Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
30. mar 2010

totálne......................Peťko bol dnes celučký den taký upískaný............len čo som zmizla vreskot..................asi na wecko ani nič................a Maťko....tak to škoda slov 😝 ........ale po včerajšku bola lepší..........také tresty budu častejšie.......... 😠

jacka
30. mar 2010

ja čo som ráno prezliekla periny tak som ich už aj požehlila....ten vetrisko bola aspon na niečo dobrý 😀 😀

aninka29
30. mar 2010

jééééj ďakujem moja 😵 😵 😵 😵 .......vieš,čo...všetci sa čudujú ako to zvládam.....a keď som dnes susedom vravela,že som bola sama s deťmi v meste....tak normálne neverili....sme sa potom smiali...že sa nezdám 😀 😀 😀

tak ja neviem čím to je........keď sme šli do mesta,tak som sa bála ako to bude...že bude ručať buď jedna alebo druhá....ale nie....boli poklady,fakt...pekne sme si pomaly vykračovali.....korzovali po celej hlavnej...a poviem ti...museli šlapať teda dosť...až mňa nohy boleli......v reštike pekne sedeli a papali...v cukrárni tiež......takže kedykoľvek aj nabudúce 🙂

aninka29
30. mar 2010

jacka poď aj mne požehliť....sa neviem dokopať k tomu..už ani neviem koľko 😝

a aký trest mal Maťko...tú telku,či niečo iné????...a Peťko...to budú zuby určite..tak asi preto je taký mrzútko

jacka
30. mar 2010

aninka.....myslíš že je normálne ....od kedy Maťko zvracal a teraz sa naje tak ho napína?........muž mi vraví že mám zavolať dr......ale ja si myslím že sa to upraví....či?

jacka
30. mar 2010

mal ich jeden den trochu viac........aj telku...aj zákaz cukríkov.....a ešte aj bol v kute....... 😀 ....to bolo včera......sa mi zdá že mi začína pretekať pohár trpezlivosti ako sa správa........musím na neho tvrdšie...lebo to je ..rovno do blázinca

aninka29
30. mar 2010

júúúj....jacka no to ja neviem ☹ ...ale asi to normálne nebude...radšej zavolajte dr. ...pre istotu 😒

jacka
30. mar 2010

ani zubky má Peťko už oba vonku....som ho skušala cvak....a nepodarilo sa mi ich zachytiť tak skusim zajtra

jablčko v brušku idem ho dať do hajan

jacka
30. mar 2010

a to čo jej poviem že ho napína ked sa naje?....

aninka29
30. mar 2010

ale ieš čo...možno je to už zvyk...chápeš....keď doteraz zvracal....tak to už asi robí podvedome......noo...vieš ako to myslím

aninka29
30. mar 2010

juuj,tak len ho cvakni..nech sa pokochám ...joj,aký musí byť chutnučký.....má dolné zúbky???....Simonke vyšli ako prvé horné dvojky

jacka
30. mar 2010

no viem.......len či to nie je blbosť..volať tam 😖 ..ja neviem čo mám robiť 😅 😔

jacka
30. mar 2010

dolné ......

jacka
30. mar 2010

no idem ..ešte sem kuk.....

aninka29
30. mar 2010

tak vieš čo..ešte pár dní počkaj...možno sa to upraví 😒 ...dúfam

a možno ti zajtra niektorá z mamiek poradí

aninka29
30. mar 2010

ja už idem off......hodím sprchu a odpadnem s deťmi 😔

dobrú nocku 🙂

jacka
30. mar 2010

no už som tuuuuuuuu

jacka
30. mar 2010

a som tuuuuuu sama

jacka
30. mar 2010

dobrú nocku 😔 😔

bubba
30. mar 2010

aninka vobec si nerob hlavu moja mala je zas sportovy antitalent,na bicykli chodi ako princzna 😀 😀 😀 aj to ked ju hodinu prehovaram aby sa sla pobicyklovat,kolobezku vacsinou tlaci ked uteka vzdy spadne alebo do niecoho narazi 😀 😀 😀 a keby ju aj nic neucis sak ju naucia v skole,ani ja by som neucila,len moja furt chodi zamnou a ondi aby som jej povedala co je co 😀 😀

jacka
31. mar 2010

krásne dobréééé ránko......... 🙂

leninka75
31. mar 2010

ránečko!!!!!! 🙂 ........jacka, ako pekne pozitívne si dnes naladená!!!! 🙂 ............

aninka29
31. mar 2010

dobré ráno 🙂

jacka,žeby bolo ťuťumuťu??? 😉 😉 😉 😉 😉 či to z toho počasia sa tešíš? 🙂

bubba......máš pravdu 🙂 ...naučí sa 🙂 ......tak sa pochválim,že Simonka je športový typ...z nej bude možno raz gymnastka ...alebo baletka,ako vraví svokra....... tanečná to istí 🙂

jacka
31. mar 2010

nie ....nič nebolo....som včera ledva žila..........to som aj vám chcela poslať pozitívnu energiu

počasie fakt nemá chybu 😖

denisenko
31. mar 2010

😀 😀 dobré ránko.......idem až na 9-tu, musíme počkať na tatina, kým zoberedeniska do práce doobeda on a poobede ja.... 😝
nám lialo celú noc ako z krhly....taký zlievak....ale teraz ako na just nič, tak sa ide makať 😝
jacka, denisko je od narodenia grcajúca bárbie.......a ked dostal zápal hrdielka, vždy vracia......a potom ked mu niečo nechutí, tak to vždy skúša........tak len nanho musím zaručať, že nech sa nenapína a on poväčšine prestane...... 😀 tak to viem, že je to len preto že on chce jesť niečo i né....... 😀
aninka, ty si superžena.....čo tak urobiť si súkromnú školku??????? 😀
leni, díky za pozitívnu energiu......bude nám jej treba 😝
bubba......denisko behal na trojkolke ako rok a pol.......a tam to aj skončilo, velký bicykel moc nechce, bojí sa....ale to je len vec zvyku, tu žijeme v kopcooooooch a poriadnych...takže nemá moc kde trenovať 😠

leninka75
31. mar 2010

vidíš deni dobrý nápad!!!! 🙂 ......pozberáme naše deťúrence, privezieme aninke a že čav o týždeň!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 .......

jacka
31. mar 2010

pridávam aj svoje deti aninke........ 😀 😀 ...aj o dva 😀 😀

letty86
31. mar 2010

ahojte
my sme včera oslavovali manželove narodky, ja len tak nasucho, čo už 😀
jooj, aninka, klobúk dole, ja ani s malou som sama do mesta nešla, ešte chodiť nevedela a už sa drala von z kočiara, no len nerv by som chytala 😝 šidlo moje 😕
Vikinka vie napísať mamka, ocko, vikinka, peťo, ale vraj to netreba preháňať s tou aktivitou doma, deti sa buď v škole potom nudia, alebo sa naučia písať písmenká nesprávne a je problém ich učiť nanovo, ale keď chce 😅
ja mám odvčera nejakú mrzutú náladu, asi si hormóny robia svoje 😖 alebo mi idú zuby 😀 😀 😀 😀 humor ma neopúšťa, tak dúfam, že dnes to bude lepšie 🙂

aninka29
31. mar 2010

ženy šak kľudne doneste 😀 ........ale chytro ich baľte,kým si to nerozmyslím 😀 😀 😀

aninka29
31. mar 2010

ja už mám aj upratané,navarené...ešte sa perie...noo...ani u nás to nevyzerá ružovo...doteraz bolo celkom fajn počko....ale už sa zaťahuje sakra 😝 😝 😝

Sabuška ešte spinká....detičky už jedli polievku....a poobede neviem.......asi ani von už nepôjdeme 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre