ale je sama na toľko detí, tak nie vždy sa to dá.......ja to chápem len Lilka asi nie.......
teda deni toľko vecí za tak krátky čas!!!! 🙂 ...................
aj my s Lilkou sme včera dostali kvietky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
9. mar 2010

mrzne -10 😝 😝 ...ale svieti slniečko 😎 tak bude hádam dobre.... 😎

juj tolko vecí mi dnes treba že som s toho nervná....variť...žehliť.....prať...nič sa mi s toho nechce 😝 😝 .......Peťulo nejak kašle..... 😒 .....................a ja by som sa nardšej šuchla pod perinku a 😔 😔 😔

jacka
9. mar 2010

leni...a dnes ako v školke palčkala? ☹ ................jasne že vyrastie...to sa lahko hovorí ked to ty musíš prežiť ☹

leninka75
9. mar 2010

fíha náročný deň ťa čaká jacka ☹ ..............ozaj a dávaš peťkovi aj iné tekutiny ako mliečko???............provokačná otázka .....a čo ideš variť jacka???? 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre