Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
26. mar 2010

horšie bude ked to Peťko dosatne........to dakeho vírusa musel muž dotrepať...... 😠

aninka29
26. mar 2010

nooo.... ☹ .....dúfam,že vás to obíde

ja upratujem...deti sa hrajú v izbe.....ma už trafí šľak z nich....všeeeeetky hračky porozhadzované po izbe...nedá sa ani kam stúpiť....to by mi nevadilo...ale jasne som im zakázala vyberať puzzle....Simonka ich má milionosemstodvadsať...a trubky ich všetky rozhádzali na jednu kopu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ..ja keď som to videla..ma išlo poraziť......pekne krásne to budú zbierať a deliť....a jasné,keď som na nich nakričala,že prečo to urobili..tak jedna na druhú povedali....to ona,to ona 😀 😠 😠 😠

aninka29
26. mar 2010

ešte ich nechám chvílku sa pohrať..a až zaspí Sabinka..tak ich vyženiem von 😀 ....teda...kým sa dovtedy nerozprší 😝 😝 😝

jacka
26. mar 2010

a u nás svieti slniečko 😎 😎 😎

no moje nervy aninka....to by aj mna trafilo.............počuj...a ty si ich rátala také supper číslo si napísala 😀 😀 😀

aninka29
26. mar 2010

jacka to je moje obľúbené číslo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. mar 2010

😀 ahojte, babule...... 😉 som sa včera akosi ani na net nedostala, najskor robota, potom robota doma a ked som si myslela že už je fraj,tak sa nám dotrepala návšteva- prišli nás pozvať na svadbu, ale kvoli dvom dnom sa nebudem trepať takmer 1OOOkm, moja šefka mi aj tak nedá volno...... 😝 ani sa mi nechce.... 😖
jacka, už lepšie??????......tie rotavirusy sú vraj pliaga, ale my také šťastie nemáme-------campylobakter to istí 😀
klop, klop, klop 😉
denisko už spí, a po obede ho musím zobrať ešte so mnou do práce.....zas bude zábava....... 😖
jo, aninka, veselo máš..... 😀 a my sme tři sestřy, víš.??????... 😀 a ešte máme aj brata, keby si chcela....... 😀
a dneska ráno som mala také opuchnuté oči, že moj drahý mi povedal že ked sa usmejem mam také nákupné košíky pod očami, že možem ísť na týždenný nákup...... 😀 asi z prachu, mi včera napadalo.....

leninka75
26. mar 2010

aninka, ako djho bude u vas anetka????.......
jacka, uz je lepsie???
deni, ako je to s tou svadbou???? 😉 ....mne neutecies!!! 😀

leninka75
26. mar 2010

no toto.....deni, zasa si ušla??? 😀 ...............neva, tak nabuduce!!!......uzite si vikendik, my ideme mat oslavu, bolo mojho muža 😀 .......marian.........pa, pa 🙂

aninka29
26. mar 2010

ženy..som hotová 😝 🙄 ...už nech je osem
detičky vykúpané,napapané 🙂

kamarát mi priniesol bahniatka 🙂 ...zlatýýýý 🙂

leni...noo...to je vo hviezdach dokedy bude Anetka u nás 😀 ..manža sa smeje,že u nás bude do osemnástky 😀 😀 😀

aninka29
26. mar 2010

deni..heeej?...Vás je toľko??...super 🙂 ...ja mám iba sestru a nevlastného brata...ktorého som nevidela sto rokov 😝

aninka29
27. mar 2010

dobré ránko sa praje 🙂 ............................nechcem to zakríknuť,ale u nás to nevyzerá na dážď 🙂 ...kiežby nám dnes nepršalo

ani sa nepýtajte odkedy buntoším......ale to je tak...chodím spať s deťmi...a potom to tak vyzerá....detičky spinkajú moje krásne...tak nech ešte čušia 😀 ...ja som si už požehlila kopisko.....hodila medzitým do práčky....vyluxovala som kuchyňu...a budem pokračovať ďalej až keď sa zobudia detičky.....už aj kávu mám jednu za sebou...rozmýšľam,či si dám druhú 😀

jackaaaa.....už ste hore???....ako Maťulko,už lepšie??....samozrejme sa pýtam aj na manžela.... 🙂

denisenko
27. mar 2010

haloooooo........aj som zabudla že je víkend a tu býva ticho....... ☹
leninka, zabudla som ti odpísať??????uf, hlava moja deravá.......svadba sa ešte nestihla.......tak ja neviem, zas to ostalo na november, ak dožijeme 😀 ale ešte nie je isté že v ktorom roku 😀 😀 😀 😀
aninka, ty si ranostajko.........a čo budeš robiť, ked sa prehodí čas????? 😀
jacka????.......dufam, že tu nie si preto, že je krásne počasie a nie preto že obskakuješ marodov 😔 dúfam, že sa im polepšilo 😎

jacka
27. mar 2010

ahojte....

no včerajší den desný......po mužovi som nasledovala ja...aby toho nebolo málo tak aj Peťko...sme volali na pohotovsť...že čo sním máme robiť....zvracal prudom....a kakušal vodou......tak dufam že už dnes bude všetko o.k...........................už som sa včera videla ako sme s Peťkom v nemocke...klop klop....

jacka
27. mar 2010

aninka....tak čo opekali ste?.................. 😉 🙂 ...........nejak im to počasie nevyšlo 😀 😀 ....aj tak dobre 😎

jacka
27. mar 2010

deni ...akože nestili ste svadbu.......a prečo november?

jacka
27. mar 2010

no idem.....ešte nie sme celkom fit..... 😝

denisenko
27. mar 2010

j ☹ acka..... ☹ ste parádneho víra chytili..... ☹ alebo z jedla??????? 😨
svadba....už ani neriešim, mám problémy stíhať aj jednoduchšie veci 😠
chudatká detičky...ja to poznám.....a nemocnicu s infuziou tiež...brrrrrr...ja už po tej skúsenosti na pohotovosť s hnačkou ani nechodím, hned by nás tam vždy nechali........ ☹ ☹ ☹
joj, podme radšej na veselšiu nôtu....aninka, čo opekačka???????nám včera lialo celý den, ale dnes bolo fajn.....
iba denisko je ako čert....už naozaj neviem, čo na neho platí..... 🙄

aninka29
27. mar 2010

bože jacka ☹ ☹ ☹ ...nepríjemné ☹ 😒 😒 ....ale už je lepšie,či??...dúfam,že áno

predstavte si..nám celý deň krásne svietilo slnko 😎 ..chá chá 😝 😀 ....celý deň sme boli vonku.....a neopekali sme..lebo sa nikomu nechcelo vytiahnúť vonku gril 😝

aninka29
28. mar 2010

dobré ránko 🙂
mamky nezabudnite si zmeniť čas 😉 ..pre istotu pripomínam 😉 🙂

dnes si urobíme s detičkami výletík....pôjdeme na kávu ku švagrinej a potom niekam do mesta na ihrisko 🙂 🙂

aninka29
28. mar 2010

jacka.....ako sa máte??? 😒 ......

aninka29
28. mar 2010

mamky ...........................................................................................................................................................................................................za prvé..vôbec sa mi nepáči,že ak napíšeme príspevok...je hned časť z neho viditeľná 😝 😝 😝 😝 ...a za druhé..klikla som si na albbumy..tam mi hned ukázalo..že by ma mohli zaujímať albumy ľudí z júla 2006,a aj z augusta 2009/tým,že mám takto narodené detičky/....noo,tak poviem vám...kukla som sa na júlové deti..a je ich tam požehnane okrem nás čo sme tu 😖 ...tak som z toho taká nijaká teraz 😝

jacka
28. mar 2010

dobré ránko............ 🙂

jacka
28. mar 2010

to bol určite vírus....lebo aj sestra to mala....celá rodinka 😝

jacka
28. mar 2010

ale už je dobre....Peťko ešte hnačkuje....ale už nie tak velmi...Maťko je ako čert 😀 .....akoby mu ani nič nebolo

jacka
28. mar 2010

aninka suhlasím s tebou...........je to ešte horšie a vobec nie je chránené................akurát žeby sme založili sukromne tam nikto nekukne čo si píšeme

aninka29
28. mar 2010

tak to je dobre jacka 🙂 🙂 🙂 ...som rada 🙂

jáj,nám tu ale krásne svieti slniečko 😎 😎 😎

idem chystať raňajky trom buchtičkám...lebo za chvílinku sa asi zobudia..lebo Sabuška sa už začína mrviť 😀 ...za chvílku začne nahlas vykecávať a pobudí holky 😀

a včera som capla po riti jednej aj druhej...ma tak vytočili,že až 😠 ...Simuška sa tááák rozrevala,moja krásna...a Anetka,tá na mňa kukala ako na výhuk.....a vystrájala ďalej 😝 😀

aninka29
28. mar 2010

no to áno......ale zas..ja stále dúfam,že sa k nám pripojí nejaká mamina.....tak neviem.........počkáme na názor ostatných a tak sa rozhodneme potom,či?...

jacka
28. mar 2010

deni........ručku na srdiečko.......chceš alebo nechceš sa vydávať?............ale nemusíš odpovedať ak nechceš.........a už ti dám pokoj..... 😉

jacka
28. mar 2010

aninka.......tak dobru chuť....my sme už po.......konečne sme si pospali do 6h.... 🙂

tak to capnutie asi Anetku nebolelo...... 😀 😀 .............

myslíš že sa pridá.....skor od nás odchádzaju ☹

aninka29
28. mar 2010

noo...máš pravdu....odchádzajú 😝 ...nakoniec tu jacka ostaneme fakt len my dve....tak to možme rovno zamknúť..a takto si aspoň budeme môcť písať o všetučkom všetkom 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre