• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. mája 2017 
deni :grinning: :grinning:
máš super chlapa, keď sa nezlostí :wink:
pas je upravený :wink:
15. mar 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normálne mám depku :confounded: ......tak teraz mu nemám dať jesť alebo ako?....a ked bude papať zemiačiky a pomiešam mu to s mojím mliekom tak aký v tom bude rozdiel....juj nervy v gýbli :zipper_mouth:

ani .....osteoporózu s toho že ide do mliečka moj vápnik a možem dostávaťaj krče...tak potrebujem zvýšiť dávku

aj sme sa boli pýtať po školkach....všade plno....vraj ked som na MD tak že čo chcem :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty :dizzy_face: :dizzy_face: ....už vieme čo sme chceli vedieť

aj u nás všetko lieta ked nie je po jeho :angry: :angry: ...ale som si povedala že ked ešte niečo šmarí ...tak trest.... :angry:
15. mar 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty,.....super ......a sme v obraze...... :wink:
nepreskočila si pár týždnov, či ten čas tak letííííí? :wink:
inak denisko najradšej prehráva, ked hráme čierneho petra...máme ferda mravca a on je najradšej truhlík :grinning:
15. mar 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni..no naposledy pred dvomi týždňami mala nejakých 7350cca :wink: ......na chlapa sa môj dunkáč nehrabe :grinning:

jaja..jááááj.....no :unamused: ...ale nemusíš mu do zemiačika dávať mliečko....či???...

no jasné,všade plno....šak Ty na materskej sedíš na riti s preloženými nohami :stuck_out_tongue_closed_eyes:

počkajte aké rošambo bude,až moju nevezmu ani teraz do škôlky....deni ešte aj Ty tam k Vám :grinning: :grinning: :grinning: ma budeš počuť
15. mar 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, asi máš menej kojiť a pridať príkrmy...s vikinkou bol problém, pila síce umelé, ale len to chcela, príkrmy len taká okoštovka a hneď mlieko :unamused:
deni, nepreskočila, mne sa zdá, že som tehu už dáááávno :grinning: :grinning: a ešte furt prvý trimester :sweat_smile:
15. mar 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....... :grinning: :grinning: :grinning:

dobre si to vystihla....s preloženými nohami a rukami pod prsiami.....a to že dieta potrebuje byť v kolektíve to nikoho nesere :angry: :angry: :angry:

dávala som mliečko aj Maťkovi namiesto vody aby to mal taku kašičku :wink:
15. mar 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože letty..veď ty už za pár rodíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....cííííí...to ubieha
15. mar 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty.....však dobre menej kojiť....ale myslíš že ked nebude piť mliečko že zo zemiačikov nebude priberať?......som s toho zmätená........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ..no veru....mňa to tak s..e :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
15. mar 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj za pár.......ty si čo dnes jedla..vtipnu kašičku? :wink: :slight_smile: ................ :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka...skús,uvidíš.....až ho budeš prikrmovať,tak bez mliečka....možno to zaberie,možno niee....ale tak neviem....koľko pribral od poslednej poradne???
15. mar 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si dať pivo a ukludnim sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobru nocku :pensive: :pensive:
15. mar 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka a máš taký silný hlááások? :grinning:
jacka, budme radi že ti nepovedali že mu máš dať dietu :confounded: aj tak si to neviem predstaviť, ked bude pýtať, tak jednoducho štuple do uší a nedáš? :astonished:
letty, veru sa ti to blíííži :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka už ideš???...tak na zdravíčko a dobrú nocku
15. mar 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, na zdravíííí :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dobrú noc :wink: som zabudla
ja som akurát dopiekla zemiakovú babu na zajtra a tuším si aj dám hned, tak rozvoniava..... :grinning: len aby tomu mojmu chlapovi potom na zajtra ostalo..... :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj, veru, aninka pojedla vtipnú kašu :grinning: :grinning:
jacka, priberať bude, veď musi, ale už si má zvykať aj na iné ako mliečko, hoci je fajnučké
držim palce so škôlku, u nás v škôlke je kopec mamičiek na materskej a detičky zobrali, tak nech vám to vyjde :dizzy_face:
15. mar 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vidím, že aj deni dala z tej kaše :grinning:
veď to je taaaak ďaleko
jacka, dobrú noc
15. mar 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty, to ujde ako voda.... :wink:
15. mar 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to asi preto sme také vtipné,že sme mali deň na figu :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to určite :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si to teraz vynahradíme :grinning:
15. mar 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:cry: a to my teraz moja polovička povedala, že k tej zemiakovej babe by sa hodila fazulova alebo šošovicová kyslá polievka :confounded: akože málo tvrdnem pri hrncoch?musí mu stačiť aj tá od nedele.....sa nepototo kvoli jeho mlsnému jazyku :grinning:
15. mar 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už ste všetci odpadli? :frowning2:
15. mar 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni,ved ty rada varíš...taká polievka..to budeš mať rýchlo..fiť fiť :grinning: :grinning: :grinning:

dobrú nocku žienky :slight_smile:
15. mar 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka.....ešte aj ty :angry: :grinning:
dobrú noc a pekné sny :grinning:
idem oslavovať- Denisko už pol hodinku nezakašlal... :sweat_smile:
15. mar 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobrú...idem aj ja :pensive: spinkať
15. mar 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko...... to nie je normálne čo je vonku......... :angry: :angry: .....o 4 ráno som videla odhrnač.....že reku už mi hrabe s tých nočných.......a ked som videla na dvore tolko snehu :angry: :angry: :angry:
16. mar 2010 o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno..jacka ani nevrav........u nás taky,tak..síce nie až toľko,na odhrňanie..ale je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....bože,kedy sa to už skončí....ale Iľko vravel..že cez deň sa má vyjasniť...nooo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. mar 2010 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...............na porážku to počasie!!!!........15 centy nového snehu :angry: :angry: :angry: :angry: ...........a včera ma mamina potešila, že počula, že ešte dve takéto vlny prídu :confounded: ...............len dúfam, že nebude mať pravdu!!!!
jacka, no pekného cvalíka máš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..............a netráp sa s tým prikrmovaním.......normálne mu dávaj mliečko, veď to je najlepšie pre neho!!!!!!..............ty sa dopuj vápnikom a bude to OK :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ako včera babuľky pivo zabralo???? :grinning:
16. mar 2010 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok