• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. júla 2017 
no to grilované nemá chybu :grinning:

už sme po..idem umyt riad a šup do postielky... :pensive:

ani ..super že je všetko o.k....však nás nestraš :slight_smile:
11. máj 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ani!!! :slight_smile: ....no veru bolo už aj lepšie..........a zdá sa, že máme riadne sople, lebo som volala so svokrou a hovorila, že Lilka má zapchatý nos :frowning2: ........už som rozmýšľala či to nie je nejaká alergia... :unamused:
ozaj a simka ako?
však nestraším :wink: ............len sme šli od rána von,lebo ma už ide tu doma trafiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a keby som sa na Vás kuk už ráno,tak by som zase celé doobedie zhnila pri pc a Simka by sa vetrala tak maximálne v záhrade :grinning:
11. máj 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simka ešte stále kašle :frowning2: ........ale už sa to lepší :wink:
11. máj 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde ste boli ani?
11. máj 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matko už spinká..jééé to je ticho...počujete ho :wink:

ani strašíš...a bodka.

len prezrad kde ste sa tárali..ocka máte doma??? :confused:
11. máj 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, veru jacka, počujem až sem..........úúúžasné ticho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........len si ho užívaj!!! :slight_smile: .........skoro som vám zabudla povedať, bola som v šoku ....moja lilka od štvrtku rána nevyrobila žiadnu scénu!!!!!!!!!!!!!....klop, klop, klop........dúfam, že to nezakríknem!!! :wink:
11. máj 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ja ešte to ticho nepočujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........až o chvíločku :wink:

nikde sme sa netárali :slight_smile: ..............boli sme sa pohrať na ihrisku :wink:

tak dobre,straším.............bu bu bu bu bu bu bu bu :grinning: :grinning: :grinning:

idem :pensive:
11. máj 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééééééééééj leni :slight_smile: ...............Ty máš také dobré dieťa :dizzy_face: .............len tak ďalej :wink:
11. máj 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni blahoželám...som zvedava aká bude ked prideš domov...ked už si to povedela...zato mne teču nervy už od rána :confounded:

ved aj my sme boli vonku..a ozvala som sa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
11. máj 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj ja som dnes už v 6mes :slight_smile: ...

a schovalo sa nám slniečko :unamused:
11. máj 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné jacka, ale aninka akonáhle si sadne k PC zabúda na svet..........čistá závisláčka!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........to sa ja mne stáva, preto aj cez víkend tu radšej nechodím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............. mužovi by som vtedy z očí videla len bielka!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
11. máj 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vám to letí!!!!......aninka čo chvíľa rodí a ty jacka tiež, potom :slight_smile: ..... vonku je nejako dusno, tak na búrku!!! :confounded:
11. máj 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa stretneme na prednej hore :wink: :grinning:

no ja sa už neviem dočkat kedy pride september...akosi to dlho trvá :wink:

leni kedy sa ku nám pridáš.. :slight_smile:

nám tu fuka vietor tak sa da aspon dychat..... :slight_smile: ..burku neberiem...ale taký fajný dáždik :wink:
11. máj 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás bola búrka v noci.........som sa normálne bojím bojím :grinning:

jacka,u mňa je to presne tak ako napísala leninka :slight_smile: .............ja aj keď niečo robím, tak furt idem kuk na net či niekto nepísal :wink: ............potom to vyzerá tak,že nič celé dni nerobím,len kysnem pri pc :angry: ...................aaaaaaaaaaaaaaaale to je omyl :grinning: ............lebo ja som superžena :grinning:
11. máj 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čau superžena :grinning: ...malá ti spinká?

no u nás nepršalo ani nepamätám :unamused: ...zem je ako beton....

neboj ešte tu nie sme také závisláčky :slight_smile:
11. máj 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, a na prednej nie sú alkáči??? :wink: ..... mne by to sedelo vtedy čo sme si dali tú whisky!!! :grinning: :grinning: :grinning: ......no neviem, neviem...snáď to nejako zmastíme tento rok....aspoň ten úvod!!! :wink: :wink: :wink:
aninka, o tom nepochybujeme!!!!!.......ja práve len zíram, ako babule dokážete variť, upratovať, decká zabávať a ešte sem aj písať!!!!!!! :fearful: :fearful: :fearful: ...........ja som nejaká spomalená :angry:
11. máj 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni sa mi vidi že su tam aj iní závisláci :wink: ...všetko sa dá ...poobede chodim s Matko na dvor a sem tam sem kuk pokial z von nepočujem maminka pod von :grinning:

mohla som oprat prádlo keby som vedela že bude takto fukat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

juj asi som hladná...len neviem čo by to malo byt :confounded:
11. máj 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lúčim sa...pa, pa :slight_smile:
11. máj 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simka už chrapkááááááááá :slight_smile: ..........som chcela ísť aj ja,ale nemám to srdce nechať vás tu samé :grinning:

leni veď Ty si tiež šikulka :dizzy_face: a k tomu ešte chodíš do robotky :dizzy_face:
11. máj 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pa leni :slight_smile:
11. máj 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve mi volala kmotruška,aj ona je tehuľka :dizzy_face: ......bola na 3D,a babuliatko je v poriadku :dizzy_face: ........tak som veľmi happy,lebo kmotruška pred pol rokom potratila :frowning2:

tááááááááááákže august je moj,november kmotruškin :slight_smile: ............to budeeeeeeeeee :dizzy_face:
11. máj 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože, idem si vybavovať úver asi :grinning: :grinning: :grinning: ..............sa nedokúpim tých malých vecičiek :grinning:
11. máj 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni pa...

ani ved si chod odfuknut :pensive: ..

som zvedava dokedy bude ten moj chlop spinkat,lebo večer ani za svet spat a ráno už kikiríkal o 6h :angry:
11. máj 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejdem jacka :wink: ..........pijem kávičku a surfujem po nete :slight_smile:
11. máj 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám dnes taký dobrý deň :dizzy_face: klop klop klop......tiež klopem,aby som nezakríkla :wink: ................moj manželíček milovaný mi dnes povedal,že sa pustí do prerábky kúpelne :slight_smile: .............hurááááááááááááááááááááá hurááááááááááááááááááá hurááááááááááááááááááááá :dizzy_face: .............sa možno aj fakt do toho porodu dožijem :grinning:
11. máj 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super ani...blahoželám že sa ti manželík rozhýbal :slight_smile: ...teším sa s tebou :slight_smile:
11. máj 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zjedla trojdnovu tresku...tak som zvedava na vysledný efekt :sweat_smile:
11. máj 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,možno z toho bude super preháňadlo :wink:

ja ani neviem čo by som zjedla............niečo aj hej,ale neviem čo :unamused: ..........ale asi si dám len ovocie, lebo som už širšia ako dlhšia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok