Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
9. mar 2010

akurát som kuk niečo čo uvariť...a nič ma som nenašla...... 😝 ...ak ma nič nenapadne tak spravím cestoviny s cesnakom...alebo zemiaky na cibulke

nie Peťkovi nič nedávam......teda ja.....Maťko mu dal jupíka 😠 😠 😠 ...........a ked sa napil Matko s čaju tak si nechal v pusinke a šup Peťkovi do ustočiek....... 😒 .....

leninka75
9. mar 2010

🙂 :- 🙂 božínku maťko je riadny výmyselník!!!! 🙂........a peťkovi nezabehlo????...............teraz neviem jacka či si nenašla recept alebo matroš v chladničke???!!!! 😉 😉 😉 😉....................

aninka29
9. mar 2010

jééj jacka 😀 😀 😀 .....no čo....Meťuldo sa chce podeliť 😵 😵 😵

boli sme u kmotrušky na káve....Sabuška odfukuje vonku na teraske......ja som si už ráno stihla upratať,poumývať dlážky...periem druhú várku....chystám sa žehliť...ale ako sa poznám,tak z toho nič nebude dnes 😀 😀 ...a teraz idem variť....mäsko na zelenine a asi nejakú cestovinu k tomu...polievku máme ešte od nedele..a Sabuška má obed od včera 🙂

a chcela som umyť okná....ale fúka vetrisko 😝 ....slniečko svieti........tak okná umyjem budúci týždeň....všetky naraz.....dovtedy snáď aj kúpim nejakú záclonu do Simonkinej chyžky a do obyvky dekoračku nejakú.....už mesiac sa chystam kúpiť

utka
9. mar 2010

Ahojte!
No vy ste toho už dnes postíhali...
My sme sa akurát umyli, obliekli a napapali...

letty86
9. mar 2010

čaute, mamky
aninka, dnes ideš na plný plyn 🙂
ja som bola dnes na odberoch, ja tomu nerozumiem, ale žily mi zmizli, pri Vikinke žiadny problém a teraz sa sestrička riadne natrápila 😒 mi hovorí - až som sa spotila, tak to teda aj ja 😖 😀
ja dnes nerobím nič, včera som upratovala a navarené mám aj na dnes a odkrvené ženy ani nemusia, že 😀 😀 joooj, aké výhovorky si viem nájsť 😀

leninka75
9. mar 2010

fíha aninka, aj ja potrebujem kopec vecí porobiť, nedohodneme sa??? 😀 😀 .....aninka normálka varíš sabke jedlo aj na dva dni???............ja som tiež tak robila, ale niekde som čítala, že by sa malo variť čerstvé každý deň 😝............a čo všetko už papká????................
utka a ako sa má viki???? 😨 .................
letty, čo ti robili???.......alfa-feta-proteíny?????................. letty, nedáš si do pasu týždeň v ktorom si??????.....

leninka75
9. mar 2010

na pobavenie:

Mamička rozpráva dcérke rozprávku o princovi na bielom koni. Dcérka sa opýta: "Maminka aj ty si čakala na princa na bielom koni?" Mama odpovie: "Čakala, čakala, ale prišiel iba kôň"
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

aninka29
9. mar 2010

leni..kľudne sa môžme dohodnúť.....len či dobre platíš 😀 😀

áno varím Sabke na dva dni...ale nie vždy sa mi to darí...lebo Sabuška je jedááááák 😀 ........varila som tak aj Simonke........malo by sa variť každý deň to áno...ale to by som furt len pri tom hnusnom sporáku stála...a to nie je pre mňa 😝......a koľkí si robia zásoby do mrazáku pre deti...napr. z mrazáku papu mne osobne nechutí... 😝
Sabuška papá....no všetko čo môže 🙂 ....z mäska kuracie,morčacie,teľacie...mohla by aj jahňacinu,ale tú ja fuuuuuj neľúbim 😝 ...tak to u nás nebude jesť nikto......zeleninku...veľa veľa....najradšej má karfiol,brokolicu....ovocie tiež veľa veľa...jablká,banán,hruška......dávam si pozor,čo jej môžem dať a čo nie....furt študujem knihu 🙂

veru letty...daj si do pasu koľký si týždeň....aby sme mohli rátať s tebou 🙂

aninka29
9. mar 2010

dobrééééé leni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
9. mar 2010

no moja reč aninka!!! 🙂 ................a už si aj nahradila nejaký mliečkový termín "dospeláckym" 😉 papaníčkom????...............no veru ešteže máme knihy!!! 🙂.............veľa vecí sa aj zabudne alebo si človek nie je istý, tak nakukne 🙂 🙂 🙂 🙂................má sabka cumlík??? ....a peťko jacka????..............

aninka29
9. mar 2010

Sabuška má cumlík iba v kočíku....inak nieee....pri zaspávani cucká palček....z čoho mám nerv..lebo sa bojím,že jej to ostane ☹ ...teraz ju ešte nechám cuckať...ale ak do roka neprestane...tak sa drasticky pustíme odúčať...ešte síce neviem ako.... 😀
Sabuška má ráno mliečko,desiata ovocie+mliečko..obed riadny,olovrant znovu ovocie+mliečko..večera kaša....zatiaľ toho ešte nie je moc na výber...ale už sa teším..keď bude môcť papať chlebík...a nátierky všelijaké

jacka
9. mar 2010

kuk....zima vonku 😝 😝

jacka
9. mar 2010

my cumlík ee........akurát ho tým riadne nas...m....a to iste bolo u Maťka..........mali živí cumlík 😉

ja som už dala Peťkovu koročku s chlebíka.......neja som inakšia ako pir Matko ..pri nom som bola opatrná...a teraz...rezen do ruky a ideš 😀 😀 😀

jacka
9. mar 2010

sa idem najesť .....umieram hladom

leninka75
9. mar 2010

to pekne papká aninka!!!! 🙂 🙂 🙂 ..................musí byť chutnučká s palčekom v pusinke!!! 🙂 🙂 🙂
aj u vás tak fúka jacka???? 😖 ...............spoza okna sa zdá ako je vonku super, ale teda riadna zima keď sme išli na obed 😒 .................

aninka29
9. mar 2010

aj u nás fúka besný 😝 ...ale aspoň sa prádlo raz dva vysuší vonku 🙂

jacka
9. mar 2010

ani a aké ovocie dávaš?............a ked jej varíš napr.mrkvičku s jablčkom tak jablčo varíš?

leni nefuka.......ale tá zima je nepríjemná....aj Maťko si pýtal rukavice 😕 ešteže som ich mala v kočíku 😅

jacka
9. mar 2010

ja som tiež varila každý deň čerstve....a dosť dlho.....nikdy som neprihrevala...lebo v mikrovlnke sa to nemá a takú malu porciu v hrnci......to radšej spravím čerstvé

jacka
9. mar 2010

ja prídem vy zdrhnete...pekne 😝

leninka75
9. mar 2010

ale čoby 🙂 ..........

leninka75
9. mar 2010

čo si nakoniec navarila??

utka
9. mar 2010

Ja som tuuuu...
Pozeráme Stašáka...Vikiho to naučila svokra, Keď tu bola.
Ja som stihla umyť okno na spálni, ale taká kosa...brrrr...
A varím, teda zapekám kuracie prsia plnené šunkou a syrom s bielou plesňou.
Ja som Vikimu tiež varila aj na dva dni. a zohrievala som mu v mikrovlnke...

jacka
9. mar 2010

zemiaky na cibulke......to len pre seba....večer som robila haruľu tak Maťko zjedol tú ......ale čo zajtra?......dochádza mi fantázia 😝

letty86
9. mar 2010

nooo, leni, si ma zaskočila, neviem, ako sa tie odbery volaju 😀 tie prvé, do štyroch skúmaviek, silou vôle som tam dala tú krv 😒ešte nemám tehu knižku, tak potom poriešim ten pas
kamoškina dcéra bude mať štyri roky a palček v puse 😒
u nás síce slnieško svieti, ale taaak som vymrzla, ve´trisko ma vyfúkalo

leninka75
9. mar 2010

mňam utka, to vyzerá fajne!!!!!..........a ako teda viki už lepšie??

jacka, rizoto????.........granadír??... fašírky????... hrachovú kašu???.... zemiaky na kyslo s vajíčkom??? 😉 .......kolegyňa mi dala recept na mexickú polievku, dobrá a rýchla: na oleji opražiť cibuľku, zaliať vodou, pridať v rovnakom pomere bielu fazuľu, červenú fazuľu a kukuricu, rozmiešať bujón a ochutiť vegetou, korením, oreganom......prevariť a polievka je hotová......ak niekto má rád husté polievky, tak túto treba zahustiť lebo inak je riedka........aj lilke chutila, tak som rada, že som spestrila výber poievok u nás 😀

juuj letty, to bolo teda brrrrrrrr 4 skúmavky!!!!!..........si pamätám, keď si to sestrička nachystala sa mi vlasy dupkom postavili, že či ma chce úplne vycucať 😀.................tak asi AFP sa robí neskôr 😨

leninka75
9. mar 2010

letty piješ kávu teraz keď si tehoška????...........

a vy ste babuľky pili kafčo ako tehošky???...............

aninka29
9. mar 2010

aj ja som zohrievala v mikre....aj zohrievam.... 😝

jacka..dávam jablčko,hrušku,banán....zatiaľ iba to...jablčko nevarím

aninka29
9. mar 2010

ja som silná kávičkárka...milujem kávu...a pila som ju aj počas oboch tehu...síce nie v takom množstve...dve denne určite

aninka29
9. mar 2010

haruľa je zemiaková placka,že jacka 🙂 ..u nás tomu vravíme normál zemiaková placka....alebo po východňarsky gugľa 😀

leninka75
9. mar 2010

no veď, že aj ja aninka a stále špekulujem, že možno keby som ako tehoška nepila toľko kávy tak by Lilka možno lepšie spávala cez deň......ale zasa tvoje babuľky aninka sú dôkazom toho, že to asi pravda nebude čo si myslím............

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre