Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
letty86
15. mar 2010
deni 😃 😃
máš super chlapa, keď sa nezlostí 😉
pas je upravený 😉
jacka
15. mar 2010
normálne mám depku :-S ......tak teraz mu nemám dať jesť alebo ako?....a ked bude papať zemiačiky a pomiešam mu to s mojím mliekom tak aký v tom bude rozdiel....juj nervy v gýbli :-x

ani .....osteoporózu s toho že ide do mliečka moj vápnik a možem dostávaťaj krče...tak potrebujem zvýšiť dávku

aj sme sa boli pýtať po školkach....všade plno....vraj ked som na MD tak že čo chcem :-N :-p
jacka
15. mar 2010
letty x-) x-) ....už vieme čo sme chceli vedieť

aj u nás všetko lieta ked nie je po jeho ]-( ]-( ...ale som si povedala že ked ešte niečo šmarí ...tak trest.... ]-(
denisenko
15. mar 2010
letty,.....super ......a sme v obraze...... 😉
nepreskočila si pár týždnov, či ten čas tak letííííí? 😉
inak denisko najradšej prehráva, ked hráme čierneho petra...máme ferda mravca a on je najradšej truhlík 😃
aninka29
15. mar 2010
deni..no naposledy pred dvomi týždňami mala nejakých 7350cca 😉 ......na chlapa sa môj dunkáč nehrabe 😃

jaja..jááááj.....no :-| ...ale nemusíš mu do zemiačika dávať mliečko....či???...

no jasné,všade plno....šak Ty na materskej sedíš na riti s preloženými nohami :-p

počkajte aké rošambo bude,až moju nevezmu ani teraz do škôlky....deni ešte aj Ty tam k Vám 😃 😃 😃 ma budeš počuť
letty86
15. mar 2010
jacka, asi máš menej kojiť a pridať príkrmy...s vikinkou bol problém, pila síce umelé, ale len to chcela, príkrmy len taká okoštovka a hneď mlieko :-|
deni, nepreskočila, mne sa zdá, že som tehu už dáááávno 😃 😃 a ešte furt prvý trimester :-N
jacka
15. mar 2010
ani 😃 😃 😃 😃 ....... 😃 😃 😃

dobre si to vystihla....s preloženými nohami a rukami pod prsiami.....a to že dieta potrebuje byť v kolektíve to nikoho nesere ]-( ]-( ]-(

dávala som mliečko aj Maťkovi namiesto vody aby to mal taku kašičku 😉
aninka29
15. mar 2010
bože letty..veď ty už za pár rodíš 😃 😃 😃 😃 ....cííííí...to ubieha
jacka
15. mar 2010
letty.....však dobre menej kojiť....ale myslíš že ked nebude piť mliečko že zo zemiačikov nebude priberať?......som s toho zmätená........ :-p
aninka29
15. mar 2010
jacka ..no veru....mňa to tak s..e ]-( :-p ...
jacka
15. mar 2010
vraj za pár.......ty si čo dnes jedla..vtipnu kašičku? 😉 🙂 ................ 😃 😃
aninka29
15. mar 2010
jacka...skús,uvidíš.....až ho budeš prikrmovať,tak bez mliečka....možno to zaberie,možno niee....ale tak neviem....koľko pribral od poslednej poradne???
jacka
15. mar 2010
idem si dať pivo a ukludnim sa :-p

dobru nocku |-| |-|
denisenko
15. mar 2010
aninka a máš taký silný hlááások? 😃
jacka, budme radi že ti nepovedali že mu máš dať dietu :-S aj tak si to neviem predstaviť, ked bude pýtať, tak jednoducho štuple do uší a nedáš? :-o
letty, veru sa ti to blíííži 😃 😃
aninka29
15. mar 2010
jacka už ideš???...tak na zdravíčko a dobrú nocku
denisenko
15. mar 2010
jacka, na zdravíííí 😃 😃
denisenko
15. mar 2010
a dobrú noc 😉 som zabudla
ja som akurát dopiekla zemiakovú babu na zajtra a tuším si aj dám hned, tak rozvoniava..... 😃 len aby tomu mojmu chlapovi potom na zajtra ostalo..... 😃 😃 😃
letty86
15. mar 2010
jooj, veru, aninka pojedla vtipnú kašu 😃 😃
jacka, priberať bude, veď musi, ale už si má zvykať aj na iné ako mliečko, hoci je fajnučké
držim palce so škôlku, u nás v škôlke je kopec mamičiek na materskej a detičky zobrali, tak nech vám to vyjde x-)
letty86
15. mar 2010
a vidím, že aj deni dala z tej kaše 😃
veď to je taaaak ďaleko
jacka, dobrú noc
denisenko
15. mar 2010
letty, to ujde ako voda.... 😉
aninka29
15. mar 2010
to asi preto sme také vtipné,že sme mali deň na figu 😃 😃
denisenko
15. mar 2010
to určite 😃 😃 😃 😃 😃 si to teraz vynahradíme 😃
denisenko
15. mar 2010
😢 a to my teraz moja polovička povedala, že k tej zemiakovej babe by sa hodila fazulova alebo šošovicová kyslá polievka :-S akože málo tvrdnem pri hrncoch?musí mu stačiť aj tá od nedele.....sa nepototo kvoli jeho mlsnému jazyku 😃
denisenko
15. mar 2010
už ste všetci odpadli? 😞
aninka29
15. mar 2010
deni,ved ty rada varíš...taká polievka..to budeš mať rýchlo..fiť fiť 😃 😃 😃

dobrú nocku žienky 🙂
denisenko
15. mar 2010
aninka.....ešte aj ty ]-( 😃
dobrú noc a pekné sny 😃
idem oslavovať- Denisko už pol hodinku nezakašlal... :-N
denisenko
15. mar 2010
tak dobrú...idem aj ja |-| spinkať
jacka
16. mar 2010
dobré ránko...... to nie je normálne čo je vonku......... ]-( ]-( .....o 4 ráno som videla odhrnač.....že reku už mi hrabe s tých nočných.......a ked som videla na dvore tolko snehu ]-( ]-( ]-(
aninka29
16. mar 2010
dobré ráno..jacka ani nevrav........u nás taky,tak..síce nie až toľko,na odhrňanie..ale je :-p :-p :-p ....bože,kedy sa to už skončí....ale Iľko vravel..že cez deň sa má vyjasniť...nooo.... :-p
leninka75
16. mar 2010
ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 ...............na porážku to počasie!!!!........15 centy nového snehu ]-( ]-( ]-( ]-( ...........a včera ma mamina potešila, že počula, že ešte dve takéto vlny prídu :-S ...............len dúfam, že nebude mať pravdu!!!!
jacka, no pekného cvalíka máš 🙂 🙂 🙂 🙂 ..............a netráp sa s tým prikrmovaním.......normálne mu dávaj mliečko, veď to je najlepšie pre neho!!!!!!..............ty sa dopuj vápnikom a bude to OK 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
ako včera babuľky pivo zabralo???? 😃