• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. októbra 2017 
utka aj ja chcem veeeľmi jar......moja nálada je dnes na bode mrazu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mala som návštevu ....poobede ideme ku kozmetičke...znovu môžem vytiahnúť sane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky to čo je...ani v lete tu nebolo tak mŕtvo ako teraz :confounded:
11. mar 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk......

veru horšie ako v lete

aninka kde si moja.....
11. mar 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha neviem čítať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som Maťka zas uložila......od 5h je hore......... :pensive:
11. mar 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stále nikto?........

no ale toto

utka a ako si Vikimu vysvetlila že sa vrátila zima :wink:
11. mar 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže na alergológii sme sa nič nedozvedeli, lebo naša doktorka nám neurobila všetky odbery, čo potrebovali. Tak Vikimu dnes len vzali krvičku a výsledky budú okolo 22.3. Viki bol zlatý, hrdina môj veľký. Ani nemukol :slight_smile: .
11. mar 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka.....tak je statočný.......to si neviem predsaviť akoby brali Matkovi...ked ho očkovali tak sme ho dvaja držali a tretí pichal :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......veru klobuk dole......zlatušik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tie mandle mu idu vyberať?
11. mar 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk...už sme doma...no teda mamky...sa hnevám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

po obede som šla ku kozmetičke...iba so Sabkou...Simonku som zaniesla k dedovi...lebo vraj bude veľmi vyčerpaná ak pôjde so mnou :grinning: ...a bola som aj rada......lebo od kozmetičky som musela ešte ísť na poštu...a to je teda dosť ďaleko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..Simonka by sa nahučala ako stará baba :grinning: ..a ešte k tomu to hnus počasie.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na pošte mi už vyzváňa mobil...a moja krásna Simonka mi táááák začala plakať do telefonu :cry: že kde som tak dlho..a prečo som ju opustila :confused: /odpadnem raz z tých jej hlášok/...tak som chytro utekala domov ako besná :stuck_out_tongue_closed_eyes:....tak už je dobre....vraj ma už nikdy nikam nepustí :grinning: :dizzy_face:
11. mar 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru, tie ich hlášky...
Manžel išiel dnes na služobku na dva dni. Viki už vyjednával, že bude spať na jeho posteli a včera mu povedal, že dobre, že ide preč, že budeme mať od neho pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
jacka a mandle ešte neviem, uvidíme podľa týchto alergologických výsledkov. Ak zistia, že nemá žiadnu alergiu, idú hneď von, ale asi len nosná....a ak má alergiu, tak ten upchatý noštej je z toho a dá mu lieky...
11. mar 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo :slight_smile:
ženy moje, ja už od rána makám v práci.....a akoby nestačilo to bombardovanie v hoteli, ešte ma aj seklo tak, že ledva chodím....ako ja ráno pojdem, no bude to zážitok.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aninka, takto opustiť dieťa.... :grinning: čo jej dedko vyviedol?
to fakt snežilo? my sme mali po ceste sneh a minusové teploty "len 65O km" z celej cesty...baby celé rakúsko v snehu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale posledných 40 km krásne, síce pod mrakom ale okolo 8-10 stupnov, tak fajn :grinning: chcete?pošleeeeemm
utka, ešte po vybratí mandlí budete musieť cvičiť aj dýchať, deniska musím nutiť celú noc, lebo inak kašle...
11. mar 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem asi čosi variť, lebo dnes obed rýchlovka......sáčkova polievka a špagety s omáčkou :grinning:
a denisko mal obed v školke....ale už naozaj na zajtra musím aj niečo jedlé navariť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to moje dieťa už zas pýta špenát :grinning:
11. mar 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni takže už makáš....hahahaha...táááák ti treba...mohla si s nami vegetiť doma na materskej :grinning: :grinning: :grinning:

jáj..fajný obedík ste mali :grinning: :wink:

utka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...že budete mať pokoj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....aj Simonka spí na tatkovej posteli....spala aj keď bol teraz doma...som ho presťahovala do pracovne..kto by dýchal tie jeho alkácke výpary....sa mu trebalo ožrať :grinning: :grinning: :grinning: .....ale Simuške musím stále prenášať do spálne jej paplón a vankúš......vraj ona si bude prdkať pod svojím paplónom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj..deni...ale ľutujem ťa..že ťa seklo..naozaj :pensive: :dizzy_face:
11. mar 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, utka.....k nám denisko chodí spať pravidelne nadránom, a vždy si donesie 2 látkových havkov vankúše, vreckovky a papuče... :grinning: ceremoniál...a ked je viac prebratý, tak ešte musí mať aj vodu :grinning: :grinning: :grinning:
a potom...nemám srdce ho odtial vyhodiť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj ked niekedy on vyhodí mna alebo tatinka :grinning:
11. mar 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stále nikto? :frowning2:
11. mar 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu soooooom :slight_smile:
11. mar 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni...to fakt si toto všetko Denisko chystá kým príde k vám do postele :grinning: :grinning: :grinning: ....veď to sa musí celý prebrať..kým si to všetko poberie :grinning:
11. mar 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo zajtra varíte ženy???????

ja urobím šošovicovú polievku...a druhé neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj Viki občas k nám príde, ale väčšinou len cez víkend. Ale tiež si berie so sebou čajík, plno plyšákov a vankúšiky.
Ja zajtra budem robiť francuzáky a máme ešte zeleninovú polievku.
11. mar 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no toto....ved ked som naposledy písala tak tam nikto nič......a zrazu...to čo toto......ha?.....idem čítať
11. mar 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hotovo.....

ani...super hláška.......no to si si ako dovolila opustiť.....čo? :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ......

ja som si naučila Peťka spinakť vedla mna....teraz ho nehjdem ani za svet preložiť ..vždy sa zobudí :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....a maťko má tiež sem tam také maniere vyhodiť v noci oca z postele.......však štyria v jedenej nie je bohvie čo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem čo idem variť ...ak sithnem tak dukátové buchtičky......uvidím aký bude den :sweat_smile:
11. mar 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma porazí...neviem ani za nič stiahnúť fotky :angry: ...chcem dať spraviť veľkonočné pohľadnice s deťmi a aha....ako naschvál :angry: :angry: :angry:
11. mar 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem čo...joj joj...ale určite zbúcham niečo rýchle :slight_smile:
11. mar 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka klud..... :slight_smile: sa nerozčuluj na večer.... :wink: ..
11. mar 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už spinkáte....
11. mar 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sabuška už spinká :slight_smile:

som bola mimo...som sťahovala tie fotky....podarilo sa :slight_smile:
11. mar 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som musela ísť hrať s Maťkom človeče........potom kukať večerníček....a možeme ísť spať
11. mar 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok