• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. apríla 2017 
aj puding som urobila....už ani nie je :grinning: :grinning: :grinning: ...pažravé sme dnes :grinning:
31. mar 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože..teraz som kukla,že čevapči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....čevapčiči..pardooooon :grinning:

mamky...nechce sa mi písať čo sa stalo..kto ma nasral...ale verte,že veľmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....zajtra máme stretko...tak to hneď vyriešim :grinning: ...nasrala ma spolužiačka...lebo si obtiera hubu o mňa a ešte o jednu moju spolužiačku......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...zajtra bude shooooooow :grinning: :grinning: :grinning: .....a ešte keď si dám nejaké frťana....možno aj bitka bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka........tak sa nezdáš....nedaj sa... :grinning: :grinning: .to už je zajtra?....a s kým necháš doma detičky?......či je muž doma?...

tieto večere........normálne odpadávam únavou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem sa vyvaliť.......ešte ked Maťko odpane ........tak možem aj ja :grinning: :grinning:

krásnu dobru nocku :pensive: :pensive:
31. mar 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko................ :sunglasses: :sunglasses:
1. apr 2010 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré dobré :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...jacka u vás svieti slnko????....u nás zamračené :stuck_out_tongue_closed_eyes:

s deťmi zostane babka chvílu...manža dorazí domov cca o jedenástej večer :wink:
1. apr 2010 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme za chvílinku do mesta......mama niečo potrebuje vybaviť..tak idem s ňou....a samoška,beriem aj deti :slight_smile: .....potom šup späť domov.....a ku kozmetičke......jáááj,dnes mám nabitý program :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2010 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka moja...nebuď lachvata :grinning: ...a pošli aj nám kúsok slniečka :wink: :wink: :wink: :wink:
1. apr 2010 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee....iba moje..................... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning:
1. apr 2010 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak budeš mať super .den ....aspon ti rýchlo ubehne :wink:

čo je to lachtva? :wink:
1. apr 2010 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte som to aj zle napísala :angry: :angry: :angry:
1. apr 2010 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skúpa jacka...skúpa :grinning:
1. apr 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom som...lebo nedáááám :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťko spinká idem spraviť polievočku....a dnes už nerobím nič :grinning: :grinning:
1. apr 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....tak nedaj :grinning: ....dá druhá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

idem sa chystať pomaly.......neskôr sa ozvem žienky.....zatím pá pá :slight_smile:
1. apr 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trhli sme svetoví rekord........už je vyspatý :angry:

pa aninka....ozvi :wink:
1. apr 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!! :slight_smile: ......no ja som už na dnes dorobila :grinning: :grinning: :grinning: .........zasa ma vytočili takí dva smradi :angry: :angry: :angry: ......
deni keď dorazím dom, kuknem receptík a napíšem :slight_smile: .....
aninka a riadne to tej osobe večer "nandej" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......
jacka, koľko to spal tentokrát....10 min??? :frowning2: .....

včera som dostala úžasnú pochvalu od mojej dcéry!!!! :slight_smile: ......"maminka, ty si taká dobrá kuchárka!!!" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. apr 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
aninka, dnes bude niekomu veselo :grinning:
jacka, vy sa nezdáte, keď rekordy trháte :pensive:
leni, nedaj sa, vytoč aj ty ich :sunglasses: , na receptík sa teším aj ja, nie som veľmi na pečenie, ale bolo by dobré v mojom veku aj začať, že :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
leni, to aj moja ma tak vie pochváliť, hlavne halušky chváli odušu, tie ľúbi najviac :slight_smile:
idem doupratovať, cica sľúbila, že mi pomôže upratať jej izbu, tak sto sme raz dva hotové :sweat_smile:
1. apr 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty, juuj ti závidím pomocníčku!!!! :frowning2: ......moja aj začne ........a veľmi rýchlo aj skončí!!!! :angry: .....
1. apr 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huuu huu huuuuuuuuuu :grinning:

už sme doma.........som vyvoskovaná,namachlená :grinning: .....už nech je večer :grinning:
1. apr 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj,žienky...aj moja Simonka je na vychvaľovanie do nebies expert......dnes mi povedala u kozmetičky.....Maminka,ty si najklajšia na svete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...a inak chváli každého......hlavne ženy....:aké máš klásne náušnice....máš klásne tličko.....máš klásne vlasy...atď.......a tí dotyční sú hotoví z toľkej chvály :grinning:
1. apr 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sabuška spí...deti som vyhodila von...ja vypijem kafčo a idem niečo porobiť
1. apr 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to aj moja tak o dušu vychvaľuje :grinning: :grinning: :grinning: .......aninka, mi nehovor, že si bola so všetkými troma babami u kozmetičky!!!!!! :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: ..........tak nech nám dobre padne kávička ani!!! :slight_smile: ....tiež mi tu rozvoniava :dizzy_face: .....

pochválim sa vám, práve som dostala veľkú bombišku orieškový sen, od takých dvoch študákov, ktorým som minulý piatok robila konzultačné cviko!!!!.........zlatí, sa tu s tým dopratali!!!!!..........
1. apr 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leninka....no mnami :slight_smile: :slight_smile: daj si aj za mna..... :slight_smile:

aj moj Peťko odfukuje v kočíku....Matko nechce dnu tak papal vonku.....aspon všetučko zjedol.....ale pojdeme dnu ked sa zobudí ...fuka severák..ktovie kto poslal zo "severu" :fearful: :wink:
1. apr 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni...ty piješ kávu?......či som nejak mimo obraz? :rolling_eyes:
1. apr 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano jacka, jednu alebo si dam inku ako mam chut :wink: ..........inak by som bola grogy....... :pensive:
1. apr 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lani...áno bola som s deťmi :grinning: ...došla tam aj kmotruška so svojou maličkou.....no čo vám poviem :grinning:

jacka ja viem,že si dobrá duša......už aj nám vykuklo slniečko :sunglasses: ...nám tu nefúka...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám za sebou.....kávy tri :confused: :grinning: ....a do večera ďaleko.....to si dám ešte zo dve....ale len také mini pici
1. apr 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože aninka, to by mi už "srdco" vyskočilo z hrude :grinning: :grinning: :grinning:..........

u nás sa tiež urobilo tak krásne vonku :sunglasses:......ja som sa spoľahla na predpoveď počasia, že bude podobne ako včera, tak som sa teplejšie obliekla.......a teraz sa tu potím....... :unamused:
1. apr 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my máme kosu a dážd :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspon na niečo je to dobré...šefka ma poslala domov.... :grinning: idem urobiť šišky, cestíčko už kysne, pračka pere, polievočka varí.......denisko je ešte na výlete u Heidy a ja mám kusok času.... :grinning:
inak, včera som sa dotrepala z práce o pol desiatej večer.......bolo po polnoci ked sme išli spať.....a ráno o piatej denisko urobil budíček......vraj ma večer čakal....... :frowning2: zlaté moje..... :wink:
leni, díky už dopredu.....pošli
aninka, ty si aj bitkárka???????????? :grinning: :grinning:
jacka, to sa mu aj oplatí zaspať???ked hned zase vstáva......by sa mi nechcelo..... :grinning:
1. apr 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok