• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

30. marca 2017 
ani :grinning: :grinning:

to vieš ked sme na materskej tak sa dá ..ale ked pojdem makať aj my ...tak sme asi aj my dve dohrali :frowning2:
28. mar 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som Peťka uspala......navarené mám ešte od piatka...............však nik nejedol......tak to tu idem vydenzifikovať......... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :wink: neboj, aninka, nezabudla som čas prehodiť, ja ešte večer pre istotu.... :grinning:
krásne svieti slniečko, sa mi normálne nechce byť pri sporáku....ale čo už...aj variť niekto musí......deti majú od zajtra prázdniny...a ja nemám nikoho k Niskovi..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ooooopppppsssss :pensive:
jacka, tak fajn ako rýchlo vám to prešlo..... :wink: a mali ste aj teploty?????
joj, dnes asi pojdem aj ja na návštevu, niekam medzi ludí...lebo už som na infarkt...... :grinning:
aninka, myslíš vážne s tým zamknutím?????????to hádam nie....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dokedy máš anetku, nejako som to prešvihla...?
28. mar 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako tak kukám, kukám......dofarbujem korienky, a akési to je úúúúplne oranžovéééééé :grinning: už aj tá farba sa zbláznila....
28. mar 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aké prázdniny deni?.......

aj tu je slniečko ....ale chladno .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...

nemyslí vážne len robí srandu :wink:
28. mar 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, velkonočné prázdniny....celý týžden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska tatinkov šefko išiel na dovolenku, tak denisko šiel postrekovať stromčeky s tatinkom na traktore.....no aspon na chvílu mam pokoj :grinning:
to dúfam, že len srandu.............
28. mar 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fíha ha......celý týždeň?.......tak to je super...nie? :wink:

na traktore?.....tak to bude zážitok......... :wink: :grinning:

jasné že sranduje......to my tu s aninkou sem tam s posťažujeme že herečky dohraju :grinning:
28. mar 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka...... :wink: až také super to nie je, ked musíme obaja rodičia makať...... :confounded: asi si ho priviažem na chrbát a bude.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vieš čo? ja sa na to možem........ :grinning: idem si vytiahnuť z chladničky banány v čokoláde....hádam už ztuhli :wink:
28. mar 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
No mrzí ma, že sem nechodím ako pred tým, ale nejako naozaj nestíham. Už len večer a to tu už nie ste nikto...
28. mar 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj utka......tak aspoň sa pochvál že ako sa máte
28. mar 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni..chutilo?......domáca výroba?

len si pekne deniska uži...ja som chorá s toho že pojde do školky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi máš pravdu....nie je to bohviečo...ked obaja ste v práci.......kde ho dáte?
28. mar 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni......kde si?
28. mar 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamky :slight_smile: ..dnes bolo vonku tak krásne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...s deťmi ssom sadla do auta a šli smeeee :grinning: :grinning: ...došli sme domov až večer.....okupkali sa,navečerali,Sabuška už hajká...a herly o chvílu odpadnú tiež :grinning:
idem si vás čítať
28. mar 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem,neviem,,či o tomto srandujem ženy...šak je to pravda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. mar 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem moje krásne...dám sa dokopy aj ja..a šup k telke

dobrúúúúú :slight_smile:
28. mar 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi už všetci spinkáte.... :wink: aj ja pojdem, len som ešte posielala nejaké fotky...tak urobím kukuk aj tu :wink: pekné odo mna, že? :grinning:
jacka, aninka sa zas vyhráža.........pomoooooooooc :angry:
my sme boli na návšteve, až mi bolo čudné že ten malý čert sa slušne správal, a pekne sa s Laurikou hrali.....ani dospelých nepotrebovali.......sa nám to už dááááááávno nestalo.... :sweat_smile: ale príjemne prekvapko :grinning:
ozaj, taký dobrý tip tie fotoblogy podla mesiaca.......kde sú zvyšné kočky??????????????????????
tak pekné sny....aj ked neviem, mamina mi volala, že má byť spl....a my vlkodlaci vtedy nespíme....ale strašíííííííme :grinning:
ale nebojte sa, vás nie :wink:
28. mar 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.................... :slight_smile:
29. mar 2010 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni.....jasne že sa vyhráža......ak neresedlá na fb....tak bude tu........že aninka

tak teraz aspon viem prečo som nespala...dikes deni :wink:
29. mar 2010 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno :slight_smile: ...

deni,tak to som potom aj ja vlkodlak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

žienky...ale je krásne vonku :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
29. mar 2010 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka....a sestru už operovali?......a čo Anetka.....nechýba jej mama
29. mar 2010 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, malá je v pohode.....aj spolu telefonujú a nič.....a som aj rada tomu..... :slight_smile: ...že nerobí cirkusy..by ma šľahlo asi

ale už mám dosť vám poviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...som si myslela,že aspoň v sobotu by som si oddýchla...ale niee...mama šla do roboty ešte aj v sobotu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ako naschvál :stuck_out_tongue_closed_eyes:

už sa teším na ten náš pokoj :dizzy_face: ....už aj Simonka má toho dosť,fakt :frowning2:vidím to na nej.... :frowning2:
29. mar 2010 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka...........................................................................................................................................................................................................................
verím ti.....aspoň keby bola nebola ako čert.....ale aj tak.....všetkého veľa škodí..............je super že neplače ked vola z mamou...ona chodí do školky?......

ozaj a zubky ako?......už sa predrali von?....... :slight_smile:

a moj pkladík začal loziť už aj dopredu..... :dizzy_face: ..podarený je ako sa zaprie nožkami a šup....sa teším na tei derave kolená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno chodí do škôlky malá

zúbky,nič nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja sa nehrám jacka.....a prečo moja nič? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....Sabuška sa ešte ani nožkami nezaprie :frowning2: ...ani nič....len sa prevaľuje z jednej strany na druhú....a točí sa dokolečka dokola
29. mar 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti už radšej nebudem nič písať aby som ťa nestresovala :unamused:

juj neviem čo navariť dietne...Maťko ešte hnačkuje.....a chce paradajkovu polievku.....ale to nemože....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Simku ti vezmň do školky?
29. mar 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka nestresuješ ma :wink: ....len sa ty pekne chváľ Peťkovými pokrokmi :dizzy_face:

noo..dúfam,že ju vezmú......každým dňom čakám papier.....a ak ju nevezmú...tak prisahám....takú šou čo spravím ešte asi nevideli.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
a ak ju náhodou sem fakt nevezmú...tak hold..budem ju musieť voziť do škôlky do mesta
29. mar 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a bola si sa pýtať?

ja ešte neviem ako to budeme riešiť my s tou školkou ...lebo pojde do mesta......ale do septembra daleko ...ktovie čo dovtedy bude

a do mesta ju vezmu
29. mar 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mamky
už sme domka z výletu :sweat_smile: Vikinka sa vyhrala a ja som si oddýchla
dnes išla do škôlky bez plaču, taaak sa teším :slight_smile:
mamky, ináč nápad s tou súkromnou témou sa mi pozdáva :wink:
dnes je krásne, normálne ožívam, keď je tak pekne :sweat_smile:
29. mar 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka nebola som sa už pýtať...naposledy som bola v novembri podať ďalšiu prihlášku...a asi v januári som volala,takže o nás vedia..keby niečo zavolajú
ja už tam nejdem...lebo len nervy mám.....môžu vziať iba 12 detí.....a majú 50 prihlášok :angry: ..počkám na papier

do mesta ju vezmú určite....len to budem mať trochu od ruky....ale tak,nejak by som to vyriešila... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

letty ahoj :slight_smile:
29. mar 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok