• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. marca 2017 
idem ja tiež ......... :slight_smile:

tvoj otec nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning:

dobru nocku.......... :pensive: :pensive:
29. mar 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

do r..i....som sa zobudila na to,že ma bolí hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..neskutočne......už som do seba dala tri tablety a nič :cry: ...dúfam,že zaberú..lebo inak som odpísana na celý deň...a to nepotrebujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2010 o 06:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko...............................................................................................................................................................................................................

no aninka nezávidím ti :frowning2: ....uff :unamused: .........čo si si dala?

detičky ešte spinkaju?
30. mar 2010 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!!! :slight_smile: ...........kukám, že už sadíte!!!!......moja babka ku nám prišla v sobotu s tým, že akurát som dosadila zemiaky!!!!........... :grinning: :grinning: :grinning: .......u nás sú ľudia šibnutí, normálne súťažia, že kto prvý nasadí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .......

juj aninka, to ti teda nezávidím!!!!.....no drž sa, snáď to prejde.........

naša Lilka má posledných pár dní mániu všetko lepiť, vystrihovať a pokresliť...........toľko papiera čo už poničila!!!!......ale aspoň sa zabaví!!!!!.........včera som skoro odpadla!!!!....normálne napísala pekné tlačené A!!!!.........
30. mar 2010 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikde nikto...idem pracovať :wink:
30. mar 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte herecky :grinning: leninka gratulujem aj moja je sikovna sama sa vie podpisat menom aj priezviskom a ked jej popismenku diktujem ine slova napise cokolvek... :dizzy_face: puzzle 200 kusove zlozi len take fukoty,u nas kresenie a lepenie nehrozi my zasa kupujeme pracovne zosity s kadejakymi ulohami pre deti od 5-7 rokov,to ju strasne bavi - najradsej hlada chyby v obrazkoch alebo bludiska a potom matematicke ulohy take jedoduchsie...no :grinning: dufam ze jej to vydrzi ja som v 4 rokoch vedela sama citat knihy som zvedava, ci ju to bude bavit aj nadalej...inac nemame ziadne novinky ,ja som stale bez prace,pribrala som 10 kilov :grinning: :grinning: :grinning: hanba mi........
30. mar 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bubba!!!!!............to máš strašne šikovnú babuľku!!!!!!!..........ťažko s robotou, čo???.........10 kg??!!!!......no ako si pamätám z fotiek, si chudučká, takže 10 kg hore dolu :grinning: :grinning: :grinning: .......alebo žeby druhá mini bubba alebo mini bubbo???? :wink:
30. mar 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale no, kde ste všetky????? :cry: ..........zasa keď budem preč tu bude rušno :confounded: :angry: .........
30. mar 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu.....ale idem variť čosi na zajtra na obed...a potom zase plachtím do práce..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechce sa míííííííííííííííííííí
30. mar 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som túúúúúúú :wink:
30. mar 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo ideš variť? :wink:

lebo ak ma nič ine nenapadne tak zas francuzáky :grinning:
30. mar 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deniskovi v noci vyskočila z ničoho nič teplota, som skoro odpadla...celý horel....som ho nadopovala paralenom a ráno už nič....no fakt neviem čo sa deje, už týžden má antibiotiká a teraz začali teploty???????,nie je to nejaké opačné??? :grinning:
mne zas celý včerajšok tiekla krv z nosa.....hádam prvý krát v živote......som sa modlila aby niekomu nekaplo do taniera, ale našťastie stihlo to prejsť...... :grinning: že škooooda :grinning: :grinning: :grinning:
a také tu máme mraky.....celý den im visia nohy až po zem....dúfam že začne zajtra liať a tatinko ostane s nISKOM DOMA :wink:
30. mar 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka...aj ja som mala taký nápad :grinning: rýchlovečka, že????
ale denisko chce rajčinkovu polievočku, teda vlastne špenátovú ale po týždni jedenia by už jej mal mať dosť, no nie?
a varím ryžu...urobím rizoto, len ešte neviem či len zeleninové...alebo dam aj sojové kocky...... :angry:
30. mar 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vonku je fakt super...... :angry: ....ale aspon mi prádlo vyfuka a večer možem požehliť..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni....to je fakt čudné tá teplota......ako v kocurkovae..naopak..... :wink: ...a už nič mu nie je?
30. mar 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru rýchlovečka.......ja teraz velmi nemám času na vyváranie...ked mám doma nespavca :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, ja sa pomaly zmierim s tým, že my sme celý naopak :grinning: :grinning: :grinning:
ešte stále nespíte dobre???? :angry:
30. mar 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni :grinning: :grinning: :grinning: ....a ja som myslela že to len my vyčnievame z radu :grinning: :grinning: :wink:

čosi...pol hodku spí dve hodky hore.....pol hodku spí a dve hodky hore.......a poobede detto :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...h...o spravím....a to nevravím že aj Maťkovi sa terba venovať......a aj koníkovi :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toho máš dosť :sweat_smile:
denisko včera spal od pol tretej pooobede do pol šiestej......a dnes ťahá od druhej....no uvidíme dokedy..... :grinning:
30. mar 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak,,,,,,stráááášne by som si dala langoše....ale taká som zdeptaná v poslednej dobe že sa do toho nemožem dokopať...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ktože ťa deptá?...... :confounded:

mnam langoš....ale na tei naše bolavé bruchá to nie je dobrý nápad :confounded:

večer ti kedy zaspí?
30. mar 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, že kto? :dizzy_face: chlapi........ved sme v menšine....... :dizzy_face:
ešte vas bolia brušká? :confused:
30. mar 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru su v prevahe :grinning: :grinning:

Maťko ešte hnačkuje...ale to len ráno....a mna ešte bolí brucho.....a muž je z ineho cesta....ten skotil tresku anič mu nebolo...ja by som :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič.....vytiahla som rožky z mrazáku a na večeru budú hot-dogy :wink:
denisko chodieva spať okolo siedmej, ale včera ho dával spať tatinko....tak ked som o debiatej prišla domov, vyšiel z izby, že zabudol som ti povedať dobrú noc, maminka......tak kedy ho asi tak dal tatinko spať, všakže????? :angry:
30. mar 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ups..Peťko potrhal Matkove obrázky......to bude kriku zase....sa teším :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, daj si aj ty...... :grinning: možno pomože :grinning:
30. mar 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa ti určite prizná...... :grinning: :angry: že?.....radšej ho rýchlo šupol ked si mala prísť ..pre pokoj v rodine :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež je taký háklivý na svoje veci?
30. mar 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak , tak jacka.......pravdu máš :grinning: a potom že spolahni sa na chlapa....
30. mar 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok