• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

14. decembra 2017 
sa teším ked sa budem stretávat na wecku :grinning: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja som na nu mala chut ..ale kde som si dala pár hryzov tak to prešlo...teraz mám zas chut na sladké...nemáš ešte s tých koláčikov..mnam by som si dala :wink:
11. máj 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááááááááj jacka nemám :unamused: .............všetko sme požerkali :wink:

ešte spinkáte? :slight_smile:

bože,zajtra si už musím ísť kúpiť nejaké xxxxxxxxl trojštvrťaky nohafky na doma,lebo ma šecko tlačí na brušku :confounded:

tehotenské si nekúpim ani náhodou :unamused: ..............nedám za tepláky vyše 1000 korun.........sa nevolám šalena :grinning:
11. máj 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna tiež všetko tíska a zavadzia :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....

ja som chcela v Madarsku kupit...ale už nebol čas....to vieš ...striga nedočkava sa nevedela dočkat...tak všetko rýchlo.... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...

no tak nič...dam si aj cukrík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
11. máj 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matko ešte spinká..ale už sa preberal tak som lahla k nemu a ešte zaspinka...len nech sa vybuva do ružova :wink:
11. máj 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no by som sa ponáhľala :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............och tí chlapi cicošskí maminkatí :angry:
11. máj 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja prdlinka už vstala :wink:
11. máj 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte že máš dievčatká :wink:
11. máj 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vďaka bohu :slight_smile:
11. máj 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,ale však svojích synčekov nevychováš tak, že bez teba budú stratení? :angry: a že ty vieš všetko najlepšie :angry:..............lebo inak Ti moju dcéru nedám za nevestu :grinning:............aby trpela?........nie nie :grinning:
11. máj 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hnusoba...už je hore :angry:
11. máj 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj...len aby nevestičky vedeli varit a neboli hladnučký :grinning: .....čoby trepli....ani sa to nedozvieš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka akože sa nedozviem??????????vieš čo,mám nápad :wink: ................mladí budú bývať u nás :grinning: a je to vyriešené :wink:
11. máj 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudni...máte tam tolko miest aj pre nás??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
ty si ako daleko od rodičov že mne bereš deti na koniec republiky...ha??? :sweat_smile:
11. máj 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ako pre nás?...........však ja Teba nechcem :grinning: ..........ja len mladého berem :grinning:

ideme von,Simka je už pri dverách,sa normál čudujem :slight_smile: ...........potom prídem :slight_smile:
11. máj 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pa...ja toho mojho nejdem dostat von..a ešte mu chcem dat najest...a šup von...či chce alebo nie.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ani a iba jedneho ..ja mám predsa dvoch :wink:
11. máj 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si posadit uhorky..aby som mala čo vyžierat.... :slight_smile:

ešte prídem :grinning:
11. máj 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!
jacka, my ho kúpeme skôr, ale včera sme neskoro prišli domov, tak preto šiel do vane tak neskoro...
11. máj 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som...posadené som upotena ako ... :confounded:

utka ved ja nič...len keby sme prišli od strigy mrchy takto neskoro,tak muž spáva v druhej izbe :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bolo by dlho ticho... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojky..........aj ja som tu :slight_smile: .........som vyplievala záhradku kvetinkovú s mojou pomocníčkou asistentkou Simonkou :dizzy_face:
náš tatík si vyvrtol členok :frowning2: ...........šikovníček :angry:

idem ešte na chvilu von,ale ja sa vrátim :wink:
11. máj 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme už po večery :slight_smile: ..ešte spravím koktail...a veget...pokial sa nepojdeme kupat... :wink:

a čo robil šikovniček??? :confused: ..boli ste aj u dr.??? :confused:
11. máj 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooooooooooo,tu sme :slight_smile:
halooooooooooooooooooo,kde ste? :confused:

idem šupnúť princeznú do vane
11. máj 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj tatinko prišiel domkov........naradostený šiel za nami von a šmykol sa na schodoch :frowning2: .............tak si ho mojkám teraz :wink:
11. máj 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len si ho pomojkaj.... :slight_smile:

my pojdem neskor do vane.... :slight_smile: ...len som zvedava kedy zaspí...ked tak dlho spal..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sme okupkané :wink:
moja je už unavená,babulka pilne pracovala :dizzy_face: ...........už večeria :slight_smile: :slight_smile:

utka Ty kde si??????presne takto to začína :frowning2: ...napíše sa jeden príspevok denne,a potom dovidenia :frowning2:
11. máj 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nie len utka...to je aj bubba...mirrinka..leva...macu chápeme...leninka len v pracovnej dobe :grinning: ..vynechala som niekoho?? :sweat_smile: :confused:

idem aj ja urobit očistu a potom aj MAtka..dufam že nám dovtedy pride aj ocinko :confounded:
11. máj 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no :frowning2: ................si na nás nevedia nájsť ani sekundu času :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................však nevadí :angry:
11. máj 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a siwi ešte určite upratuje :wink: ..............ale ona príde :wink:
11. máj 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj..siwi...tá asi perie...prepač že som na teba zabudla :slight_smile:
11. máj 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka čo zajtra varíš? mňa už ide poraziť z toho, furt niečo vymýšlať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja by som najradšej nevarila nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............ale musím,z lásky sa nenajeme :grinning:
11. máj 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kašlu na nás julovky...bodaj by sa im cele dni čkalo..... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok