Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
16. mar 2010

veru na porážku.........hlavne že teraz svieti slnko....a bude takáááááááá člapkanica že fuj 😝 😝 😝 .....to zas prídeme z vonku ako vodníci 😠 😠

máš pravdu.....každy len ondíkuje ....najprv v porodnici....že prikrmovať lebo je veľký......a teraz že už je ho dosť......vedia vobec čo chcu.......a pokial je Peťulo spokojný tak prečo mu tu radosť kaziť....sem tam mu niečo ukuchtím.........ešte nech si počká na každodenú stravu...tak som sa aj v noci rozhodla 😵

u mna zabralo....večer som zaspala ako nič 😔 😉

aninka29
16. mar 2010

ja som tiež dala pivečko...ale len dva hlty..nejak mi nešlo 😀 😀 😀 ...aaaale dostala som večer o deviatej takú chuť na kávu,že som si aj zaliala....... 🙂

leninka75
16. mar 2010

dobre si sa rozhodla jacka!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ..............keď začne bežkať už tak priberať nebude 😉 ......

aninka, ja som taká istá.....kľudne môžem kávu aj tesne pred spaním!!!! 😔 .....ale mala by som trošku obmedziť ☹ ................

aninka29
16. mar 2010

mi hovor niečo leni 😀 😀 ..ja som normálne závislačka......ja by som kávu pila celý deň...aj teraz už mám dve za sebou 😀 ..mne tiež nerobí problem zaspať po káve 😉 ja som to dosť obmedzila počas tehu...takže teraz si vychutnávam..mňam mňam 🙂 🙂

leninka75
16. mar 2010

aj máš nejakú obľubenú kavičku aninka????..........teda nejakú značku.....

aninka29
16. mar 2010

turka pijem extra špeciál popradskú....a nescu velvetku 🙂

aninka29
16. mar 2010

bože ženy...ja dnes nemám do čoho pichnúť....navarené mám,upratané tiež,aj požehlené....Sabuška spinká....Simonka leží,a pozerá rozprávky ,volala som ju hrať sa..ale neeeechce sa mi mami 😀 ...tak čo.....akurát som hodila do práčky... 😀

leninka75
16. mar 2010

joooj aninka u nás je roboty!!!!! :- 😀 😀 😀 😀 😀 .....................čakám ťa!!! 😉

leninka75
16. mar 2010

neskutočná chumelica je tu!!!! 😠 .................žeby ďalšie vianoce??? 😕 .....................
aký som ja mala dnes dobručký obed!!!!.............nezvyknem veľmi sladké, ale dnes som sa dala zlákať na zemiakové knedličky plnené nutelou, poliate karaemlom a posypané opraženou strúhankou ....mňam!!!............len teraz by som si dala buď kyslého zavináča alebo aspoň slané chipsy 😀 😀 😀 ...................

leninka75
16. mar 2010

heh a už svieti slnko!!!! 🙂

jacka
16. mar 2010

leni takže apríl 😀 😀 😉

ty si mala dobrotku mnamotku na obed 🙂

aninka tak šup na koňa 🙂 ...alebo možeš aj sem prísť 😉

jacka
16. mar 2010

ste mi narobili chute na kafčo a ja sa bojím čo i len kuk na nu ☹ 😒 😖

aninka29
16. mar 2010

my už máme po prechádzke......sme išli už pred dvanástou von....bola by som aj dlhšie..ale Simuške sa nechcelo po tom vetrisku

jacka
16. mar 2010

mne Maťko zase spinká........ráno vstal o pol 5 a vraví mi........maminka už sa mi nedá spinkať 🙄 ......ale čo sa mi páčilo naviac išiel zobudiť aj oca 😀 😀 😀 😀

jacka
16. mar 2010

veru aj tu je hnus vietor....ale MAťkovi to vobec nevadí....... 😒

jacka
16. mar 2010

a ide nám další zubok......... 😉

aninka29
16. mar 2010

jacka... 😀 😀 😀 😀 ..no jasné...veď keď nespí Maťko,nebude spať nikto 😀 😀 😀

aninka29
16. mar 2010

jacka..to vážne????... 🙂 ...

aninka29
16. mar 2010

a ja ceeeeem....už by konečne sa Sabuške mohol aspoň jeden vystrčiť 🙂

jéééj...a prišli mi bekovky pre dievčatá...Simuške,Sabuške,Ninuške......krásne,krásne...Sabuška je v tej čapici taká smiešnučká...zlatučka 😵 😵 😵

jacka
16. mar 2010

ved ked ja nie tak nikto....heslo Maťka 😉

fakt.....už som videla ako sa tíska von......už nech he vonku lebo ma z neho porazí

tak hod foto..nech sa aj ja pokochám 🙂

aninka29
16. mar 2010

ale neteplotuje že??.....
hodím..neskôr ju odfotím...ešte odfkukuje v kočíku 😉

jacka
16. mar 2010

nie nemá teploty.......Maťko mával ked mu šli očné a asi dve stoličky......tak dufam že to tak bude aj pri Peťkovi a ešte lepšie 😉 🙂

kolko ti pospinká vonku v kočíku......

jacka
16. mar 2010

no tak to toho Maťko vela nepospal..opica jedna 😒 😖

leninka75
16. mar 2010

juj druhý zúbok!!!!! 🙂 🙂 ....o chvíľku ťa začne hryzť jacka .....po kom je ten maťko taký prajný?? 😀

aninka29
16. mar 2010

zvykne potiahnúť aj štyri hodky.....teraz je už hore....ideme papať

jacka
16. mar 2010

veru šelma zubatá je to...... 🙂

leni ..detičky su dobré po mne a ostatok sú mužové gený 😀 😀

nooooo aninka že som sa vobec opýtala 😝 😉

leninka75
16. mar 2010

veru jacka máš pravdu........asi už hlúpnem, že ma to hneď nenapadlo 😀 ................

denisenko
16. mar 2010

ahojte, maminy.... 😀 až sa hambím, ale napíšem.....na teplomery o pol tretej ukazovalo 17 stupnov, ešte pár takýchto dní a cez víkend vraj asi prší.....no uvidíme 😅
od zajtra mám do konca týždne volno, tešííím sa....volako som rýchlo poupratovala 😵
jacka, krásne si to napísala, detičky sú dobré po nás a zvyšok po tatinkoch 😀
aninka, kolko tej kávy denne vlastne vypiješ dohromady?????nebolí ťa potom žalúdok?
inak si mi narobila chuť, dala by som si...ale čo v noci 😔 idem kuknúť aspon kapučínko 😎

leninka75
16. mar 2010

kašlete na mňa idem domov 😝 😝 ............pa 😉

denisenko
16. mar 2010

leni, ten tvoj obed....super tip..... 😉
ja som tomu mojmu všežravcovi slubila že ked budem doma tak varím segedín s knedlou, som si uplietla bič....to preto, že som si myslela že tak skoro doma neostanem 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre